Klozetų nuleidimo plokštelės

Rodoma 1-48 of 68 prekė (s)

Šie įrenginiai pasižymi itin plačiu dizaino, spalvų ir modelių pasirinkimu. Klozetų nuleidimo plokštelės yra viena iš tokių vonios kambario detalių, kuri gal tapti pagrindiniu interjero akcentu!

Visi klavišai turi dvigubą mygtuką – pilnam arba taupiajam vandens nuleidimui. Vandens išleidimo kiekis ir slėgis gali būti reguliuojami potinkinės sistemos mechanizme. Priklausomai nuo gamintojo, galima nustatyti 4,5-9 l vandens pilną nuleidimą, tuo tarpu dalinis gali siekti vos 3 litrus. Tai užtikrina taupų ir atsakingą vandens vartojimą.

Vandens nuleidimo klavišai gali būti iš plastiko, nerūdijančio plieno ar išskirtiniu dizainu ir technologijos pasižymintys – grūdinto stiklo gaminiai. Pastarieji gali būti valdomi prisilietimu ar sensorinio jutiklio pagalba. Gaminiai gali būti matiniai, blizgūs bei spalvoti, todėl nesudėtingai derinami prie bet kokio vonios interjero.

Vertėtų atkreipti dėmesį, kad baltos spalvos ar matinės vandens nuleidimo plokštelės reikalauja mažiau priežiūros ir yra mažiau teplios nei blizgiu paviršiumi. Tuo tarpu ant tamsaus ar blizgaus ir grūdinto stiklo plokštelės paviršiaus labai gerai matosi pasilikę pirštų antspaudai.

Montuojant potinkines sistemas, reikėtų iš anksto pagalvoti įrenginių vietas. Rekomenduojame atitinkamai į tai atsižvelgti klijuojant sienų plyteles. Norėdami visiškos estetikos ir harmonijos, montuodami nuleidimo klavišą laikykitės simetrijos, kitaip tai vėliau kris į akis ir erzins.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija
Spalva
Svoris
Medžiaga
Spalva
Rėmo spalva
Filtras