Radiatoriai

Rodoma 1-14 of 14 prekė (s)

Rinkoje galima rasti įvairių tipų radiatorių, nuo įprastų iki paslėptų „nematomų“. Išskiriami universalaus, apatinio pajungimo arba šoninio pajungimo radiatoriai. Dažniausiai tai – plieniniai, aliuminiai, ketaus, puikiai tinkantys tiek individualioms, tiek centrinio šildymo sistemoms, rečiau naudojami bimetaliniai ar grindų konvektoriai. Taip pat yra žematemperatūriniai – labiau skirti derinti su dujinio šildymo katilais bei šilumos siurbliais. Šioje vietoje visi radiatoriai kaina ir savo ypatumais yra atitinkamai skirtingi.

Šiuo metu patys populiariausi ir plačiausiai naudojami – tai plieniniai plokšteliniai šildymo radiatoriai, dažnai dar vadinami paprastaisiais konvektoriais. Jie gali būti statomi ant grindų ar kabinami ant sienos, vertikalūs bei horizontalūs. Radiatorių viduje yra viena ar kelios plieninės šildymo plokštės ir konvekcinės plokštelės. Nuo radiatoriaus konstrukcijos priklauso spinduliuojančios ir konvekcinės šilumos proporcijos. Tai kompaktiški, lengvos konstrukcijos vietą taupantys vandens radiatoriai, turintys itin aukštą, iki 75 % siekiantį efektyvumą. Jų įsigyti galima įvairių dydžių, formų ir galingumų.

Čia labai svarbus tinkamas radiatoriaus galingumas, kuris turėtų būti įvertinamas atsižvelgiant į šildomos patalpos plotą, šilumos nuostolius bei šilumos išskyrimo tipą. Vieni jų išskiria daugiau spinduliuojančios, kiti – konvekcinės šilumos, todėl reikėtų atsižvelgti į tai, kur jie bus sumontuoti. Grindų konvektoriai puikiai tinka prieš didelius langus ar vitrinas, o štai spinduliuojančią šilumą skleidžiantys radiatoriai užtikrina malonų klimatą kambaryje.  

Nepaisant radiatoriaus tipo, svarbiausia yra energijos suvartojimas, kitaip sakant – jo  efektyvumas. Tinkamai pasirinkus radiatorius, galima užtikrinti optimalų efektyvumo ir komforto santykį kiekvienoje patalpoje. O tai subalansuoti padeda termoreguliatoriai bei sistemos balansavimo prietaisai.

Tai itin ekonomiškas sprendimas, todėl plieniniai radiatoriai pigiau ir praktiškiau ieškantiems – puikus pasirinkimas. O siekiantiems dar labiau sutaupyti, mūsų parduotuvėje neretai šie radiatoriai akcija pažymimi perkantiems internetu.  

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.