Rankšluosčių džiovintuvų priedai

Rodoma 1-7 of 7 prekė (s)

Kaitinimo elementas: kaip išsirinkti​​?

Kaitinimo elementas elektros energiją paverčia šiluma.

Galingumas - kaitinimo elemento galingumas yra vienas svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti. Nuo jo priklauso, kiek kaitinimo elementas generuos ir kaip greitai įkaitins norimą plotą.

Dydis - įsitikinkite, kad pasirinktas elementas tilptų į norimą šildyti plotą, bet galėtų sugeneruoti pakankamai šilumos ir būtų efektyvus.

Tipas - yra du pagrindiniai kaitinimo elementų tipai: spindulinis ir konvekcinis. Spinduliniai šildymo elementai skleidžia infraraudonųjų spindulių bangas, kurios tiesiogiai kaitina jų kelyje esančius objektus, o konvekciniai šildymo elementai, norėdami tolygiai paskirstyti šilumą, remiasi oro cirkuliacija.

Sudėtis - kaitinimo elementas gali būti metalinis, vamzdinis ir PTC (pagamintas iš specialios rūšies gumos). Kiekvieno pasirinkimas priklauso nuo šilumos poreikio ir vietos, kur bus montuojamas.

Kaina - ji gali labai skirtis, priklausomai nuo visų pirmiau išvardytų veiksnių.

Termostatinė galvutė: ką svarbu žinoti?

Vožtuvo galvutę galima rinktis termostatinę arba rankinę. Termostatinė galvutė dažniausiai yra energetiškai efektyvesnė už rankinę, nes norimą temperatūrą galite nustatyti kada panorėję. Galvutės pasirinkimas priklauso nuo vožtuvo, kuris gali būti:

Tiesus vožtuvas naudojamas, kai įvadai yra rankšluosčių džiovintuvo apačioje, o vamzdžiai kyšo iš grindų.

Kampinis vožtuvas yra reikalingas, jei vandenį reikia nukreipti 90 laipsnių kampu. Taip dažnai nutinka, kai vamzdžiai ir vožtuvų įvadai yra gyvatuko šone.

Kampinis pajungimo mazgas: į ką atkreipti dėmesį?

1. Į pajungimą tarp centrų.

2. Į rankšluosčių džiovintuvo jungčių išorinio sriegio dydį.

3. Į termostatinių galvučių dydį.

ADMA rankšluosčių džiovintuvų priedai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Tipas
Spalva
Galia, W
Galia, W
Filtras