Klozeto dangčiai

Rodoma 1-32 of 32 prekė (s)

3 pagrindinės formos: pailgi, kvadratiniai ir apvalūs

Yra 3 pagrindiniai klozetų dangčių tipai. Pasirinkti vieną iš jų ganėtinai paprasta - turėtumėte rinktis tą, kuris tinka jūsų unitazui. Žinoma, tai lengviau pasakyti, nei padaryti, todėl svarbu suprasti formų skirtumus.

Pailgi dangčiai. Jie, kaip ir rodo pavadinimas, yra ovalo formos ir šiek tiek ilgesni už tradicinius apvalius dangčius. Daugelis naudotojų mano, kad šio tipo klozeto sėdynės yra patogesnės ir labiau pritaikytos aukštesniems asmenims, tačiau dažnai kainuoja šiek tiek brangiau.

Apvalūs ir kvadratiniai dangčiai. Apvalūs bei kvadratiniai tualeto dangčiai yra trumpesni nei pailgi. Tai - dažniausiai pasitaikantis tipas. Paprastai apvali arba kvadratinė tualeto sėdynė kainuoja pigiau nei pailga ir užima mažiau vietos.

 

Kaip išmatuoti klozeto dangtį?

Jei žiūrėdami į savo klozetą nesate tikri, kokio tipo dangčio jums reikia, tiesiog išmatuokite jo ilgį.

  1. Pasiimkite matavimo juostą arba ilgą liniuotę (bent 50 cm).
  2. Suraskite skyles, per kurias sėdynė įsukama varžtais į klozetą.
  3. Nuo šių varžtų matuokite tiesiai per vidurį iki dubens priekio.

Jei gautas rezultatas yra maždaug 40 cm, rinkitės apvalų arba kvadratinį dangtį.

Jei gautas rezultatas yra maždaug 45 cm, rinkitės pailgą dangtį.

 

Į ką reikia atsižvelgti, perkant klozeto dangtį?

Patogumas. Kad galėtumėte rasti patogiausią klozeto sėdynę, užduokite sau šiuos klausimus:

  • Kokios formos ji yra?
  • Iš ko ji pagaminta?
  • Ar norite minkštos sėdynės?
  • Ar dangtis yra ergonomiško dizaino?
  • Ar sėdynė stabili ir nesvyruoja?

Kaina. Tikėkitės mokėti daugiau už tualeto dangčius, kurie skirti ilgai tarnauti, arba už tuos, kurie sukurti atsižvelgiant į ergonomiką. Tarkim, keraminės klozeto sėdynės paprastai kainuoja brangiau nei plastikinės, o sėdynės su funkcijomis, kurios palengvina jų montavimą ir valymą, taip pat dažnai kainuoja šiek tiek daugiau.

Apskritai, sumokėję daugiau už klozeto dangtį, galite gauti didesnį komfortą, ilgesnį tarnavimo laiką, patogesnį naudojimą arba puikių funkcijų. Tad prieš pirkdami pasistenkite susiaurinti, kurie iš šių veiksnių jums tikrai svarbūs. Tai išsiaiškinę, galėsite geriau pasverti naudą ir kainą.

Triukšmas. Pagalvokite: ar jūsų neerzina klozeto užsidarymo po naudojimo garsas? Jei šio triukšmo norėtumėte išvengti, verta ieškoti klozeto su lėto užsidarymo funkcija arba paminkštinimu, kuris užtikrintų tylesnį uždarymą.

Išvaizda. Tie, kurie nori estetiškos klozeto sėdynės, kuri derėtų prie vonios kambario dekoro, gali rinktis iš nemažai variantų. Dažniausiai pasitaikanti spalva yra balta, nes ji universaliausia ir labiausiai paplitusi vonios kambariuose, tačiau klozeto dangčių galima rasti įvairių atspalvių.

Suderinamumas. Jei jau turite klozetą ir tik norite pakeisti sėdynę, vienas svarbiausių dalykų, kuriuos turite apsvarstyti prieš pirkdami, yra tai, ar sumontavus sėdynę ji bus suderinama. Pagrindinis dalykas, kurį reikia žinoti dėl suderinamumo, jau buvo aptartas: pailgų ir apvalių klozetų sėdynių skirtumas. Be to, kai kurioms papildomoms funkcijoms gali prireikti papildomo suderinamumo, pavyzdžiui, reikia turėti tinkamą vandens jungtį, kad būtų galima prijungti bidė.

Montavimas. Daugumą klozeto dangčių yra lengva sumontuoti ir tai neturėtų užtrukti ilgiau nei pusvalandį. Sudėtingesni montavimo reikalavimai tenka tualeto sėdynėms, kurios turi papildomas funkcijas ar priedus. Tokiu atveju netgi gali prireikti profesionalo pagalbos.

 

ADMA klozeto dangčiai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius gaminius.

Filtruoti pagal
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija
Spalva
Aukštis
Plotis
Gylis
Modelio numeris
Forma
Garantija
Filtras