Dušo maišytuvai

Rodoma 1-25 of 129 prekė (s)

Vis dažniau dušo maišytuvai pasirenkami su potinkine dušo sistema, kuri padeda ne tik sutaupyti vietos, bet ir palengvina jos priežiūrą. Tačiau nepriklausomai, kokią sistemą pasirinksite, jums bus reikalingas dušo maišytuvas su dušo komplektu. Nuo dušo sistemos pasirinkimo ir jos funkcijų priklauso gaminių kaina.

Paprastai dušo sistemos komplektą sudaro vandens reguliavimo bei valdymo svirtelės, dušo maišytuvas, dušo žarna bei dušo galvutė. Pasirinkus potinikinę dušo sistemą, dažniausiai nerasite įprastų vandens valdymo rankenėlių, o kompaktišką plokštelę su mygtukais. Todėl tokį įrenginį žymiai paprasčiau valyti ir užtikrinti jo idealią švarą. 

Labai populiarūs yra termostatiniai vonios dušo maišytuvai, apsaugantys nuo nusiplikymo bei užtikrinantys pastovią komfortišką temperatūrą. Tai itin aktualu turintiems mažų vaikų, ypatingai tiems, kurie tai daro savarankiškai.

Dušo maišytuvą visuomet rekomenduojame rinktis su snapu, kuriuo greitai ir paprastai pripildysite norimą vandens talpą ar kažką nuplausite. Dušui galite rinktis trumpą, kompaktišką variantą.

Kalbant apie dušo sistemas, vienas iš svarbiausių dalykų yra dušo galvutės, kurių įvairovė taip pat labai plati. Jos gali formuoti skirtingas vandens sroves, o specialios taupymo technologijos padės sutaupyti 40-50 % vandens.

Visų pirma svarbu žinoti, kokio tipo, potinkinė ar paprasta, sistema yra numatyta jūsų duše. Nuo to priklausys, kokia dušo galvutė jums bus reikalinga. Ji gali būti stacionari, tvirtinama į sieną, lubas ar valdoma ranka. Vertėtų žinoti, kad pasirinkus stacionariai montuojamą dušo galvutę, ją reikėtų sumontuoti ne žemiau kaip 20 cm iki žmogaus galvos. Todėl jos įrengimo vietą orientuokite pagal aukščiausio ūgio šeimos narį.

Kviečiame pasinaudoti mūsų nuolaidomis, įsigyjant gaminius internetu – tie dušo maišytuvai akcija yra pažymėti. Atsiimti nemokamai galite Vilniuje ir Kaune, o pristatysime bet kuriame mieste.

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Spalva
Daugiau Mažiau
Plotis
Gylis
Išmatavimai
Rėmo spalva
Medžiaga
Spalva
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.