Šilumos siurbliai

Rodoma 1-48 of 185 prekė (s)

Sparčiai tobulėjant šildymo sistemoms, alternatyvūs namų šildymo būdai šiandien jau nieko nebestebina. Šilumos siurbliai, priklausomai nuo jų tipo, labai dažnai yra montuojami naujos statybos namuose. Tačiau šie atsinaujinančius energijos šaltinius naudojantys įrenginiai tinkami ne tik naujos statybos namuose, bet ir renovuojant seną namą bei šildymo sistemą.

Kaip pasirinkti šilumos siurblį?

Būtina atkreipti dėmesį į vidutinį metinį įrenginio efektyvumą (našumą) SCOP. Taip pat verta atsižvelgti į įrenginio energijos klasę bei keliamo triukšmo lygį (dB). Be to, labai svarbu, kad šie gaminiai būtų montuojami ir pajungiami profesionaliai,  laikantis visų gamintojo rekomendacijų ir įrenginio saugumo reikalavimų. Neprofesionaliai sumontuotiems įrenginiams nebus taikomas garantinis aptarnavimas, o sistema gali veikti neefektyviai.

Dažniausiai daromos klaidos – netinkamas įrenginio parametrų parinkimas (per mažos arba per didelės galios) bei neteisingas jo sumontavimas. Tai neabejotinai turi įtakos ne tik efektyviam įrenginio darbui, bet ir pasitenkinimui šildymo sistema.

Šie naujos kartos šilumos siurbliai gali būti kelių tipų: oras-vanduo, oras-oras bei geoterminiai šilumos siurbliai vanduo-vanduo ar gruntas-vanduo. Visi be išimties išvardinti įrenginiai atlieka namų šildymo funkciją ir yra geriausiai derinami su grindiniu šildymu. Taip pat visi, išskyrus oras-oras sistemą, tuo pačiu ruošia ir karštą vandenį.

Kitos susijusios kategorijos: 

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija
Filtras