Dušo sienelės

Rodoma 1-11 of 11 prekė (s)

Kuris stiklo tipas yra tinkamiausias?

Skaidraus stiklo dušo sienelė suteikia švaros ir naujumo įspūdį. Tiesa, ji reikalaus nuolatinio valymo, norint išlaikyti tvarkingą išvaizdą.

  • Puikiai tinka mažesnėms ar tamsesnėms patalpoms, nes vizualiai praplečia erdvę;
  • skaidrus stiklas yra universalus, todėl tiks prie bet kokio interjero.

Spalvotas stiklas, kaip ir skaidrus, suteikia galimybę matyti pro medžiagą, bet vizualiai nepraplečia erdvės. Dėl spalvos šiek tiek sumažėja pro stiklą patenkančios šviesos kiekis.  Kuo tamsesnė spalva, tuo daugiau privatumo jis suteikia.

  • Leidžia derinti kabiną su bendru vonios kambario Melsvi ir žali atspalviai puikiai dera su paplūdimio tematika, o juodos ir pilkos spalvos neleis šiuolaikiškai dušo kabinai sugadinti senamadiškos kambario išvaizdos;
  • spalva ilgainiui gali pabosti. Jei ateityje nuspręsite perdažyti vonios kambarį pagal kitą koloritą, gali tekti pakeisti dušo kabinos arba durų stiklą.

Raštuotas stiklas leidžia sukurti išskirtinį stilių kambaryje. Kadangi raštai yra skirtingi, turėsite skirtingą durų matiškumą. Vienos jų praleis daugiau šviesos nei kitos. Tiesa, dauguma raštų, pavyzdžiui, rain, būna tik vienoje stiklo pusėje.

  • Leidžia derinti kabiną su bendru kambario interjeru. Jei patalpoje vyrauja miško ar azijietiški motyvai, puikiai dera bambuko raštas. Laikui nepavaldūs raštai yra burbulai ir panašios geometrinės formos;
  • dėl didelių piešinių mažesniame plote gali susidaryti ankštumo įspūdis.

Matinis stiklas pasižymi montavimo niuansais - matinė jo pusė privalo būti išorėje. Jei ji bus vidinėje kabinos pusėje, stiklas prausiantis pavirs skaidriu. Tokia dušo kabina turi žalsvoką atspalvį ir reikalaus sudėtingesnės priežiūros iš išorinės kabinos pusės.

  • Suteikia daug privatumo;
  • puikiai tinka moderniam interjerui;
  • mažiau matosi įbrėžimai.

 

Kokią rėmo spalvą rinktis?

Sienelių rėmų spalvų paletė yra pakankamai plati. Bene populiariausias pasirinkimas yra chromo spalva. Toks rėmas puikiai tinka bet kurio stiliaus vonios kambaryje, atrodo estetiškai ir solidžiai.

Pastaruoju metu itin išpopuliarėjo sienelės su juodais rėmais. Jos nuostabiai atrodo tamsaus kolorito vonios kambariuose, bet gali padėti ir kuriant kontrastą šviesiame vintažiniame interjere.

Galima rinktis ir sienelę be rėmo. Toks variantas atrodo labai minimalistiškai, suteikia erdvumo įspūdį ir idealiai tinka moderniam interjerui.

Kainą labiausiai lemia medžiaga

Dušo sienelės kaina priklauso nuo kelių veiksnių: gamybos technologijų, pačių gamintojų ir stiklo storio bei kokybės. Storesnis stiklas bus patvaresnis, bet yra išimčių - plonesnis grūdintas stiklas bus tvirtesnis už paprastą storą stiklą. Grūdinio stiklo sienelės pasižymi labai aukštu atsparumu smūgiams, įbrėžimams, dūžiams. Net jei tokia sienelė suduš, ji subyrės į pavojaus įsipjauti nekeliančias šukes.

ADMA stacionarios dušo sienelės

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius gaminius.

Daugiau apie stacionarias dušo sieneles skaitykite: Kaip pasirinkti stacionarią dušo sienelę?

Filtruoti pagal
Tipas
Kaina
Gamintojai
Kolekcija
Rėmo spalva
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Išmatavimai
Aukštis
Garantija
Saugaus stiklo vitražas
Profilis
Filtras