Plautuvės maišytuvai

Rodoma 1-25 of 159 prekė (s)

Kalbant apie praustuvus, nesuklysime sakydami, kad virtuvės plautuve kasdien naudojamės daugiausiai kartų ir žymiai ilgiau nei kitais praustuvais. Būtent todėl plautuvės maišytuvas turi pasižymėti praktiškumu bei ilgaamžiškumu. Tiesa, šio prietaiso ilgaamžiškumą bei patikimumą lemia ne kas kitas, kaip pasirinktas gamintojas ir tinkama priežiūra.

Virtuvės maišytuvo dydžio nustatymas

Virtuvėje, kaip niekur kitur, labai svarbus įrenginio dydis ir funkcionalumas, tuo tarpu jo forma ir spalva – labiau dizaino klausimas. Todėl daugiausiai dėmesio rekomenduojame skirti maišytuvo aukščiui, o priklausomai nuo plautuvės pasirinkimo – ir jo pasukimo kampui. Tai ypatingai aktualu sumontavus dvigubą plautuvę, šiuo atveju geriausia rinktis įrenginį su ištraukiama lanksčia vandens žarna.

Įrenginio aukštį reikėtų rinktis atsižvelgiant į kriauklės gylį, labai svarbu, kad laisvai tilptų didesnis puodas ar arbatinukas. Esate girdėję, kad aukštas kriauklės maišytuvas taško vandenį? Tačiau priežastis ne visai tame, tai nulemia ir kitos priežastys. Dėl stiprios srovės ir nedidelio atstumo iki plautuvės dugno, vanduo taškysis taip pat stipriai. Todėl geriausia rinktis maišytuvą, kurio aeratoriuje vanduo maišosi su oru, tokiu būdu krentantis vanduo mažiau atšoka nuo paviršiaus.  

  1. Išmatuokite už kriauklės esantį stalviršį ir angų skersmenį bei atstumą tarp jų centrų. Pagal angų matmenis galima nustatyti, kokio dydžio maišytuvas tiks.
  2. Išmatuokite atstumą tarp sienos ir plautuvės krašto. Tai svarbu ir montuojant, ir įprastai naudojant maišytuvą. Turite būti tikri, kad tarp sienos ir maišytuvo yra pakankamai vietos, kad būtų galima visiškai išlenkti maišytuvo rankenėles ar svirtis.

2 įrengimo tipai: montuojamas ant stalviršio/plautuvės arba sienoje

Galima rinktis iš dviejų maišytuvų montavimo tipų, o pagrindinis skirtumas - jų vieta.

Montuojant ant stalviršio arba plautuvės maišytuvai tvirtinami ant stalviršio arba plautuvės krašto. Tai yra labiau paplitęs stilius, jis padeda atkreipti dėmesį į plautuvę kaip virtuvės dizaino elementą. 

Montuojami sienoje maišytuvai sutinkami labiau komercinėse ar pramoninėse vietose, pasižyminčiose unikaliu ir moderniu stiliumi. Tačiau namų virtuvėse, skalbyklose, garažuose ir šiltnamiuose jie taip pat vis dažniau sutinkami, nes itin taupo vietą. Mažesnėse virtuvėse, kuriose nedaug vietos stalviršiui, sieniniai maišytuvai atlaisvina paviršių ir suteikia galimybę rinktis įvairius plautuvės dizaino variantus bei unikalias vandentiekio profilio linijas. Montuojamą sienoje maišytuvą reikia statyti taip, kad snapelis būtų išsikišęs virš kriauklės vidurio, todėl būtina atsižvelgti į erdvę tarp vidinio kriauklės krašto ir sienos.

4 maišytuvų vožtuvų tipai

Vožtuvai - svarbi virtuvės įrangos dalis. Jie reguliuoja maišytuvų vandens srautą ir temperatūrą. Tai yra pagrindinis maišytuvo korpuso viduje esantis valdymo įtaisas, kuris leidžia vandeniui tekėti iš snapelio ir aeratoriaus, įjungiamas arba išjungiamas jūsų nurodymu pasukus rankenėlę. Vožtuvo tipas apibūdina pagrindinį maišytuvo veikimą, įvardydamas judančias dalis, kurios stabdo vandens nutekėjimą. Yra daugybė tipų, tačiau dažniausiai tenka susidurti su šiais keturiais:

  • Rutulinis vožtuvas atpažįstamas pagal vieną rankenėlę prie pagrindo, kuria galima valdyti vandens srautą ir vandens temperatūrą pasukant.
  • Diskinio vožtuvo maišytuvo rankenėlė gali judėti aukštyn ir žemyn, kad būtų galima valdyti vandens srautą, ir į šonus, kad būtų galima valdyti karšto ar šalto vandens kiekį mišinyje. Šis pavadinimas kilo nuo dviejų plokščių diskų, esančių maišytuvo mechanizmo viduje, kurie sudaro sandarumą, kad būtų galima kontroliuoti vandens srautą; judinant rankeną diskai atsiskiria ir vanduo patenka į čiaupą. Diskinį vožtuvą galima pakeisti nekeičiant viso maišytuvo.
  • Kasetiniai vožtuvai yra tuščiaviduriai, jiems veikti užtenka pasukti tik 90 laipsnių kampu. Kasetė sukasi, kad užblokuotų vandens liniją į snapelį. Vienos rankenos maišytuve kasetė, judėdama aukštyn ir žemyn, leis tekėti vandeniui, o sukant rankeną iš kairės į dešinę bus reguliuojama temperatūra. Kai yra atskiros rankenos, pavyzdžiui, trijų ar keturių angų kriauklės komplekte, dviem atskiromis rankenomis galima atskirai valdyti karšto ir šalto vandens linijas. Kasetes galima pakeisti nekeičiant viso maišytuvo.
  • Suspaudimo vožtuvas paprastai būna senesnio stiliaus armatūroje. Šie atrodo kaip tradiciniai maišytuvai, su 360 laipsnių kampu pasukamomis rankenėlėmis. Karštas ir šaltas vanduo valdomas atskiromis rankenėlėmis, o senoviškesniuose įrenginiuose jie gali būti nukreipti ir į skirtingus čiaupus. Sukant rankenėles priveržiama arba atlaisvinama vidinė poveržlė, o suspaudimas uždaro vandens liniją. Dėl to, kaip jie pagaminti, sugedus suspaudimo vožtuvui, dažnai reikia keisti visą maišytuvą, o ne kelias vidines dalis.  

4 papildomos virtuvės maišytuvų funkcijos

Ištraukiamasis maišytuvas siūlo nukreiptą vandens slėgį būtent ten, kur jo reikia - valant puodus ir keptuves, šveičiant kriauklę ar laistant vazoninį augalą, neužimdamas papildomos vietos. Žarna ištiesiama žemyn link kriauklės arba kampu tiesiai virš jos, todėl padidėja pasiekiamumas.

Sensorinis maišytuvas puikus tuo, kad vandens srovę galima įjungti ir išjungti vienu rankos mostu dėl maišytuvo korpuse įdiegtos judesio jutiklio technologijos.

Maišytuvai su filtravimo sistema gali išvalyti vandentiekio vandenį, kad jis būtų tinkamas gerti tiesiai iš maišytuvo. Šie didelio našumo maišytuvai gali tiekti net 1GPM vandens, filtruodami dažniausiai pasitaikančias chemines medžiagas, pavyzdžiui, chlorą, šviną, gyvsidabrį ir net pesticidus bei vaistus.

Maišytuvai su geriamojo vandens funkcija siūlo filtruotą šaltą arba karštą vandenį. Jų dydis pritaikytas toms pačioms angoms, kaip ir įprasto virtuvės maišytuvo, tačiau jie suprojektuoti taip, kad vanduo būtų pilamas lėčiau, labiau tinkamas geriamiesiems puodeliams pripildyti.

Kokią apdailą rinktis?

Galiausiai, viena iš svarbiausių detalių renkantis virtuvės maišytuvą - pasirinkti tinkamą apdailą. Apdaila lemia maišytuvo spalvą ir ilgaamžiškumą. Naujausios apdailos specialiai sukurtos taip, kad būtų atsparios pirštų antspaudams ir sutepimams, todėl jas lengviau palaikyti švarias. 

  • Chromas šiuo metu yra viena populiariausių apdailos medžiagų dėl savo universalumo. Ji patvari ir lengvai derinama su aksesuarais bei kitais įrenginiais. Tiesa, chromo blizgus paviršius yra labiau pažeidžiamas nei nerūdijančio plieno bei ant jo lieka vandens dėmės.
  • Poliruoto nikelio apdaila yra labai patvari, ilgaamžė ir atspari nusidėvėjimui.
  • Vario apdaila suteikia erdvei drąsos ir sodrumo. Jis geba "pats save gydyti", todėl kuo dažniau naudojamas, tuo geriau atrodo.
  • Jei ieškote geros ilgaamžiškumo ir stiliaus pusiausvyros, nesuklysite pasirinkę nerūdijantį plieną. Ši medžiaga itin praktiška ir reikalauja mažiau priežiūros nei chromas.

ADMA plautuvės maišytuvai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija
Daugiau Mažiau
Tipas
Spalva
Išmatavimai
Svoris
Aukštis
Plotis
Gylis
Rėmo spalva
Valdymas
Maišytuvo spalva
Filtro valdymas
Vandens srautas, L/min
Boilerio talpa, Ltr
Filtro talpa, Ltr
Bendras aukštis, cm
Snapas
Spalva
Filtras