Elektriniai rankšluosčių džiovintuvai, gyvatukai

Rodoma 1-12 of 12 prekė (s)

Tai - vienas iš paprasčiausiai montuojamų rankšluosčių džiovintuvų. Jį galima sumontuoti bet kur, kur yra vietos ir elektros lizdas. Priklausomai nuo gamintojo ir modelio, įjungimo lizdas gali būti įprastas arba paslėptas, potinkinis – tokiu atveju įvadas sumontuojamas dar prieš atliekant vonios kambario apdailą. Esant poreikiui toks džiovintuvas gali pilnai atlikti ne tik rankšluosčių džiovinimo, bet ir patalpos šildymo funkciją. Žemiau pateikiame patarimus, kaip išsirinkti jums geriausiai tinkantį elektrinį rankšluosčių džiovintuvą.

Kurio, elektrinio ar kombinuoto, tipo jums reikia?

Šildomi rankšluosčių džiovintuvai puikūs tuo, kad juos galima pritaikyti bet kokiai namų šildymo sistemai. Pagrindiniai rankšluosčių laikiklių tipai skiriasi pagal tai, kaip jie sąveikauja su likusia namų šildymo sistema, ir kiekvienas jų gali atitikti skirtingus šildymo naudojimo įpročius.

Elektriniai rankšluosčių džiovintuvai veikia nepriklausomai nuo jūsų namų centrinio šildymo sistemos, todėl galite visiškai kontroliuoti ir lanksčiai reguliuoti savo šildymo poreikius.

Kombinuoti rankšluosčių džiovintuvai jungiasi ir prie centrinio šildymo, ir prie elektros tinklo. Tai suteikia maksimalų lankstumą, nes šildymo sezonu toks džiovintuvas gali veikti nuo šildymo sistemos, o nutraukus šildymą – nuo elektros lizdo.

Svarbu žinoti, kad kombinuotam veikimui tinka išskirtinai tik kopėtėlių modelio džiovintuvai. Be to, kaitinimo elementas turėtų būti atitinkamai panašios galios kaip ir džiovintuvas. Kitu atveju jis gali perkaisti.

Aliuminį ar plieninį rankšluosčių džiovintuvą pasirinkti?

Kadangi jie naudojami drėgnose vietose, rankšluosčių džiovintuvai gaminami iš korozijai atsparių medžiagų, tokių kaip plienas ir aliuminis. Šių dviejų medžiagų paskirtis yra skirtinga.

Rinkitės plieninį, jei rankšluosčių džiovintuvu naudositės dažnai ir ilgais laiko tarpais, pavyzdžiui, norėdami sušildyti vonios kambarį. Jis patvaresnis už aliuminį. 

Rinkitės aliuminį, jei rankšluosčių džiovintuvu naudositės rečiau ir tik rankšluosčių ar kitų drabužių, pavyzdžiui, apatinio trikotažo, džiovinimui. Jis įkaista daug greičiau nei plieninis. 

Jų galima rinktis iš įvairių spalvų, kad tiktų bet kokiai aplinkai. Jie dažomi medžiagomis, didinančiomis jų tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

Iš kokių spalvų galima rinktis?

Tradiciškai elektriniai rankšluosčių džiovintuvai būna poliruoto chromo spalvos, tačiau šiais laikais galite rasti matinės juodos ir baltos. Taip pat galite rasti specialiai dizainerių sukurtų šiuolaikinių rankšluosčių džiovintuvų, kurie yra ryškios spalvos. Atkreipkite dėmesį į keletą pastabų:

• Balti rankšluosčių džiovintuvai skleidžia šiek tiek daugiau šilumos nei chromuoti, nes chromas atspindi šviesą. 

• Venkite tamsių rankšluosčių džiovintuvų nedideliuose kambariuose, nes jie sukuria netvarkingą aplinką.

3 elektros taupymo būdai

Visų elektrinių džiovintuvų pagrindinis privalumas yra tas, kad juos galime naudoti pagal poreikį. Tačiau jie taip pat turi ir vieną didžiausių trūkumų – pakankamai dideles elektros sąnaudas. Laimei, yra papildomų funkcijų, leidžiančių reguliuoti elektrinių rankšluosčių džiovintuvų veikimo laiką.

1. Chronotermostatas - infraraudonaisiais spinduliais jis valdo šildymą ir jį įjungia tik tada, kai iš tikrųjų reikia. Paprastai jis maitinamas baterijomis ir yra tvirtinamas ant sienos šalia rankšluosčių džiovintuvo. 

2. Termostatas - turi integruotą kaitinimo elemento valdiklį, kurio pagalba reguliuoja veikimo trukmę ir temperatūrą. Kai pasiekiama fiksuota temperatūra, jis sustabdo energijos perdavimą iš elemento vidaus.

3. Laikmatis - apima vidinį termostatą ir ant sienos montuojamą rankenėlę, kurie leidžia pasirinkti idealią temperatūrą. 

Papildomi saugos reikalavimai

Norint tinkamai naudoti elektrinį rankšluosčių šildytuvą, reikia žinoti keletą taisyklių. 

• Laikykite jį ne mažiau kaip 60 cm saugaus atstumo nuo grindų, vonios, dušo ar praustuvo.

• Montuokite taip, jog rankšluosčiai ar kiti daiktai neuždengtų oro angų.

• sitikinkite, kad prietaisas pažymėtas IPx4 arba IPx5 ženklu, kuris nurodo rankšluosčių šildytuvo atsparumą vandens purslams.

ADMA elektriniai rankšluosčių džiovintuvai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Tipas
Spalva
Išmatavimai
Išmatavimai
Aukštis
Plotis
Rėmo spalva
Galia, W
Filtras