Vandens maišytuvai

Rodoma 1-25 of 734 prekė (s)

Šiuolaikiniai vandens maišytuvai daugelyje namų – jau ne tik funkciją atliekantis prietaisas, tačiau ir aksesuaras, pabrėžiantis vonios ar virtuvės interjero stilių. Vis tik renkantis vandens maišytuvus voniai ar virtuvei, svarbiausia turėtų būti jų funkcionalumas ir to užmiršti nereikėtų.

Vandens maišytuvų tipai

Vandens maišytuvai pagal savo paskirtį gali būti skirtingų tipų: virtuviniai maišytuvai, vonios maišytuvai, dušo maišytuvai, taip pat praustuvo maišytuvas bei bidė maišytuvas.

Priklausomai nuo santechninės keramikos modelio parinkimo, vandens čiaupai gali būti montuojami į stalviršio, praustuvo ar vonios kraštą. Taip pat šiuo metu itin populiarūs yra potinkiniai maišytuvai, kurie dažniausiai naudojami vonios bei dušo erdvėse. Tačiau pasirinkus laisvai pastatomą praustuvą, jie yra bene vienas praktiškiausių pasirinkimų. Tuo tarpu su laisvai pastatomomis voniomis komplektuojami nuo grindų montuojami vandens kranai neabejotinai vonios kambario erdvėms suteiks išskirtinumo.

Vandens maišytuvų valdymo ypatumai

Vandens maišytuvai ne tik savo paskirtimi ar išvaizda yra skirtingi, kiekvienas jų skiriasi ir valdymo ypatumais, kurių yra net keletas. Vienas populiariausių – valdymas snapeliu, atskiromis šalto bei karšto vandens rankenėlėmis – klasikos mėgėjams bei novatoriški – sensorinio valdymo maišytuvai.

Dėmesio taip pat verti ir termostatiniai vandens kranai, dažniausiai naudojami voniai arba dušui, siekiant išlaikyti saugią ir pastovią vandens temperatūrą.

Snapelio formos reguliatoriumi vandens temperatūrą labai paprasta ir patogu valdyti. Vos vienu rankos judesiu galite valdyti tiek vandens srovės spaudimą, tiek temperatūrą. Toks valdymas populiarus renkantis vonios ir virtuvės maišytuvus.

Atskirai šaltą ir karštą vandenį valdančius dviejų vožtuvų maišytuvus labai dažnai galime sutikti klasikinio stiliaus voniose. Tokio tipo vandens maišytuvas turi dvi rankenėles, kurių viena skirta šaltam, o kita – karštam vandeniui valdyti.

Sensorinio valdymo infraraudonųjų spindulių jutiklio pagalba maišytuvai dažniausiai sutinkami prekybos centruose bei kituose visuomeninės paskirties objektuose. Sensorinis valdymas užtikrina visišką švarą ir higieną, todėl vis dažniau pasirenkami namų virtuvei.

Kas lemia vandens maišytuvo ilgaamžiškumą?

Bet kokio tipo ar valdymo šiuolaikiniai vandens kranai viduje turi patikimą bei ilgaamžę keraminę vandens skirstymo kasetę. Nors tai yra labai svarbus, bet ne vienintelis kriterijus, lemiantis prietaiso ilgaamžiškumą.

Norėdami, kad vandens maišytuvas tarnautų išties ilgai, rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, iš ko jis pagamintas. Dažniausiai sutinkami žalvariniai bei nerūdijančio plieno maišytuvai, kurie pasižymi plačiu asortimentu bei puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Nerūdijančio plieno gaminiai yra patikimi, labai lengvai prižiūrimi, o jų patraukli išvaizda ir modernus dizainas tampa daugelio vartotojų pasirinkimo priežastimi.

Tuo tarpu iš žalvario pagaminti maišytuvai yra dar patikimesni ir patvaresni už nerūdijantį plieną, todėl ir kaina pasižymi kiek aukštesne. Šie gaminiai dažniausiai yra papildomai chromuojami, kas pagerina ne tik estetinę išvaizdą, tačiau ir atsparumą nusidėvėjimui.

Keraminiai maišytuvai yra vieni brangiausių, tačiau išsiskiriantys savo išvaizda ir spalvine gama, gali būti derinami prie plautuvės, stalviršio ar baldų. Gaminami iš itin atsparios, panašios į dirbtinį akmenį medžiagos, dirbtinio akmens, keramikos ar granito. Tai itin atsparūs smūgiams bei korozijai gaminiai, puikus pasirinkimas siekiant ilgaamžiškumo ir išskirtinumo.

Kaip pasirinkti vandens maišytuvą voniai?

Maišytuvą tiek voniai, tiek dušui rekomenduojame rinktis su snapeliu. Tai ypatingai aktualu voniai, kadangi tai pagreitina ir supaprastina vonios užpildymą vandeniu. Žinoma, šiandien jau galima rinktis vandens sifonus su vandens užpildymu per persipylimo sistemą. Tačiau kranas su snapeliu galėtų pasitarnauti daugeliu kitų atvejų buityje.

Šiuo atveju maišytuvo snapo ilgį reikėtų rinktis priklausomai nuo vonios dizaino. Labai svarbu, kad iš vandens maišytuvo vandens srovė patektų tiesiai į vonios dubenį. Tai labai aktualu vonias montuojant toliau nuo krašto arba renkantis potinkinius maišytuvus.

Vandens maišytuvai su snapeliu dušui rekomenduojami dėl buitinių priežasčių – norint išplauti grindų šluostę ar prileisti didesnį kibirą vandens.

Kaip pasirinkti vandens maišytuvą virtuvei?

Renkantis vandens maišytuvą virtuvei, svarbiausi kriterijai – funkcionalumas ir patogumas. Priklausomai nuo plautuvės dydžio, rekomenduojame rinktis ne pernelyg mažą vandens kraną, tai labai aktualu plaunant didesnį puodą ar dubenį.

Vandens maišytuvai virtuvei neturėtų būti mažesni nei 20 cm ilgio, o idealiausiu atveju – su ištraukiama lanksčia vandens žarnele.

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Spalva
Daugiau Mažiau
Plotis
Daugiau Mažiau
Aukštis
Daugiau Mažiau
Gylis
Pamaišymo funkcija
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Svoris
Aukštis
Plotis
Gylis
Rėmo spalva
Pamaišymo funkcija
Forma
Medžiaga
Spalva
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.