Susisiekite su mumis

nebūtinas

UAB ADMA

Raudondvario pl. 78
LT-47182 Kaunas
Įmonės kodas: 302723049
PVM kodas: LT100006696210

Atsiskaitomoji sąskaita:

AB SWEDBANK, banko kodas 73000
LT21 7300 0101 3033 1109

UAB ADMA prekybos padaliniai

Kaune
Raudondvario pl. 78
LT-47182 Kaunas
Tel.: +370 37 260623

Darbo laikas:

Pirmadienis - Penktadienis: 08:00-17:00
Šeštadienis - Sekmadienis: nedirbame

Kontaktinė informacija

Kauno padalinys

Direktorius
   Tomas Adomaitis
   +370 685 11017
   tomas.a@adma.lt
Projektų vadovas

   Tomas Gumbelevičius
   +370 675 49790
   +370 614 93377
   tomas.g@adma.lt

E. parduotuvės vadybininkai
Šildymo, vėdinimo vadybininkai

   Aleksandras Klebanskij
   +370 652 32939
   aleksandras.k@adma.lt

   Mindaugas Senulis
   +370 685 84298
   mindaugas.s@adma.lt



Andrej Ponomariov
+370 641 08945
andrej.p@adma.lt

 

Vonios kambario įrangos vadybininkai

   Dovilė Gajauskienė
   +370 655 78525
   dovile.g@adma.lt

   

Agnė Vitkauskaitė
+370 681 12610
agne.v@adma.lt


Kristina Malaukytė
+370 638 65675
kristina.m@adma.lt

Tiekimo vadybininkai

   Saigūnas Kasikauskas
   +370 669 92995
   saigunas.k@adma.lt


Modestas Zelenka
+370 685 84721
modestas.z@adma.lt

Personalo vadybininkė

   Lucija Jurgelevičienė
   +370 685 00339
   lucija.j@adma.lt

Buhalterija

   Lina Drėgvienė
   +370 657 07877
   lina.d@adma.lt

   Vita Matulaitienė
   +370 685 61440
   vita.m@adma.lt

IT specialistas
   Karolis Steponavičius
   +370 652 00422
   karolis.s@adma.lt

Klaipėdos padalinys

Padalinio vadovas
Vadybininkai

Kur mus rasti?

Prekė pridėta prie norų sąrašo