Plautuvių priedai

Rodoma 1-48 of 84 prekė (s)

Virtuvės kriauklė atlieka keletą svarbių funkcijų - nuo maisto ruošimo iki indų plovimo. Galima rinktis iš įvairių tipų virtuvės plautuvių - jos būna skirtingų dydžių ir formų. Taip pat jos gaminamos iš įvairių medžiagų, atitinkančių konkretų jūsų virtuvės stilių. Be plautuvės, kitos pagrindinės dalys yra plautuvės maišytuvas, iš kurio į kriauklę tiekiamas vanduo, ir vandens nutekėjimo anga. Tačiau, kad virtuvės plautuvė būtų 100 % veiksminga, yra dar keletas priedų, į kuriuos norėsite atsižvelgti. 

Kurie plautuvių priedai yra būtini?

Filtras. Paskirtis - užtikrinti vandens švarumą ir malonesnį jo skonį. Vandens filtravimo įrenginiai pašalina tokias priemaišas kaip chloras, fluoras, sunkieji metalai, pesticidai ir kalkės. Be to, juos lengva sumontuoti.

Plautuvės sifonas. Tai yra neatsiejama plautuvės dalis. Jis užtikrina vandens tekėjimą į kanalizacijos vamzdį ir kartu neleidžia nuotekų kvapui prasiskverbti į būstą.

Plautuvės perpylimo angos dangtelis. Perpylimo anga nukreipia kylantį vandenį atgal į nutekamąjį vamzdį. Tai padeda išvengti vandens išsiliejimo ant stalviršio ar grindų.

Maisto atliekų smulkintuvas. Po virtuvės plautuve sumontuotas maisto atliekų šalinimo įrenginys leidžia patogiai atsikratyti maisto likučių, nemetant jų į šiukšlių dėžę. Tai taip pat apsaugo vamzdžius nuo užsikimšimo.

4 plautuvės ventilio tipai

Plautuvės ventilis taip pat yra vienas būtiniausių plautuvės priedų. Tačiau yra keli jo variantai, atliekantys skirtingas funkcijas. 

Standartinis ventilis. Tai paprastos metalinės grotelės, pasitaikančios senos statybos pastatuose. Dažniausiai naudojamas guminis kaištis, norint pripildyti plautuvę vandeniu.

Užkemšamas ventilis. Šis ventilis skiriasi nuo pirmojo tuo, jog kaištis ir grotelės sudaro vieną komplektą. Norint užkimšti kriauklę, tereikia užspausti ventilį.

Ekscentrinis ventilis. Jo veikimo principas toks pat kaip ir užkemšamo ventilio, tačiau šis valdomas specialia rankenėle. Tai patogu tais atvejais, kai nenorite kišti rankų į vandeniu pripildytą plautuvę.

Integruotas ventilis. Neturi bortelio, kuriame kauptųsi nešvarumai, todėl yra itin higieniškas variantas. Vienas minusas - netinkamas naudoti kartu su maisto atliekų smulkintuvu.

Švarą ir tvarką palaikantys priedai

Muilo dozatorius. Muilo ir indų ploviklio buteliukai dažnai tampa lipnūs po kelių kartų naudojimo. Įmontuojamas muilo dozatorius yra puikus būdas išvengti netvarkos plautuvės zonoje.

Nuvarvėjimo indas plautuvei. Leisdami indams patiems išdžiūti sutaupysite laiko ir nebeužkrausite virtuvės varvančiais virtuviniais rankšluosčiais. 

Indų džiovinimo kilimėlis. Pravers tiems, kurie neturi galimybės leisti nutekėti vandeniui, nulašėjusiam nuo indų. Indų džiovinimo kilimėlis labai gerai sugeria drėgmę, todėl po indais neliks vandens balutės. Tačiau, priešingai nei nuvarvėjimo indo, jį gana dažnai teks dėti į skalbyklę.

Pjaustymo lentelė. Vienas iš iššūkių, su kuriais galite susidurti ruošdami maistą mažoje virtuvėje, yra ribota stalviršio erdvė. Padedami pjaustymo lentelę ant plautuvės paversite ją papildoma darbo vieta.

Puodo padėkliukas. Apsaugos jautresnį karščiui stalviršį.

Vyniojamas padėkliukas. Daugiau jokių nuo vaisių ir daržovių lašančio vandens ant jūsų brangaus virtuvės stalviršio ir grindų! Plaukite juos patogiai pasidėję ant vyniojamo padėkliuko. Palikus kelioms minutėms, vaisiai ir daržovės greitai nudžiūs. 

ADMA plautuvių priedai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Svoris
Tipas
Aukštis
Medžiaga
Galia, W
Apsisukimai per minute
Diametras, mm
Srovės įtampa, V
Triukšmo lygis, dB
Indaplovės jungtis
Antibakterinė apsauga
Montavimo tipas
Valdymas
Matmenys, cm
Talpa, ml
Spalva
Pajungimas
Kolekcija
Filtras