Vonios sifonai

Rodoma 1-20 of 20 prekė (s)

Tai yra vienas paprasčiausių nuotekos sistemos konstrukcijų. Sifonas - tik išleidimo įtaisas ir gofruotas vamzdis ant lenkto rėmo, kurį lengva sumontuoti. Iš vienos pusės ant jo yra išleidimo anga, kuri montuojama, pavyzdžiui, vonioje. O iš kitos pusės - adapteris, skirtas pritvirtinti prie nuotekų sistemos. Yra keletas sifonų tipų, kurie naudojami skirtinguose įrenginiuose. Tai sifonai dušo kabinai, sifonai praustuvui, sifonai voniai, sifonai pisuarui ir kt. Žemiau pateikiame patarimus, kaip išsirinkti jums geriausiai tinkantį vonios sifoną.

Kas sudaro vonios sifoną?

Vonios kambario sifonas skirtas užtikrinti, kad nuotekų kvapai ir dujos nepatektų į gyvenamąsias patalpas. Jis sudaro savotiškus vandens vartus. Suprasti, kas sudaro sifoną, turėtų kiekvienas savininkas. Žinojimas padės išvengti bet kokio nedidelio vandentiekio užsikimšimo. Sifoną sudaro šie pagrindiniai elementai:

- Išleidimo kaklelis: įmontuojamas tiesiai į vonios angą. Kakliuką sudaro apatinė dalis, kuri yra besiplečiantis atšakos vamzdis, ir viršutinė chromuoto puodelio pavidalo dalis. Šios dalys yra sujungtos metaliniu varžtu ir uždaro vonios dugną. Sandarumui užtikrinti sifonas turi tarpiklį.

- Perpildymo kaklelis: įrengtas panašiai kaip ir išleidimo angos, tačiau jo paskirtis kitokia. Per jį iš vonios kambario išbėga perteklinis vanduo. Taip esate apsaugoti nuo vandens išsiliejimo.

- Sifonas: tai lenktas vamzdis. Jame nuolat būna vanduo. Jei sifonas bus per mažas, gali prisisunkti vandens. Geriau rinktis giluminį sifoną, kurio tūris 300-400 ml.

- Gofruota žarna: sujungia su sifonu perpildymui.

- Vamzdžio atšaka: prijungia sifoną prie nuotekų sistemos. Ji gali būti kieta ir gofruota. Kietoji yra patikimesnė, o gofruotąją lengviau montuoti ir galima reguliuoti jos ilgį.

Iš ko gaminami vonios sifonai?

Sifonams lieti naudojamos medžiagos turi atitikti visus techninius standartus. Nuo to priklauso jų tarnavimo laikas ir gamintojo deklaruojamų funkcijų atlikimo kokybė. Dažniausiai renkamasi iš plastikinio ir metalinio variantų.

Plastikinis vonios sifonas - praktiškiausias ir ekonomiškiausias variantas. Jis gali būti standartinis baltas arba spalvotas. Šios medžiagos sifoną lengva montuoti. Pasižymi sandariu detalių sukibimu. Be to, modeliai atsparūs rūdims ir korozijos procesams. Net ir naudojant chloro turinčius junginius leidžia išlaikyti maksimalų įrenginio švarumą.

Metalinis vonios sifonas laikomas patvaresnis. Bronziniai ir žalvariniai modeliai mažai patiria koroziją ir rūdis, bet vis tiek oksiduojasi. Tačiau gamintojai kasmet plečia iš metalo pagamintų sifonų asortimentą. Viskas dėl puikių metalinių įrenginių savybių: tvirtumo, estetiškai patrauklios išvaizdos ir lydinio higieniškumo. Metalinis sifonas yra puikus pasirinkimas voniai, nes atlaiko didelius vandens srautus.

3 svarbiausi kriterijai, perkant vonios sifoną

1. Santechnikos ir įrangos klasė. Jei pirkote jau pagamintą vonią, tuomet galėsite įsigyti sifoną pagal jos standartinius išėjimus. O jei vonia buvo pagaminta pagal užsakymą, nedelsiant aptarkite su gamintoju (pardavėju), koks sifonas jums reikalingas, ir įsigykite prietaisą vietoje.

2. Praleidžiamo vandens kiekis. Viskas priklauso nuo įprasto vandens slėgio vandentiekio vamzdyne. Taip pat ir nuo to, kokius prietaisus prie jo prijungsite. Jei prie jo planuojate prijungti skalbimo mašiną ar indaplovę, pasirinkimo sąlygos smarkiai pasikeis. Tikėkitės didesnio kiekio vandens srauto. Pagal tai rinkitės patikimą ir stiprius vandens slėgius atlaikantį sifoną.

3. Sifono konstrukcija. Yra plastikinių ir metalinių sifonų, su apsaugine perdanga arba be jos, su įmontuotu kamščiu arba viršutiniu dangčiu, siaurų arba plačių. Vamzdžiai ir kolbos taip pat gali būti plastikiniai ir metaliniai. Tačiau, kad ir kokį sifoną pasirinksite, daug už jį nesumokėsite. Todėl perkant nereikėtų taupyti. Kreipkite dėmesį į kokybę.

ADMA vonios sifonai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Spalva
Medžiaga
Filtras