Vonios kambario įranga

Rodoma 1-25 of 2016 prekė (s)

Vonios kambarys – tai viena iš svarbiausių namų vidaus erdvių, kurioje paprastai diena prasideda ir baigiasi. Ne veltui daug dėmesio skiriama jos išskirtinumui, jaukumui ir patogumui, o kuriamas dizainas neretai primena nedidelį namų SPA.

Vonios kambario įranga šiuo atveju vaidina itin didelį vaidmenį, nes nuo jos priklauso vonios kambario dizainas ir vientisumas. O jos pasirinkimą lemia vonios kambario dydis ir kuriamas jos stilius.

Kaip pasirinkti vonios įrangą?

Atitinkamai pasirinkta vonios įranga yra lengvai pritaikoma tiek dideliam, tiek mažam vonios kambariui. Kiekvienu atveju gali būti parenkami išskirtinai Jūsų erdvę geriausiai išpildantys sprendimai – proporcijas atitinkantis vonios komplektas, vonia ar dušo kabina.

Vonios rinkiniai – tai Jūsų vonios stilių kuriantys vonios baldai, vonios maišytuvai bei vonios kambario aksesuarai, iki smulkmenų tobulai derantys tarpusavyje. Kiekviena, net ir nedidelė detalė – atrodytų, bereikšmis vonios padėklas knygai ar priemonėms pasidėti, gali tapti Jūsų vonios kambario išskirtiniu akcentu!

Vonios kambario dydis dažnai apsprendžia, vonia ar dušo kabina jums reikalinga. Tinkamai parinktas vonios ar dušo kabinos dydis lemia ne tik komfortą patogumo prasme, tačiau ir bendrą vizualinį vonios kambario vaizdą.

Mažoms vonioms rekomenduojame rinktis erdvei proporcingo dydžio baldus, kompaktiškas vonias arba atitinkamo dizaino vietą taupančias dušo kabinas. Atsižvelgiant į šeimos narių poreikius galite rinktis dušo kabinas be padėklo, puikiai pateisinančias senyvo amžiaus žmonių poreikius. O turintiems mažų vaikų puikiai pasitarnaus gilus dušo padėklas, kuris gali būti skirtingų formų, dydžių ir medžiagų.

Tuo tarpu didelėms erdvėms galime pasiūlyti pastatomas ar sūkurines vonias, erdvias, berėmes dušo kabinas, prie jų derantį praustuvą, bidė ir unitazą. Šiuo atveju galima derinti įvairaus stiliaus baldus ir aksesuarus, kurie leis pasijusti prabanga ir elegancija alsuojančiame SPA kambaryje.

Vonios įranga internetu

Besikeičiantys klientų apsipirkimo įpročiai visame pasaulyje rodo, kad vis daugiau žmonių apsipirkti keliauja į internetą. Todėl ir vonios kambario įranga internetu Lietuvoje tampa vis populiaresnė. Pirkti internetu yra daug paprasčiau, nes tai padeda sutaupyti daugiau laiko. Jeigu Jums reikalinga vonios įranga internetu, nesugaišdami daug laiko galite aplankyti kelis katalogus ir tam nereikės skirti daug laiko. Skirtingai nei užtruktumėte vaikščiodami didelėje parduotuvėje iš vieno parduotuvės skyriaus į kitą. 

Vonios įranga internetu populiari ne tik tuomet, kai reikalingi smulkūs įrangos elementai, tokie kaip maišytuvai, vonios kambario aksesuarai ar kita. Labai dažnai perkamos vonios, dušo kabinos internetu. Nes perkant internete, vonios kambario įranga kaina džiugina labiau nei įprastoje fizinėje parduotuvėje. Džiaugiamės, kad savo klientams galime pasiūlyti patraukliausias kainas ir aukščiausią kokybę. Tai reiškia, kad Jūs sutaupote ne tik savo laiko, bet ir pinigų, pirkdami vonios įrangą internetu

Vonios įrangos kaina

Vonios įranga yra brangi ir labai dažnai, kai atliekamas visos vonios remontas, tai būna viena didžiausių investicijų. Pavyzdžiui, vonios kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų iki net kelių tūkstančių eurų. Tą patį galima pasakyti ir apie dušo kabinos elementus – apibrėžti kainos ribas labai sudėtinga. Viskas priklauso nuo to, iš kokių medžiagų vonios kambario įranga pagaminta. 

Todėl daugelis žmonių domisi, kiek kainuoja moderni vonios įranga ir kaip sutaupyti norint atnaujinti vonią? Tai iš tiesų įmanoma. Kaip jau minėta, vienas geriausių būdų – pirkti internetu. Čia vonios įrangos kainos yra draugiškesnės. Internete parduodama vonios įranga kaina smarkiai skiriasi nuo įprastose fizinėse parduotuvėse parduodamos įrangos elementų. Be to, internete galite nuolat stebėti pasirodančias akcijas ir specialius pasiūlymus, kurių mūsų parduotuvėje pasirodo gana dažnai. Juos visuomet skelbiame savo skiltyje „Akcijos“.
Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Spalva
Daugiau Mažiau
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Užpildas (stiklas)
Galia, W
Plotis
Daugiau Mažiau
Aukštis
Daugiau Mažiau
Gylis
Pusė
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.