Radiatoriai

Rodoma 1-12 of 12 prekė (s)

Radiatoriai

 

Daugybę metų radiatoriai yra vienas patikimiausių būdų šildyti namus šaltuoju metų sezonu. Šiandien radiatorius jau yra daug modernesnis ir patrauklesnis nei senais laikais, kai užimdavo didžiulę patalpos dalį ir atrodydavo gana keistai. Šiuolaikiniai radiatoriai butams ir namams – kompaktiški, ekonomiški, lengvai prižiūrimi ir stilingi. Jie puikiai tinka prie įvairių interjerų ir yra lengvai montuojami skirtingų išplanavimų patalpose.

 

5 efektyvūs būdai šildyti patalpas žiemą

 

Plieniniai radiatoriai

Šiuo metu patys populiariausi ir plačiausiai naudojami – tai plieniniai radiatoriai, dažnai dar vadinami paprastaisiais konvektoriais. Jie gali būti statomi ant grindų ar kabinami ant sienos, vertikalūs bei horizontalūs. Radiatorių viduje yra viena ar kelios plieninės šildymo plokštės ir konvekcinės plokštelės. Nuo radiatoriaus konstrukcijos priklauso spinduliuojančios ir konvekcinės šilumos proporcijos. Tai kompaktiški, lengvos konstrukcijos vietą taupantys vandens radiatoriai, turintys itin aukštą, iki 75 proc. siekiantį efektyvumą. Jų įsigyti galima įvairių dydžių, formų ir galingumų.

 

Grindų šildymas

Dar vienas efektyvus būdas šildyti namus šaltuoju metų laiku. Grindinis šildymas puikus pasirinkimas tiems, kurie nori namuose mėgautis jaukumu. Grindinis šildymas gali būti montuojamas atskirai arba kartu su radiatoriais. Šiuo atveju radiatorius oras vanduo sistemai veikia kaip sistemos dalis. Radiatoriai ir grindys šyla kartu nuo elektros arba namuose kurenamo katilo. Tai dažnas pasirinkimas privačiuose namuose.

 

Elektriniai radiatoriai

Kai centrinis šildymas dar nepajungtas, plačiai naudojami elektriniai radiatoriai namams, kurie veikia kaip šildytuvai. Jie puikiai tinka tuomet, kai reikia apšildyti nedidelę namų patalpą. Toks radiatorius pagal kvadratūrą tinkamas vienam kambariui. Jis arba skleidžia šilumą aplink save, arba spinduliuoja šilumą infraraudonaisiais spinduliais. Renkantis tokio tipo radiatorius, labai svarbu įvertinti jų elektros sąnaudas, kad įjungus tokį įrenginį nesusidurtumėte su elektros tiekimo sutrikimais.

 

Šildymo katilai

Populiarus sprendimas šildant individualius privačius namus. Dažniausiai katilas yra atsakingas už šildymo sistemos veikimą. Pavyzdžiui, šilumos katilai gali būti jungiami prie radiatorių arba prie grindinio šildymo. Pagal tai, kokiu kuru jie kūrenami, katilai gali būti skirstomi į kieto kuro, dujinius ir elektrinius šildymo katilus.

 

Oro kondicionieriai

Labai plačiai naudojami sprendimai namų šildymui šaltuoju metų laiku. Oro kondicionieriai, kurie dažniausiai namuose naudojami vasarą patalpų vėdinimui, pasirodo, gali veikti kaip kokybiški šildytuvai. Pavyzdžiui, kai norisi šiek tiek sušildyti patalpas, kondicionieriai oras-oras gali puikiai atliks šią funkciją. Dažniausia tai yra alternatyvus šildymo pasirinkimas, kai norima greitai sušildyti vieną didesnę ar mažesnę namų patalpą. Tačiau didesnės kondicionierių sistemos gali apšildyti ir daugiau patalpų, pavyzdžiui, visą individualaus namo aukštą.

 

Populiariausios radiatorių rūšys

 

Rinkoje galima rasti įvairių tipų radiatorių. Išskiriami universalaus, apatinio pajungimo arba šoninio pajungimo radiatoriai butui. Dažniausiai tai – plieniniai radiatoriai, aliuminiai, ketaus, puikiai tinkantys tiek individualioms, tiek centrinio šildymo sistemoms, rečiau naudojami bimetaliniai ar grindų konvektoriai. Taip pat yra žematemperatūriniai – labiau skirti derinti su dujinio šildymo katilais bei šilumos siurbliais. Tad visi radiatoriai kaina ir savo ypatumais yra atitinkamai skirtingi.

 

Be jau minėtų radiatorių tipų, renkantis radiatorių, labai svarbus tinkamas radiatoriaus galingumas, kuris turėtų būti įvertinamas atsižvelgiant į šildomos patalpos plotą, šilumos nuostolius bei šilumos išskyrimo tipą. Vieni jų išskiria daugiau spinduliuojančios, kiti – konvekcinės šilumos, todėl reikėtų atsižvelgti į tai, kur jie bus sumontuoti. Grindų konvektoriai puikiai tinka prieš didelius langus ar vitrinas, o štai spinduliuojančią šilumą skleidžiantys radiatoriai užtikrina jaukumą ir šilumą kambaryje.

 

Geros radiatorių kainos – internetu

 

Nepaisant radiatoriaus tipo, svarbiausia yra energijos suvartojimas, kitaip sakant – jo efektyvumas. Tinkamai pasirinkus radiatorius, galima užtikrinti optimalų efektyvumo ir komforto santykį kiekvienoje patalpoje. O tai subalansuoti padeda termoreguliatoriai bei sistemos balansavimo prietaisai. Tai itin ekonomiškas sprendimas, nes plieniniai radiatoriai kaina nusileidžia brangesniems pasirinkimams. O siekiantiems dar labiau sutaupyti, mūsų parduotuvėje neretai šie radiatoriai butams ar namams parduodami pigiau, jiems taikomos įvairios akcijos. Geriausias pasirinkimas - radiatoriai internetu.

 

Todėl ieškantiems geros kokybės gaminių prieinamomis kainomis, siūlome pasižvalgyti ADMA prekių katalogo skyriuje „Radiatoriai“. Čia klientams siūlomi šalutinio ir šoninio pajungimo radiatoriai namams, taip pat radiatorių veikimui reikalingi priedai, tokie kaip šilumnešis. Mes skiriame daug dėmesio savo klientų poreikiams, todėl nuolat atnaujiname savo prekių asortimentą, stengiamės pasiūlyti kuo daugiau patrauklių pasiūlymų ir akcijų. Tai užtikrina, kad mūsų parduodami radiatoriai atitiks Jūsų lūkesčius ir pradžiugins savo kaina.

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Pajungimas
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.