Virtuvės įranga

Rodoma 1-48 of 812 prekė (s)

 

Ją naudojame itin dažnai. Todėl renkantis virtuvės baldų įrangą, skirkite dėmesio ne tik jos išvaizdai, bet ir funkcionalumui bei kokybei. Kokybiški sprendimai reiškia patogų naudojimą.

Plautuvės

Tai bene svarbiausias virtuvės  elementas. Savo klientams siūlome platų plautuvių pasirinkimą: nerūdijančio plieno plautuvės, keramikinės plautuvės, akmens masės plautuvės, granitinės plautuvės. Visos jos gali būti vieno arba dviejų skyrių, su papildoma vieta indams sudėti. Galite rinktis įvairių formų plautuves: tiek apvalias, tiek kvadratines ar stačiakampes.

 

Virtuvės komplektai

Vis daugiau klientų renkasi pirkti plautuvės ir maišytuvo komplektus. Tai leidžia sutaupyti laiko, be to, nereikia ieškoti atskirų, tarpusavyje derančių elementų. Galime pasiūlyti išskirtinių  plautuvių ir maišytuvų komplektų. Stilinga ir tarpusavyje deranti virtuvės įranga atrodys prabangiai ir tvarkingai. Be to, tai gali būti pigesnis sprendimas, nei perkant maišytuvą ir plautuvę atskirai.

 

Plautuvės maišytuvai ir filtrai

Didelį dėmesį reikėtų skirti renkantis plautuvės maišytuvą Siūlome savo klientams rinktis patogius ir kokybiškus maišytuvus virtuvėms. Dažniausias pasirinkimas - lenkti virtuvės maišytuvai. Jie gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno, gali būti chromuoti ir yra gaminami įvairių spalvų, kad derėtų prie plautuvės. Norintiems papildomų sprendimų, siūlomi maišytuvai su lanksčia žarna, kurie yra geriausias sprendimas dviguboms plautuvėms. Taip pat siūlomi vonios maišytuvai su filtru. Maišytuvo aukštis turėtų būti pritaikytas prie plautuvės gylio, kad būtų patogu plauti indus ir aplink nesitaškytų vanduo. Taip pat taip priklauso nuo to, kokiu kampu vanduo bėgs į plautuvę.

 

Maisto atliekų smulkintuvai

Renkantis virtuvės baldų įrangą, vis dažniau klientus domina maisto atliekų smulkintuvai. Tai geras sprendimas, jeigu pavargote nuo plautuvėje besikaupiančių likučių. Smulkintuvai taip pat apsaugo nuo vamzdžių užsikimšimo. 

 

Kaip prižiūrėti įrangą?

Įprastai virtuvės įranga yra perkama ilgesniam laikui – bent keliems, o kartais ir dešimčiai metų. Todėl daugelis gamintojų prekėms suteikia ilgą garantinį laikotarpį. Tačiau svarbi ir tinkamai prižiūrima, todėl skatiname reguliariai skirti dėmesio gaminių priežiūrai. 

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija