Vidaus kanalizacija

Rodoma 1-48 of 193 prekė (s)

Tai - viena svarbiausių vonios kambario ir viso būsto dalių. Be tinkamai įrengtos kanalizacijos neveiks gyvybiškai svarbūs įrenginiai: vonia, klozetas, bidė

Visgi vienas svarbiausių kriterijų renkantis vidaus kanalizaciją – garsas – nuo to ir rekomenduotume pradėti. Daugelis klientų pageidauja, kad namuose įrengtos sistemos būtų kiek įmanoma mažiau triukšmingos, todėl savo pirkėjams  siūlome ne tik įprastus elementus, bet ir mažatriukšmės kanalizacijos bei betriukšmės kanalizacijos dalis.  Be to, ieškant geriausios kokybės, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokio storio yra kanalizacijos elementai. Sienelių storis gali būti įvairus ir nuo to priklauso garsas, o nuo to, kokio diametro bus montuojami  vamzdžiai, priklausys įrenginių galingumas.

Viduje šiuo metu yra plačiai naudojami PVC vamzdžiai, kurie gali būti skirtingo ilgio, diametro ir techninių savybių. Paprastai yra naudojami 40-50 mm skersmens vamzdžiai, pasižymintys lankstumu ir patvarumu. Gali būti 3-5 m ilgio, kiekvienas vamzdis turi skirtingus galus – vienas siauresnis, kitas platesnis, skirtus patogiam montavimui.

Vidaus kanalizaciją sudaro ne vien tik vamzdžiai, jis susideda iš visos nuotekų sistemos, sifonų bei trapų, alkūnių, alsuoklių, keturšakių ir kt. O patikimam sujungimui reikalingos vidaus kanalizacijos jungtys, tokios kaip guminis sandarinimo žiedas, kuris galutinai sumontavus sistemą yra užtepamas sandarikliu. Taip pat svarbu kokybiškos tinkamo laipsnio alkūnės.

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Tipas
Išmatavimai