Plautuvės maišytuvai

Rodoma 1-25 of 102 prekė (s)

Kalbant apie praustuvus, nesuklysime sakydami, kad virtuvės plautuve kasdien naudojamės daugiausiai kartų ir žymiai ilgiau nei kitais praustuvais. Būtent todėl plautuvės maišytuvas turi pasižymėti praktiškumu bei ilgaamžiškumu. Tiesa, maišytuvo ilgaamžiškumą bei patikimumą lemia ne kas kitas, kaip pasirinktas gamintojas ir tinkama maišytuvo priežiūra.

Virtuvės maišytuvai teoriškai gali būti montuojami trimis būdais – ant stalviršio, ant plautuvės arba ant sienos. Tačiau pastarasis pasirinkimas praktiškai yra itin retai naudojamas, populiariausi vis tik yra pirmieji du.

Maišytuvai plautuvėms gaminami iš žalvario arba nerūdijančio plieno. Paviršius paprastai būna nerūdijančio plieno arba chromuotas, taip pat spalvoti – granito imitacijos arba dažyti. Taipogi, vario bei bronzos atspalvio maišytuvai, dažniausiai taikomi retro stiliaus interjere.

Nerūdijančio plieno maišytuvai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, be to yra ženkliai praktiškesni ir reikalauja mažiau priežiūros nei chromuoti. Pastarieji yra pigesni, tačiau jų blizgus paviršius yra labiau pažeidžiamas bei ant jo lieka vandens dėmės.

Virtuvėje, kaip niekur kitur, labai svarbus maišytuvo dydis ir funkcionalumas, tuo tarpu jo forma ir spalva – labiau dizaino klausimas. Todėl daugiausiai dėmesio rekomenduojame skirti maišytuvo aukščiui, o priklausomai nuo plautuvės pasirinkimo – ir jo pasukimo kampui. Tai ypatingai aktualu sumontavus dvigubą plautuvę, šiuo atveju geriausia rinktis maišytuvą su ištraukiama lanksčia vandens žarna.

Maišytuvo aukštį reikėtų rinktis atsižvelgiant į kriauklės gylį, labai svarbu, kad laisvai tilptų didesnis puodas ar arbatinukas. Esate girdėję, kad aukštas kriauklės maišytuvas taško vandenį? Tačiau priežastis ne visai tame, tai įtakoja ir kitos priežastys. Dėl stiprios srovės ir nedidelio atstumo iki plautuvės dugno, vanduo taškysis taip pat stipriai. Todėl geriausia rinktis maišytuvą, kurio aeratoriuje vanduo maišosi su oru, tokiu būdu krentantis vanduo mažiau atšoka nuo paviršiaus.  

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Spalva
Daugiau Mažiau
Plotis
Aukštis
Išmatavimai
Svoris
Aukštis
Plotis
Gylis
Rėmo spalva
Valdymas
Maišytuvo spalva
Filtro valdymas
Vandens srautas, L/min
Boilerio talpa, Ltr
Filtro talpa, Ltr
Bendras aukštis, cm
Snapas
Spalva
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.