Pakabinami šviestuvai

Rodoma 1-48 of 1611 prekė (s)

3 pakabinamų šviestuvų tipai

Štai skirtingi pakabinamų šviestuvų tipai:

 • Multi-arm pakabinami šviestuvai. Šie vidaus šviestuvai panašūs į liustras. Jie puikiai tinka montuoti virš stačiakampių ar apvalių stalų.
 • Linijiniai pakabinami šviestuvai. Šio stiliaus pakabinami šviestuvai yra ploni ir ilgi. Jie atitinkamai pritaikyti pailgiems, stačiakampiams stalams.
 • Šešėliniai pakabinami šviestuvai. Stiklinis gaubtas arba lemputė atidengiama vienu gaubliu. Galite sugrupuoti kelis šio stiliaus pakabinamus šviestuvus, kad pasiektumėte dramatišką efektą valgomajame ar svetainėje.

Kaip pasirinkti montavimo aukštį?

Vienas pagrindinių aspektų prieš įrengiant pakabinamą šviestuvą yra tinkamas aukštis. Po lempomis palikite bent 2 m tarpą, kad šeima ir svečiai galėtų laisvai vaikščioti po jais. 

Jeigu šviestuvą naudosite kaip pagrindinį apšvietimo šaltinį, atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus: 

 • Jei sienų aukštis yra maždaug 2,4 m, tuomet šviestuvus geriausia kabinti 30–45 cm nuo lubų. 
 • Sulig kiekvienu kambario aukščio pridėtiniu trečdaliu metru, šviestuvus reikėtų nuleisti maždaug 7 cm. 

Prieš montuodami pakabinamus šviestuvus atsižvelkite ir į kitas aplinkybes:

 • Reikiamas laisvas plotis labai priklauso nuo šviestuvo vietos, norimo erdvės ploto, kurį gali pasiekti šviesa, ir šviestuvo aukščio arba kabėjimo ilgio.
 • Vonios kambaryje tarp šviestuvo apačios ir vonios viršaus išlaikykite 2,5 metrų atstumą. Mažesniuose vonios kambariuose geriau įrengti smulkesnį pakabinamą šviestuvą arba pakabinti jį bent 90 cm atstumu nuo vonios.
 • Virtuvėje ar valgomajame šviestuvus patariame kabinti 70–90 cm nuo stalo paviršiaus. Tokiame aukštyje jie nespigins tiesiai į akis.

Pakabinami šviestuvai svetainei

Svetainėje pakabinamas šviestuvas pirmiausia naudojamas optimaliai apšviesti kambarį. Mažuose kambariuose dažnai pakanka vienos lempos šviestuvo, o kambariuose nuo 20 m² ir didesniuose rekomenduojame naudoti kelių lempų šviestuvą, kad būtų daugiau ryškumo.

 • Žemai kabantis šviestuvas ypač veiksmingas senuose pastatuose su aukštomis lubomis ir gali būti naudojamas kaip dekoratyvinis kambario elementas. Tai taip pat puikus pasirinkimas, jei norite apšviesti ir išryškinti baldus.
 • Tuo tarpu erdviuose kambariuose yra dideli lubų plotai, kurie savo tuštumu dažnai trukdo sukurti jaukią atmosferą. Naudojant didelio skersmens pakabinamus šviestuvus, patalpą galima glaudžiau sujungti, padidinti komforto veiksnį ir nustatyti akivaizdų akcentą.
 • Pakabinami šviestuvai su plokščiu gaubtu yra graži alternatyva klasikiniams lubiniams šviestuvams standartinio aukščio patalpose. Jie optiškai ištempia patalpą į aukštį ir suteikia naują lygmenį nenaudojamai tuštumai.

Atsižvelkite į stalo formą ir dydį

Multi-arm arba linijiniai šviestuvai gerai dera prie ovalaus arba ilgo stačiakampio formos stalo. Tuo tarpu apvaliems ar kvadratiniams stalams viduryje reikėtų pastatyti liustrą arba įmontuoti vieną pakabinamą šviestuvą. 

Štai svarbūs dalykai, kurių reikia nepamiršti montuojant pakabinamus šviestuvus, atsižvelgiant į stalo formą ir dydį:

 • Jei norite įrengti kelis pakabinamus šviestuvus, rinkitės juos mažesnius, išrikiuotus virš viso stalo.
 • Įrengdami šviestuvą virš stalo įsitikinkite, kad jo ilgis arba plotis yra bent 30 cm trumpesnis už stalo ilgį arba 15 cm mažesnis iš abiejų pusių.

Kaip pasirinkti gaubto spalvą?

Permatomi gaubtai leidžia šviesai sklisti laisvai - prireiks mažiau papildomų lempų. Jie idealiai tinka skandinaviškam arba minimalistiniam interjerui.

Tuo tarpu nepermatomi gaubtai apriboja šviesos spindulius - taip jie nukreipiami į vieną siaurą plotą. Tai yra naudinga, kuriant atskirtas salas, tarkim, norint apšviesti valgomojo stalą ar skaitymo fotelį. Jie puikiai tinka tiesioginiam stalų apšvietimui. 

Vienas ar keli pakabinami šviestuvai?

Bendra taisyklė yra įsigyti po 1 pakabinamą šviestuvą kiekvienam kambariui. Tačiau visos taisyklės turi išimtis - jei nuspręsite pakabinti kelis šviestuvus vienoje vietoje, sukursite originalų sietyną. Nepamirškite ir lempų su nepermatomais gaubtais galimybių - išgaukite atskiras salas kambariuose.

Kaip pasirinkti šviesos spalvą?

Renkantis šviesos šaltinį taip pat patartina atkreipti dėmesį į šviesos spalvą. Neutralios baltos ir šiltos baltos spalvos šviesos šaltiniai puikiai tinka gyvenamosioms, valgomojo ir miegamosioms patalpoms apšviesti arba visur, kur norite jaukiai jaustis. 

Šaltą baltą šviesą galima naudoti ten, kur norite susikaupti darbui ir jums reikia ryškaus, dienos šviesą primenančio apšvietimo. Šalta balta šviesa taip pat suteikia idealią nuotaiką vonios kambaryje.

LED lempų privalumai

LED lempos pasižymi labai mažomis energijos sąnaudomis ir itin ilgu tarnavimo laiku - 15 000-50 000 valandų, o tai atitinka 14-45 metus, kai degimo laikas yra maždaug 3 valandos per dieną. Dėl to jos yra ekologiška alternatyva techniškai pasenusioms lemputėms ir halogeninėms lempoms. 

Priklausomai nuo modelio, šviesos diodų šviesos šaltinius galima reguliuoti - tai reiškia mažesnį energijos suvartojimą ir mažesnį CO2 išmetimą, palyginti su kaitrinėmis lemputėmis. LED lempos dabar gaminamos beveik su bet kokiu cokoliu, todėl jas lengva pakeisti.

Atraskite lengvai valomus sprendimus

Pakabinami šviestuvai gali būti paprasti arba su įmantriu dizainu. Jei valymas jums yra varginanti užduotis, rinkitės tokius, kurių paviršius lengva pasiekti. Kad nepažeistumėte gaublio ar metalo, vietoj dulkių siurblio naudokite minkštą šluostę.

ADMA pakabinami šviestuvai 

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Spalva