Vonios sienelės

Rodoma 1-17 of 17 prekė (s)

Prieš jūsų akis - labai praktiškas ir kasdieninį gyvenimą itin palengvinantis vonios kambario elementas. Ypač jeigu vonios kambaryje nėra dušo kabinos, vonios sienelė gali jums ją atstoti: įsirengę ją galėsite komfortiškai maudytis po dušu, taip pat tai bus tikras džiaugsmas vaikams, mėgstantiems taškytis. Vonios sienelės padės jums pamiršti varginantį grindų sausinimą po kiekvienų maudynių, taip pat apsaugos jus nuo galimų sužeidimų paslįstant ant šlapių grindų. Turite stačiakampę, ovalią, o gal asimetrišką vonią? Kiekvienai iš jų rasite sienelę Adma.lt el. parduotuvėje. 

Atkreipkite dėmesį į sienelės varstymą

Vienos dalies sienelės dažniausiai yra nejudančios, o kelių dalių sienelės būna stumdomos, sulankstomos ar turinčios į vieną ar kitą pusę atsidarančias duris. Kurį variantą pasirinkti, galite atsižvelgę į vonios kambario dydį:

- mažam vonios kambariui rinkitės sienelę su lankstais arba specialiais bėgeliais, kurią nesunkiai paslėpsite sustūmus į kampą arba spintelę;

- didesniam vonios kambariui rekomenduojame atsidarančias duris, kurios leis patogiai įlipti ir išlipti iš vonios.

Iš kokių sienelės storių galima rinktis?

Pigesnėms vonios sienelėms naudojamas 4 mm storio stiklas, vidutinės klasės  - 6 mm storio stiklas, o aukščiausios klasės - 8 mm storio stiklas. 

Kaip nusistatyti reikiamą vonios sienelės dydį?

Matuojant vonios sienelę reikia nusistatyti aukštį ir plotį. Keletas patarimų, kaip teisingai išmatuoti:

- jei vonia yra stačiakampė, matuokite nuo krašto, o jei ji suapvalinta, matuoti reikia nuo tos vietos, kur baigiasi išlenkimas;

- jei sienelė bus montuojama tarp dviejų sienų, reikės atlikti tris matavimus trijuose skirtinguose aukščiuose įsitikinimui, jog atstumas tarp sienų yra tikrai vienodas; 

- jei sienelę montuosite kampe, reikia išmatuoti atstumą nuo vonios išorės iki sienos iš abiejų pusių;

- jei turite seną vonios sienelę ir norite ją pakeisti į naują, taupydami laiką tiesiog paimkite esamos sienelės matmenis.

Orientacijai - mažam vonios kambariui idealiai tinka 70 cm pločio vonios sienelė.

Plastikinę ar stiklinę sienelę rinktis?

Vonios sienelės gali būti gaminamos iš stiklo ar plastiko. 

Stiklinė:

- būna padengta antikalkiniu paviršiumi, todėl lengviau prižiūrėti;

- ilgaamžė;

- stabilesnė nei plastikinė;

- galite rinktis iš kelių stiklo variantų - nuo skaidraus iki matinio.

Plastikinė:

- būna įvairaus storio;

- užima mažiau vietos;

- nedūžtanti;

- lengvesnė nei stiklinė;

- dažniausiai pigesnė nei stiklinė.

Jei pasirinkote stiklinę sienelę…

Privalu žinoti, jog tam tikri stiklo tipai turi skirtingos įtakos jūsų vonios kambario išvaizdai:

- skaidrus stiklas vizualiai padidina vonios kambarį;

- matinis stiklas suteikia daugiau privatumo maudynių metų;

- ant grūdinto stiklo sunkiau įžvelgiami nešvarumai. 

Sienelės rėmai - pagal vonios kambario interjerą 

Rėmelius galite lengvai derinti pagal vonios kambario interjerą. Dažniausiai jie būna balti, jog gražiai susilietų su vonia. Tačiau galima rinktis ir metalo atspalvį, pavyzdžiui, aliuminio arba žalvario, kurį galite priderinti prie kitų metalinių kambario komponentų.

Kaip prižiūrėti vonios sienelę?

Kad vonios sienelė visada būtų švari, jums prireiks acto, valgomosios sodos ir druskos. Vadovaukitės šiais keliais žingsniais:

1. Actu pripildykite švarų purškimo buteliuką ir juo papurškite vonios sienelę.

2. Valgomąją sodą ir druską sumaišykite atskirame inde, kol susidarys pasta. Su drėgna kempinėle sodos ir druskos mišiniu pavalykite vonios sienelę.

3. Nuplaukite vonios sienelę vandeniu ir pamatysite švytintį savo darbo rezultatą.

ADMA vonios sienelės

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija
Filtras