Radiatoriai

Rodoma 1-26 of 26 prekė (s)

Daugybę metų šie įrenginiai yra vienas patikimiausių būdų šildyti namus šaltuoju metų sezonu. Šiandien jau yra daug modernesnis ir patrauklesnis variantas nei senais laikais, kai radiatoriai užimdavo didžiulę patalpos dalį ir atrodydavo gana keistai. Šiuolaikiniai radiatoriai butams ir namams – kompaktiški, ekonomiški, lengvai prižiūrimi ir stilingi. Jie puikiai tinka prie įvairių interjerų ir yra lengvai montuojami skirtingų išplanavimų patalpose.

Centrinio šildymo ar elektrinę sistemą planuojate?

Jei ketinate pakeisti arba pridėti daugiau radiatorių, tikriausiai norėsite naudoti jau turimą sistemą, nors yra atvejų, kai gali prireikti pakeisti ir ją.

Centrinio šildymo radiatoriai: karštas vandentiekio sistemos vanduo cirkuliuoja vamzdžiais po namuose išdėstytais radiatoriais.

Konvekciniai radiatoriai: nėra valdomi centralizuotai, vietoj to yra atskirai įrengti kiekviename kambaryje. Jie yra ploni, lengvi ir jiems reikia tik elektros energijos tiekimo. Kai kurie modeliai gali būti prijungti prie įprasto elektros lizdo, kitiems įrengti reikia elektriko. Be to, konvekcinį radiatorių paprasta sumontuoti ten, kur nepasiekia centrinis šildymas, pavyzdžiui, palėpėje, priestatuose ir soduose.

Iš kokio metalo radiatorių pasirinkti?

Iš ketaus. Ketaus radiatoriai buvo populiarūs iki šiuolaikinės šildymo sistemos. Jie ilgai kaista ir taip pat ilgai vėsta.

Iš minkšto plieno. Tai - nerūdijančio plieno paviršiaus tipas. Minkšto plieno radiatoriai yra labai paplitę ir nebrangūs. Galite rasti daug įvairių dizainų ir spalvų.

Iš nerūdijančio plieno. Nerūdijančio plieno radiatorius pasižymi tuo, kad išlieka ilgai šiltas ir po to, kai nustojama šildyti.

Iš aliuminio. Aliuminis radiatorius yra superlaidininkas - vos tik įjungus šildymą, jis iš karto pradeda kaitinti. Tačiau greitai ir atvėsta, bet tiems, kuriems šilumos pakanka, su juo pasieks idealią kambario temperatūrą

Kiek radiatorių jums reikia?

Šį greitą apskaičiavimą galima atlikti padauginus kambario ilgį metrais iš jo pločio ir aukščio taip: L (m) x Š (m) x V (m) = tūris (m³). Bendroji taisyklė - kiekvienoje 5 m³ patalpoje, kurią reikia šildyti, turi būti bent vienas radiatorius.

Koks radiatoriaus dydis jums tinkamiausias?

Įvertinkite, kiek vietos tam galite skirti. Taip pat nepamirškite, kad kambariui per didelis radiatorius gali per daug jį prikaitinti, o per mažas - nepasiekti norimos temperatūros. Atskaitos taškas gali būti 300 mm x 1000 mm, o daugiau nei 300 mm x 1800 mm skaitomi kaip dideli. 

Ar man reikia šilumą reguliuojančios funkcijos?

Jei siekiate sutaupyti pinigų už šildymą, jums reikalinga šilumą reguliuojanti funkcija. Be to, tai padės namuose palaikyti komfortišką šilumą, neperkaitinant ir neiššvaistant energijos. Tam galite papildomai įsigyti radiatoriaus termostatinę galvą ir ventilį. Įprastai perkami 15 arba 22 mm dydžio ventiliai.

Atkreipkite dėmesį į vamzdyną

Vamzdyno išsidėstymas brėžia jūsų būsimo radiatoraus pasirinkimo galimybes.

Jei vamzdynas išvestas palei sieną, galėsite lengvai keisti radiatoriaus dydį ar stilių. Galite nupjauti perteklinį vamzdyną arba jį prailginti priklausomai nuo radiatoriaus pločio.

Jei vamzdynas išvestas nuo grindų, bus apriboti radiatoriaus pasirinkimai. Problemų nekils, jei rinksitės panašų į esamo radiatoriaus dydį, tačiau, jei norite pakeisti dydį ar stilių, gali tekti išmontuoti grindis, kad galėtumėte perkelti vamzdžius.

ADMA radiatoriai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Kitos aktualios prekių kategorijos: šilumos siurblys, dujinis katilas, vandens šildytuvas-boileris, elektrinis rankšluosčių džiovintuvas, šildymo katilas.  

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtras