Susisiekite su mumis

nebūtinas

UAB ADMA

Raudondvario pl. 78
LT-47182 Kaunas
Įmonės kodas: 302723049
PVM kodas: LT100006696210

Atsiskaitomoji sąskaita:

AB SWEDBANK, banko kodas 73000
LT21 7300 0101 3033 1109

UAB ADMA prekybos padaliniai

Kaune
Raudondvario pl. 78
LT-47182 Kaunas
Tel.: +370 37 260623

Darbo laikas:

Pirmadienis - Penktadienis: 08:00-17:00
Šeštadienis - Sekmadienis: nedirbame

Kontaktinė informacija

Direktorius
   Tomas Adomaitis
   +370 685 11017
   tomas.a@adma.lt
Šildymo, vėdinimo vadybininkai

   Audrius Banionis
   +370 685 84721
   audrius.b@adma.lt

   Aleksandras Klebanskij
   +370 652 32939
   aleksandras.k@adma.lt

   Egidijus Bulvinas
   +370 685 40190
   egidijus.b@adma.lt
   Mindaugas Senulis
   +370 685 84298
   mindaugas.s@adma.lt
   Paulius Dirmeikis
   +370 641 08945
   paulius.d@adma.lt

Vonios kambario įrangos vadybininkai

   Dovilė Gajauskienė
   +370 655 78525
   dovile.g@adma.lt

   Laima Spietnytė
   +370 638 65675
   laima.s@adma.lt

Projektų vadovas

   Tomas Gumbelevičius
   +370 675 49790
   +370 614 93377
   tomas.g@adma.lt

Tiekimo vadybininkas

   Saigūnas Kasikauskas
   +370 669 92995
   saigunas.k@adma.lt

Personalo vadybininkė

   Lucija Jurgelevičienė
   +370 685 00339
   lucija.j@adma.lt

Buhalterija

   Lina Drėgvienė
   +370 657 07877
   lina.d@adma.lt

   Vita Matulaitienė
   +370 685 61440
   vita.m@adma.lt

IT specialistas
   Karolis Steponavičius
   +370 652 00422
   karolis.s@adma.lt

Kur mus rasti?

Product added to wishlist

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.