Dušo kabinos komplektai

Rodoma 1-19 of 19 prekė (s)

​​Norint įsirengti dušo kabiną galima kiekvieną jos dalį įsigyti atskirai. Arba visas iš karto. Tam pasitarnauja dušo kabinos komplektai. Jums neteks sukti galvos, ar dalys tarpusavyje dera - tai bus apgalvota už Jus. Dažniausiai pasirenkamas trijų dalių variantas, į kurį įeina surenkamos sienos, dušo padėklas ir durys. Nuspręskite, kuris dušo komplektas Jums tinkamiausias. Žemiau pateikiame patarimus, kaip išsirinkti.

3 dušo kabinos komplektų tipai

Dušo kabinos komplekto tipas nurodo, kur jis užima vietą vonios kambaryje. Yra trys pagrindiniai dušo kabinos variantai: kampinis, nišinis ir laisvai pastatomas.

Kampinės dušo kabinos komplektas: turi dvi sieneles, pagrindą ir vienas lenktas duris arba varstomas duris ir stacionarią dušo sienelę. Ši konstrukcija yra palyginti nebrangi ir taupo vietą. Tinka mažiems vonios kambariams.

Nišinės dušo kabinos komplektas: gaminamas taip, kad tilptų tarp trijų sienų. Jis statomas prie galinės sienos, o abiejuose jo galuose yra sienelės, kurių priekyje yra plati anga dušo durims. Priklausomai nuo durims paliktos vietos, gali būti trijų dalių komplektas ir dušo padėklas. Arba penkių dalių su atskiromis stacionariomis sienelėmis ir durimis.

Laisvai stovinčios dušo kabinos komplektas: mažiausiai paplitęs variantas. Komplektą sudaro dušo padėklas ir trys sienelės. Nors sienelėms nereikia atramos, rekomenduojama bent jau galinę sienelę priremti prie tikros sienos. Per ją būtų galima pravesti vandens tiekimo sistemą.

Kokią dušo kabinos formą pasirinkti?

Dar vienas klausimas, kurį turėsite išspręsti - pasirinkti dušo kabinos formą. Yra kompaktiškų kvadratinės dušo kabinos komplektų, kurie taupo vietą ir užtikrina gražią simetriją. Stačiakampio formos dušo kabinos komplektas tinka tiems, kurie turi erdvesnį vonios kambarį. Galiausiai, yra pusapvalės dušo kabinos komplektas, kuris iš visų kitų formų užima mažiausiai vietos. Be to, tokį komplektą lengviau prižiūrėti.

Kaip nustatyti reikiamą dušo kabinos dydį?

Prieš pradėdami ieškoti geriausio dušo komplekto, nuspręskite, kur jis bus montuojamas. Net jei tiesiog planuojate pakeisti esamą dušą toje pačioje vietoje, rekomenduojame atlikti tikslius matavimus. Tai padės įsitikinti, jog naujasis dušo komplektas tiks. Išmatuokite vietos, kurioje bus įrengtas dušas: aukštį, plotį ir gylį. Tie, kurie nori įrengti kampinės dušo kabinos komplektą, matuokite nuo kampo į išorę išilgai abiejų sienų. 

- Minimalūs dušo kabinos dydžiai: 80×80 cm ir 90×90 cm.

- Standartiniai dušo kabinos dydžiai: 90×150 cm.

Ilgesni nei 120 cm dušai dažniausiai yra integruoti kartu su voniomis. Pusapvalės formos kampinė dušo kabina turės platesnį pagrindą - 100 cm.

Papildomos funkcijos

Dušo kabinos komplektų gamintojai prideda papildomų funkcijų, kad jų gaminiai būtų saugesni, vizualiai patrauklesni ir privatesni.

- Matinio stiklo sienelės arba durys suteikia aukščiausios kokybės išvaizdą ir didesnį privatumo jausmą.

- Įmontuotos sėdynės yra svarbios žmonėms, turintiems judėjimo problemų, ir maudant mažus vaikus.

- Rankenos užtikrina saugų įlipimą ir išlipimą iš dušo. Jos tinka tiems, kurie turi judėjimo problemų, arba tiems, kurie baiminasi paslysti ant šlapių grindų.

- Neslystantis dušo padėklas turi tekstūruotą paviršių. Jis sumažina paslydimo riziką. Vienas trūkumas - tekstūruotame paviršiuje gali greičiau kauptis purvas ir nešvarumai.

Kaip prižiūrėti dušo kabiną?

Stiklinės dušo durys suteikia vonios kambariui modernios elegancijos. Tačiau, kaip ir kita vonios kambario įranga, veikiamas drėgmės stiklas gali sukaupti nešvarumų ir nuosėdų. Jog to išvengtumėte, paruošėme dušo kabinos priežiūros formulę.

Kiekvieną dieną: pasinaudoję dušu, dušo galvute nuplaukite dušo sieneles ir duris. Palikite atidarytą dušo kabiną, kad ji išdžiūtų. Gali padėti ir specialus dušo kabinos valytuvas.

Kas savaitę: visą dušo kabiną patrinkite kempine, prieš tai ant jos užtepę švelnų valiklį. Tada perbraukite švaria ir drėgna šluoste arba nuplaukite dušo galvute. 

Kartą per mėnesį: kruopščiai nušveiskite visą dušą, nepraleisdami nei vieno užkampio.

ADMA dušo kabinos komplektai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Pusė
Filtras