Šildymas

Rodoma 1-25 of 426 prekė (s)

Šildymas

 

Kiekvienas norime, kad mūsų namuose būtų ne tik jauku, bet ir šilta. Todėl šildymas ir jo sprendimai yra labai svarbūs jau statant namus, taip pat įsikeliant į naują būstą ar atliekant remonto darbus. Šiuo metu Lietuvoje populiarėja autonominis šildymas, kuris plačiai taikomas ne tik privačiuose namuose, bet ir daugiabučiuose. Savo klientams siūlome platų šildymo įrengimui reikalingų prekių ir įrangos pasirinkimą. Kviečiame su juo susipažinti.

 

Namų šildymas

Kaip jau minėta, daugybė gyventojų ieško sprendimų, kaip elgtis, kad namų šildymas būtų patogus, efektyvus ir nekainuotų daug. Tam vis plačiau pritaikomas autonominis šildymas. Toks būdas leidžia sutaupyti nemažai pinigų ir suteikia galimybių patiems apsispręsti dėl to, koks šildymas bus įrengtas namuose. Kai kurie sprendimai gali pasitarnauti tiek šaltuoju, tiek šiltuoju metu laiku, todėl verta pasidomėti, kokia šildymo sistemos įranga namuose gali būti pritaikyta.

 

Šildymo katilai

Šildymo katilas – šilumos energijos generatorius namuose. Lietuvoje populiarėja dujiniai šildymo katilai, kurie yra patikimas ir šiuolaikiškas sprendimas namuose. Jie vertinami dėl to, jog šildant namus dujomis, šildymas tampa daug paprastesniu ir patogesniu. Nebereikia jaudintis dėl to, kad reikia prižiūrėti katilą, nuolat papildyti jį malkomis ar briketais. Be to, dujiniai katilai yra lengvai valdomi ir prižiūrimi, tad tai yra šiuolaikiškas  ir patogus sprendimas. O taip pat prisidedate prie saugumo namuose, nes katilinėje nebereikia kaupti kieto kuro atsargų, kurios gali bet kada užsidegti. 

 

Atsinaujinančios energijos įranga

Norintiems rinktis šiuolaikiškus sprendimus namams, puikus variantas – šildymas atsinaujinančia energija. Tam įgyvendinti namuose gali būti montuojami šilumos siurbliai. Vienas populiariausių pasirinkimų – šilumos siurblys oras-vanduo. Tai patikimas sprendimas namams, jeigu norite pamiršti rūpesčius dėl šildymo. Tokio tipo įranga užtikrina, kad namuose būtų šilta šaltuoju metų laiku, o karštaisiais mėnesiais namai būtų atvėsinti iki pasirinktos temperatūros. Tokio tipo šildymas yra šiuolaikiškas ir išmanus sprendimas. Oro siurbliai gali būti valdomi per atstumą, taip pat juose lengva nustatyti skirtingus režimus. Tad vieną kartą suprogramavus siurblį, jis automatiškai veiks be papildomų jungimų. Tai geras pasirinkimas tiek norint šildyti atskiras namų erdves, tiek ieškant sprendimo visiems namams.

 

Radiatoriai, konvektoriai, rankšluosčių džiovintuvai

Tai papildomi šildymo sprendimai namams, kurie padeda mūsų buityje. Savo klientams siūlome kokybiškus radiatorius, konvektorius ir rankšluosčių džiovintuvus, kuriuos lengva sumontuoti vonios kambaryje. Ši įranga užtikrins, kad namuose būtų šilumą palaikantis įrenginys net ir šiltuoju metų laiku. Tai suteikia komforto ir jaukumo jausmo, kai vasarą, išėjus iš dušo norisi išsidžiovinti rankšluostį, tačiau jungti šildymo įrangą tam būtų nelogiška. Rankšluosčių džiovintuvai arba specialūs radiatoriai greitai įšyla ir atvėsta, naudoja tik tiek energijos, kiek reikia, todėl tai yra patikimas ir modernus sprendimas šiuolaikiškiems namams.

 

Grindų šildymo sistemos

Jeigu norite, kad namuose būtų jauku ir malonu vaikščioti basomis net kai už lango šalta, rinkitės grindų šildymo sistemų sprendimą. Tai populiarus pasirinkimas ne tik individualiuose namuose, bet ir daugiabučiuose. Toks šildymas yra patikimas sprendimas, nes užtikrina ilgą šilumos išsaugojimą.  Grindų šildymo sistemos yra nebrangi investicija, be to, jas lengva sumontuoti ir prižiūrėti. O jų teikiama šiluma suteikia namams jaukumo. Grindinis šildymas nesausina oro, todėl tai taip pat geras pasirinkimas, jeigu esate alergiškas dulkėms ar susiduriate su kvėpavimo sunkumais prasidėjus šildymo sezonui. Grindinis namų šildymas gali būti lengvai montuojamas ir paprastai prižiūrimas, jį lengva valdyti ne tik esant namuose, bet ir per atstumą. 

 

Vandens šildytuvai, boileriai

Savo klientams siūlome aukščiausios kokybės vandens šildytuvus ir boilerius, kurie yra svarbi namų šildymo sistemos dalis. Populiariausias šių dienų sprendimas - tai elektrinis vandens šildytuvas arba boileris. Tai patikimas sprendimas namams, jeigu kaip tik šiuo metu įrenginėjate ar atnaujinti šildymo sistemą. Siūlome skirtingų savybių boilerius, kurie gali būti skirtingos talpos. Reikėtų rinktis tokį boilerį, kuris atitiktų Jūsų vandens suvartojimą. Tinkamai pasirinktas boilerio galingumas ir jo talpa užtikrins patogų naudojimą ir tai, kad niekuomet nesusidursite su situacijomis, jog staiga pasibaigė karštas vanduo. 

 

Šildymo įranga namams internetu

Jeigu kaip tik šiuo metu norite atnaujinti šildymo įrangą namuose arba svarstote, koks šildymas būtų geriausias sprendimas, galite sutaupyti laiko ir pinigų apsipirkdami internetu. Šildymo įranga internetu – tai sprendimas, kuris populiarėja kasmet. Vis daugiau žmonių ieško šildymui reikalingos įrangos internete. Tai padeda sutaupyti Jūsų laiko, nes nebereikia važinėti po kelias skirtingas parduotuves ieškant to, kas reikalinga Jūsų sistemai. Internetinėje parduotuvėje www.adma.lt savo klientams siūlome ne tik šildymo sistemas ir pagrindinę įrangą jai sumontuoti, bet ir įvairius papildomus elementus, tokius kaip vamzdžiai, jungtys ar net šildymui įrengti reikalingi įrankiai. Kitaip sakant, mūsų katalogas yra vieta, kurioje be vargo rasite viską, ko reikia kokybiškam ir patikimam Jūsų namų šildymui.

 

Be to, nebereikės jaudintis dėl to, kaip parsigabenti įsigytą įrangą, nes viskuo pasirūpinsime mes. Supakuosime visas prekes taip, kad jos būtų apsaugotos gabenimo metu ir Jums patogiu metu pristatysime į Jūsų namus arba kitą Jūsų nurodytą vietą. Sutaupysite laiko ir išlaidų transportavimui bei pristatymui.

 

Kaip sutaupyti šildymui?

Lietuvoje kiekvienais metais centrinės šildymo sistemos vartotojai  su baime laukia naujienų apie šildymo kainas. Dažniausiai jos auga, o šildymas brangsta. Tačiau šiandien šildymas gali būti toks, kad nekeltų papildomo streso. Pirmiausia tam gali pasitarnauti sprendimai, kurie leistų namuose įrengti autonominį šildymą. Taip pat geras sprendimas sutaupyti – pirkti internetu. Kaip jau minėta, perkant internetu, galite rinktis ne tik iš platesnio įrangos asortimento, bet ir patrauklesnių kainų. Šildymo įrangos kaina perkant internete pradžiugins net ir tuos, kurie šildymo įrangai gali skirti mažą biudžetą.

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Vandens pašildymas
Spalva
Daugiau Mažiau
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Galia, W
Žiedų skaičius
Diametras
Vidinio sriegio diametras
Galia karšto vandens ruošimui
Dūmtraukio diametras
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Svoris
Daugiau Mažiau
Galia šildymui
Naudingumo koficientas
Šilumos siurblio tipas
Šilumos siurblio funkcijos
Galia šildymui
Daugiau Mažiau
COP
Galia šaldymui
EER
Šaltnešis
Kompresoriaus tipas
Vidinio bloko triukšmo lygis
Išorinio bloko triukšmo lygis
Išmatavimai vidinio bloko (PxAxG)
Išmatavimai išorinio bloko (PxAxG)
Temperatūrų intervalas
Svoris vidinio bloko
Svoris išorinio bloko
Maksimalus vamzdžių ilgis
Energijos klasė
Tipas
Daugiau Mažiau
Siurblio tipas
Atstumas tarp pajungimų
Našumas
Pakėlimas
Darbinis slėgis
siurblio galia
Šildytuvo tūris, L
El. galingumas, kW
Montavimo būdas
Aukštis
Plotis
Gylis
Svoris (netto)
Šiluminė Energija
Didžiausias darbinis slėgis
Rėmo spalva
Ilgis
Išmetamų dujų/paduodamo oro jungtis (mm)
Galingumas karšto vandens ruošimo režime (kW)
Transformacijos koeficientas COP prie A7/W35 pagal EN15411
Šaldymo galia A35/W18 (tik su AC) kW
Transformacijos koeficiantas EER A35/W18 pagal EN14511
Paduodama šilumnešio temperatūra °C
Triukšmo galia dB(A)
Tūrinio šildytuvo talpa, l
Vidinės dalies plotis, mm
Vidinės dalies aukštis, mm
Vidinės dalies ilgis, mm
Vidinės dalies svoris, kg
Išorinės dalies plotis, mm
Išorinės dalies aukštis, mm
Išorinės dalies ilgis, mm
Išorinės dalies svoris, kg
Dujų linijos skersmuo, mm
Skysčio linijos skersmuo, mm
Maks. šaltnešio linijos ilgis, m
Šiluminės galios diapazonas A7/W35, kW
Min. šaltnešio linijos ilgis, m
Kampas
Kiekis pakuotėje
Modelis
Sienelės storis
Sriegis
Karšto vandens ruošimo greitis
Medžiaga
Spalva
Rėmo spalva
Pajungimas
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo