Šildymas

Rodoma 1-48 of 503 prekė (s)

 

Kiekvienas norime, kad mūsų namuose būtų ne tik jauku, bet ir šilta. Todėl šildymas ir jo sprendimai yra labai svarbūs jau statant namus, taip pat įsikeliant į naują būstą ar atliekant remonto darbus. Šiuo metu Lietuvoje populiarėja autonominis šildymas, kuris plačiai taikomas ne tik privačiuose namuose, bet ir daugiabučiuose. 

Namų šildymas

Toks būdas leidžia sutaupyti nemažai pinigų ir suteikia galimybių patiems apsispręsti dėl to, koks šildymas bus įrengtas namuose. Kai kurie sprendimai gali pasitarnauti tiek šaltuoju, tiek šiltuoju metu laiku, todėl verta pasidomėti, kokia šildymo sistemos įranga namuose gali būti pritaikyta.

 

Šildymo katilai

Lietuvoje populiarėja dujiniai katilai, kurie yra patikimas ir šiuolaikiškas sprendimas namuose. Jie vertinami dėl to, jog šildant namus dujomis, procesas tampa daug paprastesnis ir patogesnis. Nebereikia jaudintis dėl to, kad reikia prižiūrėti katilą, nuolat papildyti jį malkomis ar briketais. Be to, dujiniai katilai yra lengvai valdomi ir prižiūrimi, tad tai yra šiuolaikiškas  ir patogus sprendimas. O taip pat prisidedate prie saugumo namuose, nes katilinėje nebereikia kaupti kieto kuro atsargų, kurios gali bet kada užsidegti. 

 

Atsinaujinančios energijos įranga

Norintiems rinktis šiuolaikiškus sprendimus namams, puikus variantas – atsinaujinanti energia. Tam įgyvendinti namuose gali būti montuojami šilumos siurbliai. Vienas populiariausių pasirinkimų – šilumos siurblys oras-vanduo. Tai patikimas sprendimas namams, jeigu norite pamiršti kamuojančius rūpesčius dėl šildymo. Tokio tipo įranga užtikrina, kad namuose būtų šilta šaltuoju metų laiku, o karštaisiais mėnesiais namai būtų atvėsinti iki pasirinktos temperatūros. Šis sprendimas yra šiuolaikiškas ir išmanus. Oro siurbliai gali būti valdomi per atstumą, taip pat juose lengva nustatyti skirtingus režimus. Tad vieną kartą suprogramavus siurblį, jis automatiškai veiks be papildomų jungimų. Tai geras pasirinkimas tiek norint šildyti atskiras namų erdves, tiek ieškant sprendimo visiems namams.

 

Radiatoriai, konvektoriai, rankšluosčių džiovintuvai

Tai papildomi šildymo sprendimai namams. Savo klientams siūlome kokybiškus radiatorius, konvektorius ir rankšluosčių džiovintuvus, kuriuos lengva sumontuoti vonios kambaryje. Ši įranga užtikrins, kad namuose būtų šilumą palaikantis įrenginys net ir šiltuoju metų laiku. Tai suteikia komforto ir jaukumo jausmo, kai vasarą, išėjus iš dušo norisi išsidžiovinti rankšluostį, tačiau jungti šildymo įrangą tam būtų nelogiška. Rankšluosčių džiovintuvai arba specialūs radiatoriai greitai įšyla ir atvėsta, naudoja tik tiek energijos, kiek reikia, todėl tai yra patikimas ir modernus sprendimas šiuolaikiškiems namams.

 

Grindų šildymo sistemos

Jeigu norite, kad namuose būtų jauku ir malonu vaikščioti basomis net kai už lango šalta, rinkitės grindų šildymą. Tai populiarus pasirinkimas ne tik individualiuose namuose, bet ir daugiabučiuose. Toks sprendimas yra patikimas, nes užtikrina ilgą šilumos išsaugojimą.  Grindų šildymo sistemos yra nebrangi investicija, be to, jas lengva sumontuoti ir prižiūrėti. O jų teikiama šiluma suteikia namams jaukumo. Tokios sistemos nesausina oro, todėl tai taip pat geras pasirinkimas, jeigu esate alergiškas dulkėms ar susiduriate su kvėpavimo sunkumais prasidėjus šaltajam sezonui. 

 

Vandens šildytuvai, boileriai

Savo klientams siūlome aukščiausios kokybės vandens šildytuvus ir boilerius, kurie yra svarbi namų sistemos dalis. Populiariausias šių dienų sprendimas - tai elektrinis vandens šildytuvas arba boileris. Tai patikimas sprendimas namams, jeigu kaip tik šiuo metu įrenginėjate ar atnaujinate sistemą. Siūlome skirtingų savybių boilerius, kurie gali būti skirtingos talpos. Reikėtų rinktis tokį boilerį, kuris atitiktų Jūsų vandens suvartojimą. Tinkamai pasirinktas boilerio galingumas ir jo talpa užtikrins patogų naudojimą ir tai, kad niekuomet nesusidursite su situacijomis, jog staiga pasibaigė karštas vanduo. 

 

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kategorija
Kaina
Gamintojai