Dušo kabinos

Rodoma 1-48 of 151 prekė (s)

Šis vonios elementas – puikus pasirinkimas tiems, kurie taupo laiką ir vertina funkcionalumą. Šiuo metu asortimente galite rasti įvairių tipų dušo kabinų: pusapvalių, stačiakampių / kvadratinių, penkiakampių ar šiuolaikiškų – berėmių dušo kabinų. Taip pat vis dar populiarios ir uždaros dušo kabinos, kurios labai dažnai derinamos su integruota masažo sistema. Rekomenduojama atkreipti dėmesį į konkrečių modelių suteikiamas galimybes, geriausią kainos ir kokybės santykį, skirtingas durų valdymo galimybes. Vienos jų gali būti su klasikinėmis varstomomis į išorę arba į vidų durimis, kitos – su pažangia slankiąja durų sistema. Tai ypatingai svarbu atsižvelgiant į patalpos dydį bei esamų vonios kambario baldų išdėstymą erdvėje.

Tiesa, svarstant apie dušo kabiną derėtų iš anksto apgalvoti ir apie kitus kertinius vonios kambario elementus: elektrinius gyvatukus rankšluosčiams džiovinti, veidrodžių spinteles, kokybiškus pakabinamus klozetus ar kitokio tipo unitazus. Jeigu dar esate pačioje įrenginėjimo pradžioje, Jums būtų naudinga apsilankyti ir šioje elektrinių vandens šildytuvų kategorijoje

Galbūt visgi manote, jog dušo kabinos Jums gali nepakakti? Tuomet siūlome platų akmens masės vonių asortimentą

Daugiau apie tai, kaip išsirinkti dušo kabiną, skaitykite: Kaip pasirinkti dušo kabinos tipą?

Kaip pasirinkti kabinos matmenis?

Svarbu tinkamai įvertinti vonios kambario dydį ir išmatuoti, kiek ploto galima skirti dušo kabinai, paliekant pakankamai vietos praėjimams ir kitiems baldams bei įrenginiams. Tai atlikus, galima nusistatyti reikiamus matmenis, ilgį ir aukštį. Pora patarimų, kaip pasirinkti tinkamiausius kabinos matmenis:

 • Patogiam įėjimui ir išėjimui priešais kabinos duris reikėtų palikti maždaug 80 cm tarpą iki artimiausio objekto, pavyzdžiui, sienos.
 • Palikite tarpus tarp kabinos ir aplinkui esančių baldų, kad nekiltų keblumų, prireikus atlikti valymo darbus.

Turėkite omenyje, kad pasirinkę standartinius dydžius sutaupysite, nes nestandartinių matmenų gaminiai kainuoja daugiau. Be to, standartinei dušo kabinai lengvai galėsite rasti padėklą. Standartiniais laikomi šie dydžiai:

 • 80x80 cm; 
 • 90x90 cm;
 • 100x100 cm.

Dvisienė ar ketursienė?

Dvisienės dušo kabinos montuojamos prie sienų. Pastarosios atstoja likusias kabinos sieneles. Toks įrenginys pasižymi itin paprasta priežiūra. Šios kabinos paprastai neturi padėklų - jos montuojamos tiesiai prie grindų. Tiesa, šiuo atveju reikės pasirūpinti vandens nubėgimo sistema ir nuolydžiu bei kitais priedais:

 • Vandens nubėgimo lataku;
 • dušo komplektu su maišytuvu arba dušo sienele;
 • padėklu, jei nėra galimybės sukonstruoti vandens nubėgimo sistemą grindyse.

Ketursienės dušo kabinos yra populiaresnės, nes jų įrengimo procesas lengvesnis - jose jau būna įmontuota viskas, ko reikia. Telieka pastatyti bei sujungti su vandens ir nuotekų sistemomis. Kartu su tokia kabina paprastai gausite:

Su padėklu ar be?

Dušo kabinos be padėklo vizualiai padidina kambarį ir suteikia galimybę plėtoti vientisą erdvę. Nors toks įrenginys atrodo itin moderniai ir leidžia patogiai subėgti vandeniui, jo montavimas yra sudėtingesnis - teks sukonstruoti vandens nubėgimo sistemą grindyse. 

Aukšti ir gilūs dušo padėklai leidžia kabiną naudoti kaip mažą baseinėlį vaikams ar vonelę. Jeigu vonios kambaryje neįrengėte tik dėl erdvės stokos, kabina su giliu padėklu suteiks galimybę bent iš dalies įgyvendinti šį norą. Tuo tarpu žemi padėklai garantuoja saugų ir patogų įlipimą į kabiną.

Kokią formą pasirinkti?

Jeigu turite nedidelį vonios kambarį ir ieškote taupančio vietą sprendimo, rekomenduojame keturkampes, penkiakampes dušo kabinas ar pusapvalius dušo komplektus.

Jei jūsų vonios patalpa yra nestandartinės formos, geriausias sprendimas yra asimetrinė kabina. Tokios kabinos paprastai būna su 10° posūkio kampu, kuris praplečia prausimosi zonos erdvę. 

Kokias duris pasirinkti?

Varstomos dušo durys gali atsidaryti tiek į vidų, tiek į išorę. Tačiau, jei jos atsidaro į patalpą, aplink dušo kabiną reikės daugiau erdvės.

 • Tinka, jei kambaryje yra pakankamai vietos;
 • labiau pritaikytos mažesnio ploto dušo kabinoms;
 • idealiai tinka stačiakampėms ar kvadratinėms dušo kabinoms.

Stumdomos durys neatsidaro į išorę, todėl neteks jaudintis, kad kambaryje neužteks vietos.

 • Tinka, jei reikia taupyti vietą;
 • tinka visų formų ir didelėms dušo kabinoms;
 • leidžia vandeniui iš karto nutekėti į kabiną.

Sulankstomos durys yra montuojamos tarp sienų, tarp kurių įrengiama kabina. Turėkite omenyje, kad niša turėtų būti bent 55 cm pločio. Nišoms nuo 1 m prireiks įrengti papildomą sienelę.

 • Leidžia vandeniui iš karto nutekėti į kabiną;
 • tinka, jei reikia taupyti vietą.

Kokį stiklo tipą rinktis?

Skaidraus stiklo dušo sienelė suteikia švaros ir naujumo įspūdį. Tiesa, ji reikalaus nuolatinio valymo, norint išlaikyti švarią išvaizdą.

 • Puikiai tinka mažesnėms ar tamsesnėms patalpoms, nes vizualiai praplečia erdvę;
 • skaidrus stiklas yra universalus, todėl tiks prie bet kokio interjero.

Matinis stiklas pasižymi montavimo niuansais - matinė jo pusė privalo būti išorėje. Jei ji bus vidinėje kabinos pusėje, stiklas prausiantis pavirs skaidriu. Tokia dušo kabina turi žalsvoką atspalvį ir reikalaus sudėtingesnės priežiūros iš išorinės kabinos pusės.

 • Suteikia daug privatumo;
 • mažiau matosi įbrėžimai.

Spalvotas stiklas, kaip ir skaidrus, suteikia galimybę matyti pro medžiagą. Tačiau dėl spalvos šiek tiek sumažėja pro stiklą patenkančios šviesos kiekis.  Kuo tamsesnė spalva, tuo daugiau privatumo suteikia stiklas. 

 • Leidžia derinti kabiną su bendru kambario interjeru. Melsvi ir žali atspalviai puikiai dera su paplūdimio tematika, o juodos ir pilkos spalvos neleis šiuolaikiškai dušo kabinai sugadinti senamadiškos kambario išvaizdos;
 • spalva ilgainiui gali pabosti. Jei ateityje nuspręsite perdažyti vonios kambarį pagal kitą spalvinę temą, gali tekti pakeisti dušo kabinos arba durų stiklą. 

Raštuotas stiklas leidžia sukurti išskirtinį stilių kambaryje. Kadangi raštai yra skirtingi, turėsite skirtingą durų matiškumą. Vienos jų praleis daugiau šviesos nei kitos. Tiesa, dauguma raštų, pavyzdžiui, rain, būna tik vienoje stiklo pusėje.

 • Leidžia derinti kabiną su bendru kambario interjeru. Jei vonios kambaryje vyrauja miško ar azijietiški motyvai, puikiai dera bambuko raštas. Laikui nepavaldūs raštai yra burbulai ir panašios geometrinės formos;
 • dėl didelių piešinių mažesniame plote gali susidaryti ankštumo įspūdis. 

Kaip prižiūrėti dušo kabiną?

 1. Po naudojimo nuvalykite ir nusausinkite dušo kabiną minkštu rankšluosčiu. Tai padės kasdien atsikratyti kieto vandens nuosėdų.
 2. Pastebėję bent menkiausią nuosėdų ant dušo stiklo susikaupimo požymį, užpurkškite stiklo valiklio ir palikite minutei. 
 3. Popieriniu rankšluosčiu įtrinkite valiklį į išpurkštas vietas ir sausai nušluostykite stiklą.

ADMA dušo kabinos

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kategorijos
Dušo kabinos tipas
Tipas
Kaina
Gamintojai
Spalva
Kolekcija
Daugiau Mažiau
Rėmo spalva
Daugiau Mažiau
Išmatavimai