Dušo kabinos

Rodoma 1-25 of 143 prekė (s)

Nesuklysime sakydami, kad vonios kambarys ir jo planavimas pareikalauja daugiausiai dėmesio ir susitelkimo. Tai ta erdvė, kurioje paprastai pradedate savo dieną ir joje atsipalaiduojate po sudėtingos darbo dienos ar kitų rūpesčių. Tačiau planuojant vonios kambarį, svarbus ne tik jo interjeras, stilius, bet ir vonios kambario įranga, komfortas ir funkcionalumas.

Dušo kabinos – puikus pasirinkimas tiems, kurie taupo laiką ir vertina funkcionalumą. Šiandien dušo kabinų pasirinkime siūloma begalė skirtingų, pačius įvairiausius poreikius tenkinančių sprendimų. Skirtingų gamintojų, modelių, dizaino ir net spalvų, atviros bei uždaros dušo kabinos jūsų vonios kambarį gali paversti itin stilinga ir komfortiška ramybės oaze.

Kaip išsirinkti dušo kabiną internetu?

Internetu, kaip ir parduotuvėje, galite matyti siūlomų dušo kabinų pasirinkimą, jų modelius bei tikslius išmatavimus. Be to, vienoje vietoje matoma kiekvienos dušo kabinos kaina ir jai taikoma akcija, leidžia išsirinkti dar patogiau ir greičiau. Galite tiesiog išsisaugoti ar atsispausdinti patikusius ir išmatavimus atitinkančius pasirinkimus, o priėmus galutinį sprendimą įsigyti galite vos per kelis paspaudimus!

Šiuo metu asortimente galite rasti įvairių tipų dušo kabinas: pusapvales, stačiakampes / kvadratines, penkiakampes ar šiuolaikiškas – berėmes dušo kabinas. Taip pat vis dar populiarios ir uždaros dušo kabinos, kurios labai dažnai derinamos su integruota masažo sistema. Kiekvienu atveju reikėtų įvertinti geriausiai jūsų vonios kambario išplanavimą ir dydį atitinkančios dušo kabinos ir dušo sistemos pasirinkimą.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į konkrečių modelių suteikiamas galimybes, geriausią kainos ir kokybės santykį. Skirtingos aukštos kokybės durų valdymo galimybės. Vienos jų gali būti su klasikinėmis varstomomis į išorę arba į vidų durimis, kitos – su pažangia slankiąja durų sistema. Tai ypatingai svarbu atsižvelgiant į patalpos dydį bei esamų baldų išdėstymą vonios kambaryje.

Taip pat galima rinktis ne tik dušo kabinos modelį bei durų atidarymo tipą, tačiau ir rėmo konstrukcijos bei detalių spalvas. Šiandien siūlomas taip pat ne tik baltos spalvos, sidabro blizgus ar matinis satino profilis, tačiau ir prabangios aukso ar elegantiškos juodos spalvos konstrukcijos. Priklausomai nuo to, net ir to paties modelio dušo kabinos kaina kiekvienu atveju gali būti skirtinga.

Pusapvalės dušo kabinos. Šį modelį galima rinktis bet kokio dydžio vonios kambaryje, tačiau itin pasiteisina mažoje patalpoje, siekiant sutaupyti vietos. Dušo padai, apsprendžiantys ir pačių dušo kabinų dydį, gali būti skirtingo gylio, pagal situaciją – simetriniai arba asimetriniai.

Priklausomai nuo pasirinkto modelio, dušo kabinų konstrukcija gali būti berėmė arba su skirtingų spalvų aliuminio profiliais. Dušo durys gali būti slankiojančios arba atveriamos į išore ar vidų.

Dažniausiai montuojamos kambario kampe, tokiu būdu sutaupant nemažai vietos. Tačiau kai kuriuos modelius galima įrengti ir prie lygios sienos.

Stačiakampės arba kvadratinės dušo kabinos. Šių dušo kabinų galimybės praktiškai neribotos, jeigu vonios kambaryje yra pakankamai vietos. Priklausomai nuo dušo pado išmatavimų pasirinkimo, galite turėti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį dušo kabinos dydį. O prireikus, gamintojas pagamins tokį dydį, kokio reikia pagal jūsų pateiktus išmatavimus.

Gali būti berėmės ar su rėmu, su atveriama ar slankiąja durų atidarymo sistema.

Jos gali būti montuojamos kampe ar prie lygios sienos, pasitelkiant papildomas sieneles.

Penkiakampės dušo kabinos. Kaip ir pusapvalės, šios taip pat puikus pasirinkimas taupant vietą, todėl idealiai pritaikomos mažesnio ploto erdvėse. Tačiau taip pat galimas skirtingų išmatavimų pasirinkimas.

Taip pat siūlomi modeliai be rėmo ir su rėmu, o durys slankiojančios arba atveriamos iš pasirinktos, jums patogios, pusės.

Įprastai montuojamos kambario kampe tarp dviejų sienų.

Berėmės dušo kabinos. Tai šiuolaikiškas estetiškai patrauklus pasirinkimas, norintiems išvengti konkrečių linijų ar siekiantiems išlaikyti vientisumą bei harmoniją erdvėje. Tokio tipo dušo kabinų atskiros sienelės yra sujungiamos aukštos kokybės detalėmis, jos pasižymi ypatingu sandarumu bei tvirtomis konstrukcijomis. Berėmiai sprendimai yra beveik visų modelių pasirinkime – tiek pusapvalės, tiek penkiakampės ar stačiakampės (ketursienės).

Šių dušo kabinų durys yra montuojamos taip pat su patikima ir kokybiška durų atidarymo sistema. Pastaroji, priklausomai nuo dušo kabinos modelio, gali būti slankiojanti bei atveriama skirtingais, individualiu atveju patogiausiais, būdais.

Uždaros dušo kabinos. Šio tipo dušo sistemos dažniausiai pasirenkamos dėl galimybės mėgautis masažo sistemos teikiamais privalumais. Tai gali būti garinės, leidžiančios pajausti pirties malonumus bei skirtingų srovių – hidromasažinės sistemos. Tokio tipo dušo kabinos kaina paprastai yra didesnė.

Asortimente – įvairių formų, išmatavimų ir spalvų bei su skirtingo aukščio padėklais gaminiai. Taip pat ir su skirtingo tipo durų atidarymo mechanizmais, kurie priklauso nuo gaminio formos pasirinkimo ir kitų techninių galimybių.

Dušo durys bei dušo sienelės. Dušo kabinos – tai ne vienintelis pasirinkimas norintiems įsirengti dušą savo vonios kambaryje. Dušo sienelės ir dušo durys – taip pat labai populiarus pasirinkimas. Tokie sprendimai leidžia dušą įrengti bet kurioje vonios kambario dalyje – prie atskiros sienelės ar bet kokio dydžio nišoje. Didesnėje nišoje galima įrengti erdvų dušą dviems.

Žinoma, tokie sprendimai dažniausiai įgyvendinami išskirtinio išplanavimo arba erdvesnėje vonioje, tačiau puikiai tinka ir mažesnėms vonios kambario erdvėms.

Dušo sienelės neretai pasitelkiamos siekiant atskirti dušo erdvę, kuomet sprendžiamas ir vonios, ir dušo klausimas vienoje patalpoje.

Dušo sienelės ir dušo durys taip pat gali būti montuojamos berėmės arba su pasirinktos spalvos profilio konstrukcija. O durų atidarymo galimybės visiškai nesiskiria nuo įprastų dušo kabinų, todėl taip pat gali būti atidaromos bei su slankiąja sistema.

Ar reikalingas padėklas dušo sistemai?

Šiuolaikinės dušo sistemos dažnai turi labai plačias ir neribotas pasirinkimo galimybes. Kai kuriais atvejais dušo padėklai yra neatsiejami nuo vienų ar kitų dušo kabinų, tačiau dažnai tai yra pasirinkimo klausimas.

Nepriklausomai nuo dušo kabinos tipo, beveik visas jas galima montuoti tiesiogiai ant grindų dangos. Žinoma, būtina tinkamai įrengti grindų nuolydį bei pasirūpinti nubėgimo sistema bei dušo latakais.

Sprendžiant klausimą, ar reikalingas dušo padėklas, ar ne, turėtumėte atsižvelgti į savo šeimos asmeninius poreikius. Turintys mažų vaikų ir neturintys vonios, dažnai susiduria su vaikų maudymo klausimu. Šiais atvejais visuomet rekomenduojame rinktis dušo kabiną su gilesniu padėklu.

Priešingai, jeigu dušo sistema bus skirta senyvo amžiaus žmonėms, kurie dažnai atsisako vonios dėl tam tikrų judėjimo problemų, siūlome rinktis be padėklo. Tai itin patogus sprendimas judėjimo sutrikimų ar negalią turintiems žmonėms.

Dušo sistemos

Kalbant apie dušo sistemas, jos gali būti įprastos virštinkinės arba potinkinės. Skirtumas tarp jų toks, kad potinkinės sistemos dušo maišytuvas yra montuojamas sienos viduje. Priklausomai nuo modelio, dušo sistema gali būti iš kelių dalių pasirinktinai – stacionari dušo galva, paspaudimo mygtukas, vonios snapas bei rankinis dušas.

Dušo sistema gali būti paprasta arba termostatinė, užtikrinanti pastovią vandens temperatūrą maudantis duše. Pastaroji dažnai naudojama tuomet, kai vandens pašildymui naudojamas katilas su momentinio vandens pašildymo sistema.

Skirtingi gamintojai siūlo skirtingų modelių, spalvų ir funkcijų dušo sistemas, todėl visuomet surasime geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Užpildas (stiklas)
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Pusė
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Aukštis
Rėmo spalva
Pusė
Serija
Forma
Medžiaga
Tipas
Rėmo spalva
Daugiau Mažiau
Stiklo spalva
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.