Akrilinės vonios

Rodoma 1-48 of 67 prekė (s)

Tai funkcionalumu, geru kainos ir kokybės santykiu, lengva priežiūra pasižymintys gaminiai jūsų vonios kambariui. Akrilinės vonios išsiskiria tuo, jog yra pakankamai lengvos, tad jums nekils jokių keblumų norint jas transportuoti ar perkelti. Taip pat kaip didelį privalumą galima išskirti ir itin malonų šių vonių paviršių bei gerą garso sugeriamumą – prausiantis jūs išvengsite erzinančio bėgančio vandens triukšmo. Akrilinės vonios – itin populiarus pasirinkimas tarp vartotojų, todėl žymūs gamintojai kasmet stengiasi pasiūlyti geriausius, naujausias tendencijas atitinkančius, išskirtinių dizainų, formų, spalvų gaminius.

Įmontuojama ar laisvai pastatoma jums tinkamiausia?

Įmontuojama akrilinė vonia yra populiariausias pasirinkimas. Ji puikiai tinka, kai:

- turite mažą vonios kambarį;
- jus riboja biudžetas;
- jei planuojate kartu įrengti ir dušą;
- norite negaišti laiko priežiūrai, nes tokią vonią paprasta išvalyti.

Laisvai pastatoma akrilinė vonia suteikia prabangos ir romantikos vonios kambariui. Ją dažniausiai renkasi, kai:

- turite didelį vonios kambarį;
- norisi kūrybiškiau išnaudoti vonios kambario erdvę;
- galite laisvai rinktis, kaip ją pastatyti;
- siekiant išlaikyti minimalistinį įvaizdį, nes tokiai voniai nereikalinga atrama ir apdaila.

Vonios dydis: jūsų komforto zona

Vonios dydis lems, kaip komfortabiliai jausitės joje prausdamiesi. Galite jaustis spaudžiami per mažoje vonioje, tačiau per didelė bus nepraktiška. Nepamirškite atsižvelgti į visų šeimos narių, kurie planuoja naudotis vonia, kūno sudėjimą, jog visiems ji būtų patogi. 

Žemiau pateikiame rekomenduojamus dydžius pagal vonios kambario dydį:

- Mažam vonios kambariui galite rinktis vonią, kuri yra iki 135 cm ilgio, 75 cm pločio ir 35 cm aukščio. Tiks ir vaikų vonios kambariui.
Vidutinio dydžio vonios kambariui tiks iki 150 cm ilgio, 80 cm pločio ir 45 cm aukščio vonia. Verta paminėti, kad tokio dydžio vonia lengviausiai iš visų pritaikoma praktiškai bet kokiam vonios kambariui.
Dideliam vonios kambariui rinkitės iki 180 cm ilgio, 90 cm pločio ir 50 cm aukščio vonią. 

Jei ieškote vonios, kurioje vienu metu tilptų du žmonės, jums geriausiai tiks akrilinė kampinė vonia. Dideliam vonios kambariui galite įsigyti apie 150 cm ilgio, 150 cm pločio ir 55 cm aukščio vonią.

Kokią vonios formą pasirinkti?

Vonios formų variacija gali susukti galvą. Pradėkite nuo to, iš kokių variantų galite rinktis remdamiesi savo vonios kambario išplanavimu, o po to - atsižvelkite į savo poreikius.

Valties formos vonia suteikia autentiškumo vonios kambariui ir gali pagyvinti interjero dizainą. Tokia vonia idealiai tinka ilgiems pasimėgavimams karšta vonia, nes galite patogiai atlošti galvą. 

Kvadratinė vonia puikiai tiks šeimai, kuri augina mažamečius vaikus. Ji yra erdvi ir rekomenduojama dideliam vonios kambariui.

Stačiakampė vonia yra populiariausias pasirinkimas. Jai rasite vietos tiek mažame, tiek didesniame vonios kambaryje. Rinkitės šią vonios formą, jei neturite laiko ilgai svarstyti ir jums svarbiausia jos funkcija, tačiau vis tiek išlaikysi eleganciją.

Ovali vonia yra stačiakampės vonios alternatyva, tačiau saugesnė dėl suapvalintų kampų. Taip pat tinka šeimoms su mažamečiais vaikais.

Apvali vonia labiausiai iš visų primena SPA malonumus. Tai nestandartinis pasirinkimas, tačiau mėgstantiems naujoves tokia vonia ypač patiks. Vienas minusas - apvali vonia užima daug vietos, todėl prieš įsigydami apsvarstykite, ar pakankamai jos turėsite.

Kampinė (asimetrinė) vonia yra optimaliausias pasirinkimas siekiant sukurti pakankamai vietos maudynėms mažame vonios kambaryje. Jei jūsų vonios kambarys taip pat asimetriškas, nestandartinės formos, rinkitės kampinę vonią. 

Iš kokių spalvų galima rinktis?

Vienas geriausių akrilinių vonių privalumų yra tai, kad jos būna įvairių spalvų. Kokią spalvą pasirinkti - priklauso nuo jūsų vonios kambario interjero dizaino. Akivaizdu, kad balta spalva voniai yra populiariausia, nes tokią vonią lengva priderinti prie kitų spalvų ir ant jos nesimato nešvarumai. Jei norite vonios kambariui suteikti prabangų šiuolaikinį stilių, pagalvokite apie rudos, pilkos arba juodos spalvos vonią.

Kaip prižiūrėti akrilinę vonią?

Naudokite buitinius valiklius, kurių etiketėje pažymėta, jog jie saugūs akrilui, arba pasitelkite vieną iš patikimų kombinacijų: sodą ir actą. Jokiais būdais nenaudokite abrazyvinių šveitimo priemonių su šiurkščiais šereliais, o rinkitės minkštą šluostę.

ADMA akrilinės vonios

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Ilgis, cm
Plotis, cm
Vonios tipas
Forma
Pusė
Spalva
Medžiaga
Kolekcija
Daugiau Mažiau
Aukštis, cm
Talpa, ltr