Vonios kambario įranga

Rodoma 1-25 of 1949 prekė (s)

Vonios kambarys – tai viena iš svarbiausių namų vidaus erdvių, kurioje paprastai diena prasideda ir baigiasi. Ne veltui daug dėmesio skiriama jos išskirtinumui, jaukumui ir patogumui, o kuriamas dizainas neretai primena nedidelį namų SPA.

Vonios kambario įranga šiuo atveju vaidina itin didelį vaidmenį, nes nuo jos priklauso vonios kambario dizainas ir vientisumas. O jos pasirinkimą lemia vonios kambario dydis ir kuriamas jos stilius.

Atitinkamai pasirinkta vonios įranga yra lengvai pritaikoma tiek dideliam, tiek mažam vonios kambariui. Kiekvienu atveju gali būti parenkami išskirtinai jūsų erdvę geriausiai išpildantys sprendimai – proporcijas atitinkantis vonios komplektas, vonia ar dušo kabina.

Vonios rinkiniai – tai jūsų vonios stilių kuriantys vonios baldai, vonios maišytuvai bei vonios kambario aksesuarai, iki smulkmenų tobulai derantys tarpusavyje. Kiekviena, net ir nedidelė detalė – atrodytų, bereikšmis vonios padėklas knygai ar priemonėms pasidėti, gali tapti jūsų vonios kambario išskirtiniu akcentu!

Vonios kambario dydis dažnai apsprendžia, vonia ar dušo kabina jums reikalinga. Tinkamai parinktas vonios ar dušo kabinos dydis lemia ne tik komfortą patogumo prasme, tačiau ir bendrą vizualinį vonios kambario vaizdą.

Mažoms vonioms rekomenduojame rinktis erdvei proporcingo dydžio baldus, kompaktiškas vonias arba atitinkamo dizaino vietą taupančias dušo kabinas. Atsižvelgiant į šeimos narių poreikius galite rinktis dušo kabinas be padėklo, puikiai pateisinančias senyvo amžiaus žmonių poreikius. O turintiems mažų vaikų puikiai pasitarnaus gilus dušo padėklas, kuris gali būti skirtingų formų, dydžių ir medžiagų.

Tuo tarpu didelėms erdvėms galime pasiūlyti pastatomas ar sūkurines vonias, erdvias, berėmes dušo kabinas, prie jų derantį praustuvą, bidė ir unitazą. Šiuo atveju galima derinti įvairaus stiliaus baldus ir aksesuarus, kurie leis pasijusti prabanga ir elegancija alsuojančiame SPA kambaryje.

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Spalva
Daugiau Mažiau
Užpildas (stiklas)
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Rankšluosčių laikiklis
Padengimas specialia danga
Galia, W
Plotis
Daugiau Mažiau
Aukštis
Daugiau Mažiau
Gylis
Pamaišymo funkcija
Pusė
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Svoris
Montavimo būdas
Aukštis
Daugiau Mažiau
Plotis
Daugiau Mažiau
Gylis
Šiluminė Energija
Didžiausias darbinis slėgis
Rėmo spalva
Daugiau Mažiau
Pamaišymo funkcija
Ilgis
Daugiau Mažiau
Skersmuo
Talpa, ltr
Daugiau Mažiau
Pusė
Serija
Daugiau Mažiau
Modelio numeris
Daugiau Mažiau
Forma
Medžiaga
Daugiau Mažiau
Be nuplvovimo latako lanko
Glaudžiamas prie sienos
Nuotako tipas
Spalva/Dekoras
Daugiau Mažiau
Tipas
Talpa, ml
Naudojimas
Spalva
Rėmo spalva
Daugiau Mažiau
Stiklo spalva
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.