Apdailos plokštės vonios sienoms

Rodoma 1-48 of 57 prekė (s)

Kai baigsite montuoti naująją vonią, dar reikės atlikti apdailos darbus: uždengti plikas grindis, vamzdžius, nuotekų sistemą ir kt. Apdailos plokštė suteikia švarią ir estetišką įvaizdį vonios kambariui. Ji uždengia viską, kas gadintų interjero dizainą, ir apsaugo svarbius įrenginius bei tvirtinimo detales. Apdailos plokštė taip pat atlieka antrinę funkciją - užtikrina, kad vanduo vonioje ilgiau išliktų karštas. Žemiau pateikiame patarimus, kaip išsirinkti Jums geriausiai tinkančią apdailos plokštę.

3 tipų apdailos plokštės

Verta susipažinti su trimis pagrindiniais apdailos plokščių tipais.

- Standartinė plokštė: iš vieno ar trijų paviršių sudarytos standartinės plokštės gali būti tvirtinamos prie vonios sienos. Net jei vonia yra kampinė.

- Lenkta plokštė: specialiai sukurta taip, kad tiktų prie užapvalintų kampinės ar sferinės vonios formų.

- Pilnas komplektas: uždengia visas vonios puses. Gali būti pritaikyta vonios maišytuvui integruoti.

Pasirinkite apdailos plokštę pagal vonios tipą

Stačiakampė vonia. Tai vienas iš labiausiai paplitusių vonios modelių, kurio montavimui užbaigti reikalinga apdailos plokštė. Ieškokite priekinės ir šoninės vonios plokštės. Stačiakampę vonią padengti apdaila yra pigiausia. Todėl idealiai tinka tiems, kurie turi nedidelį biudžetą.

Vonia su dušu. Jei pasirinkote vonią su dušu, Jums gali prireikti specialiai didesniam plotui pritaikytos plokštės. Jei vonia yra tiesi, užteks priekinės ir šoninės apdailos plokštės (taip pat kaip stačiakampei voniai). Jei vonia yra P formos, neišsiversite be lenktos plokštės. Šios vonios, pritaikytos dušo kabinai, yra daug platesnės nei standartinės.

Kampinė vonia. Jos įrengimui prireiks daugiau nei vienos apdailos plokštės. Kad paslėptumėte santechnikos darbus, reikės ir galinių, ir šoninių vonios plokščių.

Laisvai pastatoma vonia. Šiai voniai nereikia apdailos plokštės. Laisvai pastatomos vonios suprojektuotos kaip vientisas gaminys. Nors šio tipo vonios yra brangesnės, joms įrengti reikia mažiau pastangų.

Iš ko gaminamos apdailos plokštės?

Dažniausiai apdailos plokštė būna iš akrilo ir medžio. Populiaresnės yra akrilinės vonios plokštės. Jos yra ekonomiškos, patvarios ir ilgaamžės. Jei Jums įdomu sužinoti apie šių dviejų medžiagų skirtumus ir privalumus, skaitykite toliau.

Akrilo apdailos plokštės: voniai suteiks ilgaamžiškumo ir atsparumo smūgiams. Kai kurie pigesni variantai laikui bėgant vis tiek gali tapti pažeisti. Akrilas suteikia daugybę spalvų pasirinkimo galimybių. Nuo klasikinės baltos iki matinės juodos. Todėl kiekvienas ras sau tinkančią akrilo apdailos plokštę.

Medinės apdailos plokštės: puikiai tinka, jei vonios kambariui norite suteikti šilumos ir natūralumo. Medienos apdaila dažniausiai būna ant visų vonios kambario baldų. Tai reiškia, kad, pasirinkę medinę vonios plokštę, galite lengvai sukurti modernų ir nuoseklų nterjerą.

Kaip nustatyti reikiamą apdailos plokštės dydį?

Skirtingoms vonioms reikalingos skirtingo dydžio plokštės. Standartiniai apdailos plokščių matmenys:

- priekinės: 1500 mm, 1600 mm, 1700 mm ir 1800 mm; 

- galinės: 700 mm, 750 mm ir 800 mm.

Dauguma plokščių tiekiamos vientisos, t. y. fiksuoto aukščio. Dažniausiai gamintojai priderina jas prie savo parduodamų vonių. Todėl apdailos plokštės galite ieškoti pagal kolekcijas. 

Kaip prižiūrėti apdailos plokštę?

Norint, kad vonios apdaila blizgėtų nuo švaros, Jums tereikės šluostės ir gero kiekio šilto vandens su šlakeliu švelnaus ploviklio. Po valymo nusausinkite apdailą sausa šluoste, kad neliktų žymių nuo vandens. Reguliariai valykite kartą per savaitę. 

Įspėjimas: nenaudokite jokių cheminių priemonių. Jos gali palikti žymių ir dryžių ant apdailos plokščių.

ADMA apdailos plokštės

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Spalva
Kolekcija
Filtras