Dušo kabinų priedai

Rodoma 1-17 of 17 prekė (s)

Įrengus dušo kabiną Jums neabejotinai prireiks dar kelių priedų. Visų jų tikslas padėti dušui funkcionuoti 100 %. Įprastai tai yra nebrangūs daiktai, gaminami iš nerūdijančio plieno, plastiko ar kitų vandeniui atsparių medžiagų. Žemiau pateikiame patarimus, kaip išsirinkti Jums tinkamiausius dušo kabinos priedus.

Svarbiausi dušo kabinų priedai

Valytuvas: gali būti dviejų tipų - skirtas dušo sienoms arba grindims valyti. Padės išlaikyti nuolatinę švarą. Jis veiksmingiausias, panaudojus iškart po maudymosi duše. 

Dušo laikiklis: prilaiko dušo galvutę, kol muiluojate kūną arba šampūnu trinate plaukus. 

Praplėtimo profilis: išlygina sienų kreivumą. Dušo kabinos turi būti montuojamos prie tiesių sienų. Tačiau dažnai pasitaiko, kad jos nėra visiškai vertikalios.

Dušo stovas su laikikliu: viso maudymosi metu galite nevaržomai praustis, turėdami abi laisvas rankas. Taip pat galite pagal save susireguliuoti dušo galvutės aukštį, jei stovas turi stumdomą laikiklį. 

Apdailos plokštės tvirtinimas: būtinas tiems, kurie įsirengė vonią su dušu ir įsigijo apdailos plokštę

Dušo padėklo sifonas: užtikrina netrukdomą vandens nutekėjimą iš dušo kabinos į kanalizaciją. Jis pasižymi nedideliu konstrukciniu aukščiu, lengvu montavimu ir didelio vandens srauto išlaikymu.

Atrama: suteikia papildomo stabilumo.

Jei jūsų dušo durys varstomos, apsvarstykite galimybę įsigyti ratukus. Jie palengvina durų atidarymą ir gali apsaugoti grindis nuo susibraižymo. Ratukai dušo durims ypač aktualu vyresnio amžiaus žmonėms ir vaikams.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis dušo kabinos priedus?

Vonios kambario įranga suteikia kambariui daugiau žavesio. Kadangi yra daugybė dušo kabinos priedų pasirinkimų, gali būti painu nuspręsti, kurių Jums reikia. Toliau pateikiame, į ką atsižvelgti, renkantis juos. 

Patvarumas: ilgaamžiškumas yra esminė savybė, kurios turėtumėte ieškoti tarp dušo kabinos priedų. Kadangi ši armatūra bus dažnai šlapia, rinkitės medžiagą, kuri gali atlaikyti drėgmę ir nerūdija. Rekomenduojame rinktis su chromuota apdaila. Ji ne tik gerai atrodo, bet ir apsaugo pagrindinį metalą nuo rūdijimo.

Funkcionalumas: šiais laikais yra įvairių rūšių dušo kabinos priedų. Jų pasirinkimas visiškai priklauso nuo Jūsų. Vieni žmonės renkasi paprastus priedus, kiti - kompleksinius. Kadangi vonios kambario įranga skirta naudoti ilgą laiką, geriausia atsižvelgti į savo asmeninius pageidavimus.

Dizainas: rekomenduojame išlaikyti vonios kambario įrangos vientisumą. Pavyzdžiui, jei dušo galvutė yra iš nerūdijančio plieno, ieškokite tokio paties dušo laikiklio. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar bus patogu naudotis. Pagalvokite, ar vaikai ir sunkiau judantys žmonės pajėgs pasiekti dušo galvutę?

Kaina: neleiskite, kad tai būtų vienintelis lemiamas veiksnys. Įsitikinkite, kad pasirinkti dušo kabinos priedai ilgainiui atsipirks. Rinkitės pagamintus iš aukštos kokybės medžiagų, skirtus tarnauti daugelį metų.

ADMA dušo kabinų priedai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Tipas
Kaina
Gamintojai
Spalva
Kolekcija
Rėmo spalva
Išmatavimai
Išmatavimai
Aukštis
Medžiaga
Talpa, ml
Garantija
Dušo kabinos išplėtimas
Suderinama
Filtras