Lauko šviestuvai

Rodoma 1-48 of 798 prekė (s)

5 lauko objektai, kuriuos būtina apšviesti

Fasadas. Bene populiariausias sprendimas tam yra sieniniai šviestuvai. Jie papildo fasadą ir gali būti įrengti bet kur, kur yra siena ir laidai. Dauguma lauko sieninių šviestuvų yra pritaikyti naudoti esant nepalankioms oro sąlygoms, tačiau jei gyvenate ypač drėgnoje ar atšiaurioje aplinkoje, ieškokite specialios apdailos, kuri gali atlaikyti stiprų UV spindulių, drėgmės ir druskos poveikį. 

Keli patarimai dėl fasado apšvietimo:

  • Dažniausiai naudojami LED šviestuvai.
  • Šviestuvus galite tvirtinti kas 1 m, 70 cm arba 50 cm. Kuo šviestuvai bus arčiau vienas kito, tuo ryškesnis bus apšvietimas.
  • Rekomenduojame naudoti pakreipiamus šviestuvus. Taip lengvai sufokusuosite spindulius norima kryptimi.
  • Šviestuvai gali būti montuojami prie sienų arba stogo pakalimo. Pastarasis variantas atrodo ypač įspūdingai ir prabangiai.

Apsauginis apšvietimas. Kai kuriose jūsų namo vietose reikės daugiau saugumu pagrįsto lauko apšvietimo. Tokios vietos, kaip įvažiavimas, garažas, denio zona, laiptai ir terasos, kartu su pasivaikščiojimo takais ir tam tikromis kiemo zonomis, privalo būti gerai apšviestos. Tam galite naudoti praktiškai bet kokius šviestuvus.

Takai. Kaip ir nusako pavadinimas, jis apšviečia kelius. Yra saulės energijos ir laidinių variantų. Dėl pastarojo reikia nutiesti požeminius energijos šaltinius, todėl pirmiausia nuspręskite, kiek esate pasiryžę užsiimti įrengimo darbais. 

Tiesa, takų apšvietimas nebūtinai turi būti įrengtas tik palei pėsčiųjų takelius. Jis gali būti įmontuotas aplink vandens telkinius, sodo lysves ar namo perimetrą vietoj sieninio apšvietimo arba kartu su juo. Naudokite takų apšvietimą važiuojamiesiems keliams, vingiuotiems takeliams per kiemą arba tiesiam keliui iki lauko durų - viskas priklauso nuo jūsų. Šiuo atveju patogiausia bus naudoti įleidžiamus arba pastatomus lauko šviestuvus.

Grindys ir laipteliai. Apšviesti laipteliai ir grindys yra puikus būdas pagerinti savo namų patrauklumą, matomumą ir saugumą, tuo pat metu saugantis nuo pargriuvimo tamsoje. Labiausiai tam tinka sieniniai arba pastatomi lauko šviestuvai.

Terasa. Šis apšvietimas gali būti konstruojamas šalia terasos arba joje. Prie jos kraštų galite parūpinti saulės energija varomus, įsmeigiamus arba pastatomus šviestuvus. Kalbant apie apšvietimą terasos viduje, yra keli variantai:

  • Ant konstrukcijų bei sienų;
  • ant lubų ar viršutinių konstrukcijų;
  • į laiptų ar pagrindo kraštus.

Nešiojami šviestuvai lauke

Ne toks patvarus, bet vis dar populiarus sprendimas yra nešiojamasis apšvietimas. Tai - pastatomos lauko lempos ir staliniai šviestuvai, kuriuos galima atsinešti iš vidaus kambarių.

Šiuo atveju vertėtų įsigyti belaidžius nešiojamus šviestuvus. Įkraunami, lengvi, oro sąlygoms atsparūs žibintai pravers bet kur ir juos bus galima perkelti, kaip tik panorėjus. Kai kurie modeliai keičia spalvas, groja muziką per “Bluetooth” arba net geba plūduriuoti vandenyje.

Dekoratyvinis apšvietimas

Šiuo atveju paprastai yra naudojamas viršutinis apšvietimas. Šiuolaikiniai pakabinami ir lubiniai lauko šviestuvai yra itin stilingos išvaizdos. Kad ir koks būtų jūsų eksterjeras, tikrai rasite jam tinkantį šviestuvą. 

Patarimas: ieškokite drėgmei atsparių variantų, tinkamų prieangiams ir dengtiems kiemeliams, taip pat šviestuvų, kuriuos galima saugiai pakabinti ant pavėsinių ir medžių šakų bei kurie tinka bet kokiu oru.

LED šviestuvai

LED gaminiai skleidžia iki 90% efektyvesnę šviesą nei kaitrinės lemputės, yra ilgaamžiškesnės ir pasižymi energiją taupančiomis savybėmis. LED lauko šviestuvai yra pritaikyti naudoti bet kokiu metų laiku. Jie ypač naudingi šaltuoju metų sezonu, kai anksti temsta - LED lempos suteiks daugiau taip reikalingos šviesos.

Kaip pasirinkti UL reitingą?

Dabar, kai jau žinote, kur ir kokius reikės naudoti šviestuvus, vertėtų nuspręsti, koks UL reitingas yra reikalingas. Pagal UL reitingą nustatoma, kokiomis drėgmės sąlygomis lauko šviestuvas gali būti įrengtas.

  • UL Damp. Lauko apšvietimo šviestuvai, kuriems suteiktas UL Damp reitingas, tinka tik truputį drėgnoms vietoms. Šie šviestuvai geriausiai tinka iš dalies arba visiškai uždengtoms erdvėms, pavyzdžiui, verandai. UL Damp šviestuvai negali būti tiesiogiai veikiami vandens ar oro sąlygų, tarkim, lietaus arba sniego.
  • UL Wet. Šie lauko šviestuvai gali būti veikiami lietaus, sniego ir tiesioginio sąlyčio su vandeniu. Jie puikiai tinka įvairioms lauko erdvėms, įskaitant verandas, takus, atvirus kiemelius, pavėsines ir terasas.

ADMA lauko šviestuvai 

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius gaminius.

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Spalva