Akmens masės plautuvės

Rodoma 1-39 of 39 prekė (s)

Tai vienos ekologiškiausių virtuvės plautuvių, nes akmens masėje nėra sunkiųjų metalų ir halogenų. Pasižymi antibakterinėmis savybėmis, nes akmens masės plautuvės yra neporėtos. Tvirtai sukibusi medžiaga neleidžia patekti orui ar vandeniui ir daugintis įvairiems mikrobams bei pelėsiui. Akmens masė yra tvirta, ilgaamžė ir atspari temperatūrų pokyčiams. Atsiradusius mechaninius įbrėžimus lengvai pašalinsite pašveitę. Žemiau pateikiame patarimus, kaip išsirinkti jums geriausiai tinkančią akmens masės plautuvę.

Vieno ar dviejų dubenų?

Bendroji taisyklė yra tokia: mažai virtuvei rinkitės vieno dubens kriauklę, o didelei - dviejų. Prieš tai įsitikinkite, kad pasirinkta plautuvė tilps į pagrindinę spintelę, kurioje ji bus montuojama.

Kampuotais ar užapvalintais kraštais?

Plautuvės forma priklauso nuo kraštų. Vėliau kintant matmenims, forma taip pat gali kisti, pavyzdžiui, iš kvadratinės į stačiakampę. Todėl atkreipkime dėmesį į kraštus - kokie kampuotų ir užapvalintų kraštų privalumai?

Kampuotais kraštais

Dažniausiai renkamasi šiuolaikiniame interjero dizaine. Puikus pasirinkimas didesnėms virtuvėms.

• Suteikia daugiau lygaus ir plataus paviršiaus.

• Po jomis lieka daugiau vietos daiktams pasidėti nei po užapvalintais kraštais plautuve.

• Talpina daugiau vandens nei užapvalintais kraštais plautuvė.

Užapvalintais kraštais

Tai - klasikinio stiliaus plautuvė. Idealiai tinka mažesnėms virtuvėms.

• Sutaupo vietos.

• Lengviau prižiūrimos nei kampuotų kraštų plautuvės.

• Įprastai yra gilesnė nei kampuotų kraštų plautuvė.

Kokio dydžio plautuvės jums reikia?

Idealus kriauklės dydis priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant jūsų ūgį, fizinius poreikius, bendrą virtuvės dydį, stalviršio dydį, spintelių dydį ir dizaino pageidavimus. Nepaisant šių kintamųjų, yra bendri standartiniai plautuvių dydžiai, kurie padės jums išsirinkti.

50-70 cm ilgį rekomenduojama pasirinkti vieno dubens plautuvei, kuri tinka ir mažoms virtuvėms;

80 cm ilgio vieno dubens plautuvė labiau tinka didelėms šeimoms;

90 cm ilgis (ar daugiau) renkamasi dvigubo dubens plautuvėms.

Standartinis virtuvės plautuvės gylis yra ne mažiau kaip 15-20 cm. Jei bus mažiau, indai greitai užpildys plautuvę ir pasieks plautuvės maišytuvą. Tokiu atveju galite sumontuoti ištraukiamą maišytuvą arba maišytuvą su aukštesniu kakleliu. 

Kokia spalva jums tinkamiausia?

Dominuoja natūralių spalvų paletė, nes didžiąją dalį akmens masės sudaro susmulkinti akmenys, tokie kaip granitas ar marmuras. Dėl šios priežasties tokią plautuvę lengvai įkomponuosite į bet kokį virtuvės dizainą. Galbūt klausiate, kaip derinti? Turime keletą rekomendacijų:

derinkite prie stalviršio, jei virtuvėje yra kelios dominuojančios spalvos;

derinkite prie virtuvės spintelių durelių, jei plautuvės spalva neatitinka stalviršio;

derinkite prie buitinės technikos, pavyzdžiui, jei buitinė technika pilka ar juoda, tokia pačia spalva atitaikyti plautuvę.

Jei visi šie variantai jums prieinami ir vis tiek negalite apsispręsti, kurį derinimo būdą pasirinkti, remkitės stiliumi:

klasikinis interjeras pasižymi vientisumu, todėl rinkitės kuo panašesnes spalvas;

moderniame interjere dominuoja spalvų kontrastai, todėl galite drąsiai rinktis ryškesnę nei stalviršių spalvos plautuvę;

šiuolaikiniame interjere vis dažniau pasirenkamos pilkos ar juodos spalvos plautuvės.

Kaip prižiūrėti akmens masės plautuvę?

Kalkių nuosėdas ant plautuvės pašalins 1:1 vandens ir acto tirpalas. Šiuo tirpalu apipurkškite visą kriauklę ir švelniai nušveiskite paviršių, atkreipdami dėmesį į problemines vietas. Kaip šveitiklius galite naudoti nailoninį šepetį arba dantų šepetėlį. Po šveitimo nuplaukite actą nuo plautuvės ir nusausinkite ją atskira šluoste. Stenkitės po kiekvieno naudojimo nusausinti kriauklę, kad ateityje ant jos nesikauptų kalkių.

ADMA akmens masės plautuvės

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Silicsana plautuvės spalva
Min. spintelės plotis, cm
Montuojama
Filtras