Kondicionieriai / šilumos siurbliai oras-oras

Rodoma 1-25 of 25 prekė (s)

Tai – ekologiškas ir itin ekonomiškas sprendimas. Šilumos siurbliai oras-oras dėl paprasto montavimo ir patogaus naudojimo – dar ir sparčiai populiarėjanti patalpų šildymo sistema. Vasaros metu funkciją pakeitus į patalpų vėsinimą, šilumos siurblys naudoja priešingą šaldymo agento ciklą, kurio metu patalpos vietoje šildymo yra vėsinamos. Šiuo atveju veikia ir atitirpinimo ciklas, kuris apsaugo įrenginį nuo užšalimo.

Verta žinoti, kad kondicionieriai tik šildo arba vėsina patalpų orą, tačiau ji neruošia karšto vandens. Todėl dažniausiai naudojama kaip alternatyvus šilumos šaltinis prie turimos pagrindinės šildymo sistemos.  Tuo tarpu sodo nameliuose, nameliuose prie ežero, pirtyse ar kituose, ne nuolatos gyvenamuose objektuose, pasitarnauja kaip pagrindinė šildymo sistema.

Šilumos siurbliai (kondicionieriai), priklausomai nuo jų tipo, lengvai pritaikomi tiek namams, tiek pramoniniams ar visuomeninės paskirties objektams. Jie gali būti sieniniai, kanaliniai, grindiniai, palubiniai ar kasetiniai, pastarieji taip pat gali turėti vienos ar keturių krypčių kasetes. Priklausomai nuo to ir kitų įrenginio techninių charakteristikų, šildymo sistemos oras-oras kaina gali būti įvairi.

Šildymo sistemos oras-oras komplektą paprastai sudaro du įrenginiai – tai išorinis ir vidinis blokai, kurie tarpusavyje sujungiami variniais vamzdeliais, užpildytais freonu. Taip šiluma keliaudama iš vieno bloko į kitą yra sugeriama ir atiduodama, priklausomai nuo funkcijos, kurią tuo metu atlieka.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Tipas
Galia šildymui
Daugiau Mažiau
Galia šildymui
COP
Galia šaldymui
Daugiau Mažiau
EER
Šaltnešis
Vidinio bloko triukšmo lygis
Daugiau Mažiau
Išorinio bloko triukšmo lygis
Išmatavimai vidinio bloko (PxAxG)
Išmatavimai išorinio bloko (PxAxG)
Temperatūrų intervalas
Svoris vidinio bloko
Svoris išorinio bloko
Maksimalus vamzdžių ilgis
Energijos klasė
Galia šaldymui
Elektros sąnaudos šaldant, W
Elektros sąnaudos šildant W
Daugiau Mažiau
Elektros sąnaudos budėjimo režime
Oro srautas m3/h
Max atstumas tarp vidinio ir išorinio bloko, m
Vamzdžių skersmuo mm (inch)
36 mėn.
Filtras