Dušo maišytuvai

Rodoma 1-48 of 154 prekė (s)

Kuriant jaukią vonios erdvę, daug dėmesio reikėtų skirti vonios įrangai. Tai yra dušo kabinų elementams, praustuvėms, maišytuvams. Nuo to, kokią įrangą pasirinksite, priklausys vonios funkcionalumas. Labai svarbu, renkantis tokias prekes kaip dušo maišytuvas, skirti dėmesio ne tik kainai, bet ir dizainui bei funkcionalumui. Šiandien gamintojai siūlo platų maišytuvų pasirinkimą, tad dalijamės keliais patarimais, kurie padės išsirinkti geriausios kokybės maišytuvą Jūsų vonios kambariui.

Potinkinis maišytuvas

Vis dažniau klientai renkasi potankinę dušo sistemą, kuri padeda ne tik sutaupyti vietos, bet ir palengvina jos priežiūrą. Tačiau nepriklausomai nuo to, ką pasirinksite jūs, bus reikalingas dušo kabinos maišytuvas su komplektu. Nuo sistemos pasirinkimo ir jos funkcijų priklauso gaminių kaina.

Paprastai visos sistemos komplektą sudaro vandens reguliavimo bei valdymo svirtelės, maišytuvas, žarna bei galvutė. Pasirinkus potinkinę dušo sistemą, dažniausiai nerasite įprastų vandens valdymo rankenėlių, o kompaktišką plokštelę su mygtukais. Todėl tokį įrenginį žymiai paprasčiau valyti ir užtikrinti jo idealią švarą.

Termostatinis maišytuvas

Labai populiarūs yra termostatiniai įrenginiai, apsaugantys nuo nusiplikymo bei užtikrinantys pastovią komfortišką temperatūrą. Tai itin aktualu turintiems mažų vaikų. Toks dušas užtikrina, kad vandens temperatūra būtų tinkama. Taigi, tai leidžia išvengti nemalonių situacijų ir nelaimingų atsitikimų.

Kokybiškos prekės su kaina atitinkančia kokybe

Įrenginiai su termostatu ar potinkiniai dušo maišytuvai nėra brangiausia vonios įrangos dalis. Maišytuvo kaina gali būti nuo keliasdešimties eurų ir siekti kelis šimtus eurų ar net daugiau. Viskas priklauso nuo konstrukcijos ir gamyboje naudotų elementų bei medžiagos. Mes savo klientams siūlome rinktis tarptautiniu lygiu įvertintus gamintojus, todėl pirkėjai džiaugiasi, kad jų lūkesčius puikiai atitinka gamintojų „Grohe” ar „Hansgrohe“ įrenginiai. Renkantis patikimą gamintoją, nerizikuojate. Tai ilgus metus rinkoje veikiančios įmonės, kurios per visą veiklos laikotarpį ištobulino savo gebėjimą pasiūlyti geriausią vonios įrangą. Nesvarbu, ar tai bus „Grohe“ potinkinis maišytuvas, ar dušo maišytuvas su termostatu, žinomas gamintojas visuomet naudos tik aukščiausios kokybės medžiagas. Todėl įranga negenda ilgus metus, nerūdija ir visuomet atrodo stilingai.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Tokį įrenginį visuomet rekomenduojame rinktis su snapu, kuriuo greitai ir paprastai pripildysite norimą vandens talpą ar kažką nuplausite. Dušui galite rinktis trumpą, kompaktišką variantą.

Be to, reikia nepamiršti, kad vienas iš svarbiausių dalykų yra dušo galvutės, kurių įvairovė taip pat labai plati. Jos gali formuoti skirtingas vandens sroves, o specialios taupymo technologijos padės sutaupyti 40-50 proc. vandens.

Taip pat svarbu žinoti, kokio tipo, potinkinė ar paprasta, sistema yra numatyta Jūsų duše. Nuo to priklausys, kokia dušo galvutė Jums bus reikalinga. Ji gali būti stacionari, tvirtinama į sieną, lubas ar valdoma ranka. Vertėtų žinoti, kad pasirinkus stacionariai montuojamą dušo galvutę, ją reikėtų sumontuoti ne žemiau kaip 20 cm iki žmogaus galvos. Todėl jos įrengimo vietą orientuokite pagal aukščiausio ūgio šeimos narį.

Filtruoti pagal
Tipas
Kaina
Gamintojai
Spalva
Daugiau Mažiau
Kolekcija
Daugiau Mažiau
Išmatavimai
Atstumas tarp pajungimų
Aukštis
Plotis
Gylis
Medžiaga
Projekcija
Apdailos lėkštutės plotis
Apdailos lėkštutės aukštis
Filtras