Akmens masės dušo padėklai

Rodoma 1-22 of 22 prekė (s)

Tai yra viena populiariausių medžiagų dušo padėklams. Akmens masė yra natūralių mineralų ir dervos mišinys, kuris sudaro puikų kompromisą tarp sunkesnių keraminių ir lengvų akrilo padėklų. Akmens masės padėklai pasižymi tvirta struktūra, yra ilgaamžiai, šilti liečiant ir būna įvairių apdailos variantų. Taip pat akmens masės padėklai turi antibakterinių savybių. Žemiau pateikiame patarimus, kaip išsirinkti Jums geriausiai tinkantį akmens masės dušo padėklą.

Kaip pasirinkti tinkamą formą ir dydį?

Dušo padėklai būna įvairių dydžių ir konfigūracijų. Šiandien rinkoje dažniausiai aptinkamos šios formos: kvadrato, stačiakampė, penkiakampė ir pusapvalė. 

Kvadratiniai dušo padėklai: puikus pasirinkimas mažiems vonios kambariams. Taip pat idealiai tinka dušo kabinoms su dvivėrėmis durimis. Kvadratinių dušo padėklų dydžiai svyruoja nuo 760×760 mm iki 1000×1000 mm.

Stačiakampiai dušo padėklai: suteikia didesnę dušo erdvę ir yra ypač populiarūs didesniuose vonios kambariuose. Gali tikti ir mažesniems vonios kambariams, kai yra derinami su stumdomomis durimis. Populiariausi dydžiai: 1000×760 mm, 1700×900 mm ir 1800×800 mm.

Penkiakampiai dušo padėklai: jų penkiašonė konstrukcija puikiai telpa vonios kambario kampe. Įprastai derinami su dvivėrėmis arba šarnyrinėmis durimis. Standartiniai penkiakampio formos dušo padėklų matmenys yra nuo 900×900 mm iki 1200×900 mm.

Pusapvaliai dušo padėklai: būdingas lenktas stiklas. Tokio tipo dušų kabinas ir padėklus dažniausiai renkasi tie, kurie ieško sutaupyti vietos padedančių sprendimų. Dažniausiai naudojami šie dydžiai: 800×800 mm ir 900×900 mm.

Paaukštinti ar plokšti dušo padėklai?

Jei vamzdynas įleistas į grindis, galite rinktis tiek plokščią, tiek paaukštintą dušo padėklą. O jei vamzdynas paaukštintas, jums tiks tik paaukštintas dušo padėklas. Jei norite padidinti bet kurio dušo padėklo aukštį, siūlome pasirinkti platų su reguliuojamomis kojelėmis. Dėl jų galite pasirinkti Jums idealiai tinkantį padėklo aukštį.

Ar verta įsigyti neslystantį dušo padėklą?

Duše galite susižaloti, jei paslysite ar prarasite pusiausvyrą. Galite susižeisti patys ir sugadinti dušą ar kitą vonios kambario elementą. Laimei, yra neslystantys dušo padėklai. Jų paviršius yra tekstūruotas. Tai sumažina tikimybę paslysti. Nepaisant to, kad akmens masės padėklai nėra labai slidūs, neslystantis paviršius yra puikus patobulinimas Jūsų ir kitų šeimos narių saugumui.

Kaip prižiūrėti akmens masės dušo padėklą?

Nuo šampūno ar muilo lieka likučių, kurie laikui bėgant susikaupia ir tampa sunkiai pašalinamomis įsisenėjusiomis dėmėmis. Todėl rekomenduojame kas savaitę valyti dušo padėklus. 

Reguliari priežiūra: naudokite pH neutralią valymo priemonę. Patrinkite švaria ir sausia mikropluošto šluoste arba minkšta kempine. Po valymo būtinai švaria drėgna šluoste perbraukite dušo padėklą.

Įspėjimas: venkite agresyvių valymo priemonių, amoniako, baliklių, kalkių nuosėdų valiklių ir net klasikinių naminių priemonių, pavyzdžiui, acto ir sodos. Taip pat venkite ir abrazyvinių šluosčių bei kempinių. Visos šios priemonės gali negrįžtamai pažeisti akmens masės dušo padėklą.

ADMA akmens masės dušo padėklai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija
Spalva
Išmatavimai
Aukštis
Medžiaga
Garantija
Filtras