Vidaus šviestuvai

Rodoma 1-48 of 4494 prekė (s)

Kokį šviestuvo tipą pasirinkti?

Pakabinami šviestuvai yra tvirtinami prie lubų bei kabo. Tai - sprendimas erdvioms patalpoms, kurioms trūksta akcento. 

Lubiniai šviestuvai, kaip ir sako pavadinimas, montuojami prie lubų. Tai - išeitis mažoms patalpoms, nes lubinės lempos dažniausiai priglunda prie pat lubų. Vienas iš populiariausių variantų yra plafonai - apvalūs lubiniai šviestuvai. Taip pat yra kryptiniai lubiniai šviestuvai, kurie leidžia patiems koreguoti šviesos srauto kryptį.

Sieniniai, kaip ir atskleidžia pavadinimas, yra tvirtinami prie sienos. Jie dažniausiai naudojami kaip papildomas šviesos šaltinis arba pritaikomi, norint apšviesti tam tikrus objektus. Vienas iš variantų - toršerai, kurie gali tapti ir pagrindiniu šviesos šaltiniu kambaryje.

Įmontuojami šviestuvai yra įleidžiami į lubas. Jie idealiai tinka mažoms erdvėms, nišoms, objektams apšviesti ir dera prie minimalistinio interjero. 

Staliniai šviestuvai yra maži ir lengvai transportuojami. Jie statomi ant stalo, taip suteikiant papildomą apšvietimą prie lovos ar darbo stalui. 

LED šviestuvai vis populiarėja dėl savo ilgaamžiškumo ir ekonomiškų savybių. 

Liumenai pagal kambarį

Liumenas - tai žmogui matomo šviesos srauto matavimo vienetas. Čia -  patarimai, kiek liumenų šviesos reikia vienam kvadratiniam metrui atitinkamame kambaryje. Tačiau turėkite omenyje, kad jeigu kambarys įrengtas tamsiai, gali prireikti didesnio skaičiaus liumenų.

Miegamasis 100-200
Svetainė 150-250
Vonia 750-850
Darbo kambarys 300-750
Virtuvė ir valgomasis 350-450

Kaip pasirinkti šviestuvą virtuvei ir valgomajam?

Pasirinkite šviestuvą, kuris savo dydžiu, forma ir stiliumi būtų susijęs su valgomojo stalu, o ne su pačiu kambariu. Apvalūs šviestuvai lengvai dera prie apvalių stalų, o linijinis šviestuvas puikiai tinka prie stačiakampio ar prailginto stalo. Lankstesnis variantas - keli šviestuvai, išdėstyti taip, kad papildytų stalo formą, sugrupuoti kartu, jei stalas apvalus, arba vienoje eilėje, jei stalas stačiakampis. 

Dekoratyvinis šviestuvas valgomajame paprastai skleidžia nedaug šviesos. Jo paskirtis - sukurti nuotaiką ir nukreipti žvilgsnį į kambario centrą. Jei norite funkcionalesnio apšvietimo, pridėkite šviesos sluoksnių su įleidžiamaisiais ir sieniniais šviestuvais. Jei valgomajame reikia ryškios šviesos, ieškokite LED šviestuvo

Patarimai, kaip pasirinkti šviestuvo dydį:

 • Valgomojo kambario šviestuvas turėtų būti bent 30 cm mažesnis už stalą visomis kryptimis. 
 • Proporcingumo sumetimais linijiniai pakabinami šviestuvai turėtų būti ⅓-⅔ stalo ilgio. 
 • Idealus valgomojo šviestuvų kabinimo aukštis yra apie 75 cm virš stalo paviršiaus. 

Kaip pasirinkti šviestuvą vonios kambariui?

Vonios kambaryje verta apsvarstyti šone montuojamus šviestuvus. Tačiau turėkite omeny, kad jei veidrodis yra centre virš kriauklės, šviestuvus montuokite vos už kelių centimetrų į kairę ir į dešinę nuo veidrodžio. Jie turėtų būti kuo arčiau jūsų veido.

Taip pat planuokite šviesos sluoksnius. Bet kokiame vonios kambaryje yra naudingi 3 šviesos sluoksniai, kurie išryškina erdvės grožį. Kad šviesa pasiskirstytų tolygiai, rinkitės:

 • 1 sluoksniui - pakabinamus šviestuvus;
 • 2 sluoksniui - vietų, kuriose atliekate kasdieninius darbus, pavyzdžiui, darotės makiažą ar skutatės, apšvietimą; 
 • 3 sluoksniui - akcentinį apšvietimą, skirtą vonios kambario architektūrinėms ypatybėms ir dekorui pabrėžti.

Kaip pasirinkti šviestuvą svetainei?

Jei svetainės lubos žemas, rinkitės liustras arba lubinius šviestuvus. Jie suteikia pakankamai išsklaidytos šviesos ir vizualiai padidina kambarį. Pastatomi šviestuvai labiau tinka erdviai svetainei su aukštomis lubomis. Jie puikiai atrodys kambario viduryje ar virš kavos staliuko. 

Pastaruoju metu erdviose patalpose labai išpopuliarėjo taškiniai šviestuvai. Jų privalumas yra tai, kad kai kuriuos modelius galima nukreipti į skirtingas kambario dalis, todėl patalpoje nebus tamsių vietų. 

Svetainėse paprastai yra televizorius, kurio apšvietimu derėtų pasirūpinti. Taip yra todėl, kad didelis kontrastas tarp tamsios erdvės ir televizoriaus atspindžių kenkia akims. Šiuo atveju rekomenduojame pastatomą ar stalinę lempą arba LED juosteles už televizoriaus . Svarbu įsitikinti, kad šviesa neatsispindi televizoriuje ir netrukdo jo žiūrėti.

Nepamirškite atsižvelgti į interjerą:

 • Jei jūsų svetainė įrengta senoviniu stiliumi, rekomenduotume jums kaimiškus, rotango arba vitražinius šviestuvus. 
 • Jei pirmenybę teikiate moderniam stiliui, šiuolaikinių dizainerių šviestuvai yra geras pasirinkimas.
 • Mėgstantys prabangą tikrai bus patenkinti krištoliniais šviestuvais. 

Kaip pasirinkti šviestuvą miegamajam?

Pradėkite nuo viršaus ir apšvieskite visą kambarį stipriu viršutinės šviesos šaltiniu. Kambariuose su aukštomis lubomis išsiskirkite moderniais pakabinamaisiais šviestuvais.

Darbinis apšvietimas suteikia miegamajam papildomos funkcijos ir gali pagyvinti skaitymą prieš miegą, apšviesti rašomąjį stalą ir įnešti šviesos į tamsius kampus. Abiejose lovos pusėse esantys sieniniai šviestuvai suteikia idealią atmosferą skaitymui ir atlaisvina daugiau vietos ant naktinio stalelio. Sieninį apšvietimą taip pat galite įrengti spintoje arba prie veidrodžio, esančio ant grindų.

Jei miegamasis yra didelis, svarbu ir akcentinis apšvietimas. Kelios lempos visame kambaryje, pavyzdžiui, stalinė lempa ant komodos, padės palaikyti viršutinį apšvietimą ir praskaidrins tamsias vietas. Akcentiniai šviestuvai paprastai būna mažesnio galingumo nei viršutiniai, kad apšvietimas būtų subtilesnis. 

Kaip pasirinkti šviestuvą darbo kambariui?

Šiuo atveju reikia ryškaus apšvietimo - tam tinka šalta balta šviesa. Siūlome derinti stalinę lempą su pakabinamu arba lubiniu šviestuvu, priklausomai nuo patalpos dydžio. Jei pasirinksite lubinį šviestuvą, galite papildomai pasidomėti kryptiniu modeliu.

Kaip pasirinkti šviestuvą vaikų kambariui?

 

Vaikų kambarys - erdvė, kuriame yra kelios funkcinės zonos, tad patariame derinti skirtingų tipų šviestuvus. Greta vaiko lovytės pastatykite stalinę lempą, kuri gali skleisti blausią šviesą visą naktį, saugodama mažąjį nuo tamsos siaubų. Staliniai šviestuvai pravers ir vyresnio amžiaus vaikams, kurie jau skaito knygeles ar atlieka pratybų užduotėles. Na, o jei atžala yra labai energinga ir judri, stalinį šviestuvą galite pakeisti sieniniu. Viršutiniam apšvietimui įmontuokite pakabinamus arba lubinius šviestuvus.

Kaip pasirinkti šviestuvo stilių?

Kokia interjero kryptis vyrauja jūsų būste?

 • Urbanistiniams namams tiks dideli, kabantys, metaliniai šviestuvai.
 • Klasikiniams namams tiks sieniniai šviestuvai, sietynai, toršerai.
 • Moderniems namams tiks kryptiniai, geometrinių formų, įmontuojami šviestuvai.

ADMA vidaus šviestuvai 

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius gaminius.

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Spalva