Virtuvės įranga

Rodoma 1-25 of 238 prekė (s)

Virtuvės įranga turi būti kokybiška ir patikima. Ją naudojame itin dažnai, todėl renkantis virtuvės baldų įrangą, skirkite dėmesio ne tik jos išvaizdai, bet ir funkcionalumui bei kokybei. Kokybiški sprendimai reiškia patogų naudojimą. Savo kataloge siūlome platų virtuvės įrangos pasirinkimą.

Virtuvės įranga internetu

Dažnai perkama virtuvės įranga internetu. Apsipirkti internete yra daug patogiau ir greičiau. Vos per kelioliką minučių apžvelgsite visą katalogo skyrių, kuriame pristatoma mūsų turima virtuvės įranga. To taip greitai nepavyktų padaryti įprastoje parduotuvėje. Be to, labai dažnai internete klientams pavyksta rasti tai, ko nėra įprastose parduotuvėse. Tai reiškia, kad mes galime pasiūlyti ne tik platesnį pasirinkimą, bet ir patogesnį apsipirkimą. 

Prie kiekvienos mūsų turimos prekės rasite prekės aprašymą, kuriame pateikiama visa charakteristika ir reikalinga informacija. Taip pat ten rasite gamintoją. Analizuodami šią informaciją be vargo išsirinksite Jums labiausiai tinkančią virtuvės įrangą internetu. Suformavę krepšelį, pasirinkite patogų apmokėjimo būdą, o prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu Jums patogiu laiku. 

Kokią įrangą rinktis?

Plautuvės

Tai svarbiausias virtuvės įrangos elementas. Savo klientams siūlome platų plautuvių pasirinkimą: nerūdijančio plieno plautuvės, keramikinės plautuvės, akmens masės plautuvės, granitinės plautuvės. Visos jos gali būti vieno arba dviejų skyrių, su papildoma vieta indams sudėti. Galite rinktis įvairių formų plautuves: tiek apvalias, tiek kvadratines ar stačiakampes

Virtuvės komplektai 

Vis daugiau klientų renkasi pirkti plautuvės ir maišytuvo komplektus. Tai leidžia sutaupyti laiko, be to, nereikia ieškoti atskirų, tarpusavyje derančių elementų. Galime pasiūlyti išskirtinių plautuvių ir maišytuvų komplektų. Stilinga ir tarpusavyje deranti virtuvės įranga atrodys prabangiai ir tvarkingai. Be to, tai gali būti pigesnis sprendimas, nei perkant maišytuvą ir plautuvę atskirai. 

Plautuvės maišytuvai ir filtrai

Didelį dėmesį reikėtų skirti renkantis plautuvės maišytuvą. Nuo to, ar kokybiška virtuvės įranga namams yra pasirinkta, priklauso ir kaip bus patogu virtuvėje gaminti bei tvarkytis. Siūlome savo klientams rinktis patogius ir kokybiškus maišytuvus virtuvėms. Dažniausias pasirinkimas - lenkti virtuvės maišytuvai. Jie gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno, gali būti chromuoti ir yra gaminami įvairių spalvų, kad derėtų prie plautuvės. Norintiems papildomų sprendimų, siūlomi maišytuvai su lanksčia žarna, kurie yra geriausias sprendimas dviguboms plautuvėms. Taip pat siūlomi vonios maišytuvai su filtru. Maišytuvo aukštis turėtų būti pritaikytas prie plautuvės gylio, kad būtų patogu plauti indus ir aplink nesitaškytų vanduo. Taip pat taip priklauso nuo to, kokiu kampu vanduo bėgs į plautuvę.

Maisto atliekų smulkintuvai

Renkantis virtuvės baldų įrangą, vis dažniau klientus domina maisto atliekų smulkintuvai. Tai geras sprendimas, jeigu pavargote nuo plautuvėje besikaupiančių likučių. Smulkintuvai taip pat apsaugo nuo vamzdžių užsikimšimo. Tai geras sprendimas, kurį galima įsigyti kartu su visa virtuvės įranga.

Kaip prižiūrėti įrangą?

Įprastai virtuvės įranga yra perkama ilgesniam laikui – bent keliems, o kartais ir dešimčiai metų. Todėl daugelis gamintojų virtuvės įrangai suteikia ilgą garantinį laikotarpį. Tačiau tiek smulki virtuvės įranga, tiek profesionali virtuvės įranga tarnaus tol, kol bus tinkamai prižiūrima. Todėl labai svarbu, kad reguliariai skirtumėte dėmesio įrangos priežiūrai. 

Pavyzdžiui, tokia virtuvės baldų įranga kaip vonios plautuvės turi būti valomos su tam skirtomis priemonėmis. Jeigu nerūdijančio plieno plautuvės gali būti šveičiamos su chemikalais ir tai nepakenkia jų paviršiui, ne visos akmens masės plautuvės išliks gražios, jeigu valysite taip ir jas. Todėl visuomet reikėtų pasidomėti, kuo ir kaip dažnai reikia prižiūrėti plautuvę bei jos elementus. Taip pat reikėtų skirti dėmesio įrenginiams, kurie reikalauja didesnės priežiūros. Pavyzdžiui, maisto smulkintuvai arba filtrai, vandens maišytuvai taip pat turėtų būti reguliariai valomi ir tik tuomet veiks efektyviai ir be trukdžių.

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Spalva
Plotis
Aukštis
Išmatavimai
Svoris
Tipas
Aukštis
Plotis
Gylis
Rėmo spalva
Talpa, ltr
Medžiaga
Galia, W
Apsisukimai per minute
Diametras, mm
Srovės įtampa, V
Triukšmo lygis, dB
Indaplovės jungtis
Antibakterinė apsauga
Montavimo tipas
Valdymas
Spalva/Dekoras
Silicsana plautuvės spalva
Maišytuvo spalva
Plieno plautuvės spalva
Montuojama
Filtro valdymas
Vandens srautas, L/min
Boilerio talpa, Ltr
Filtro talpa, Ltr
Matmenys, cm
Talpa, ml
Naudojimas
Min. spintelės plotis, cm
Montuojama
Bendras aukštis, cm
Snapas
Spalva
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.