Dušo sistemos

Rodoma 1-48 of 122 prekė (s)

Geras žingsnis yra skirti laiko dušo sistemos paieškai. Nors tai mažesnis santechnikos prietaisas nei dušo kabina ar padėklas, tačiau būtent jis kasdienį prausimąsi paverčia į malonią vandens procedūrą. Skirtas laikas veltui neprabėgs, dušo sistemos rinkinys kaip tik jį sutaupys ir padės išvengti papildomų išlaidų. Iš karto rasite visas reikalingas detales, kurios tarpusavyje dera.

3 dušo sistemos dalys

Vandens maišytuvas. Galite rinktis iš dviejų tipų vandens maišytuvų:

- Tradicinis: rankiniu būdu patys slankiodami snapelį nusistatote jums malonią vandens temperatūrą.

- Termostatinis: galite patys nusistatyti norimą temperatūrą, kuri laikysis viso prausimosi metu. Jis turi pradinę vandens paleidimo temperatūrą, kuri yra laikoma normalia prausimuisi, todėl sutaupysite laiko ir vandens siekiant ją sureguliuoti. Be to, apsisaugosite ir nuo netikėtų vandens temperatūros svyravimų.

Dušo galvutės. Yra trijų tipų dušo galvutės:

- Rankinė: galite koreguoti srovės kryptį;

- Stacionari: panaši į rankinę, tik jums atlaisvina rankas;

- Lietaus dušo: plataus diametro dušo galva iš viršaus apgaubs visą jūsų kūną.

Dažnai komplekte galite rasti vieną stacionarią arba lietaus dušo ir vieną rankinę, kurias pritaikysite pagal savo poreikius.

Dušo žarnelės, laikikliai, tvirtinimai. Atkreipiant į šias dalis dėmesį, svarbiausia įvertinti priežiūrą ir išsidėstymą. Kalbant apie dušo žarnelę, galima rinktis:

- lygią dušo žarnelę - ją lengva valyti ir mažiau kaupiasi nešvarumai;

- „twist free“ - su šia funkcija dušo žarnelė nesusipainioja ja besinaudojant.

Nesijaudinkite, jei šios dalys greitai susidėvės, ypač dėl dušo žarnelės - jos lengviausiai pakeičiamos dušo sistemoje.

Virštinkinė ar potinkinė yra jums tinkamiausia?

Tiems, kurie matė tik vieną iš šių variantą, gali būti sunku įsivaizduoti kitą. Skirtumas tas, kad virštinkinė dušo sistema yra montuojama ant plytelių ir matosi dušo ventilis, o potinkinė dušo sistema - kai ventilis ir visi vamzdynai yra po plytelėmis.

Virštinkinė

- siūloma įvairių dizainų, todėl paprastai priderinsite prie jūsų vonios kambario interjero;

- lengvai montuojama;

- rekomenduojama rinktis tada, jei jus tenkina dabartinis vonios kambarys ir norite tik naujos dušo sistemos.

Potinkinė

- idealiai tinka, jei turite mažesnį vonios kambarį ir norite maksimaliai išnaudoti savo erdvę;

- kuria minimalistinį stilių;

- gali būti brangiau įrengti;

- rekomenduojama rinktis tada, kai kartu atnaujinate dušo plyteles.

Iš kokių medžiagų gaminama dušo sistema?

Dušo sistemos gaminamos iš aukštos kokybės žalvario, kuriame vario yra ne mažiau kaip 59 %, o likusi dalis - nerūdijantis plienas. Žalvaris yra geriausia medžiaga dušo sistemoms gaminti, pasižyminti tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

Kaip prižiūrėti dušo sistemą?

Priklausomai nuo naudojimo dažnumo ir jūsų namuose esančio vandens tipo, gali tekti retkarčiais atsukti ir pamirkyti dušo galvutę ir dušo žarnelę, jog pašalintumėte sunkiau nuvalomas apnašas. Mirkykite 50/50 vandens ir baltojo acto tirpale per naktį. Baigę mirkyti, nuplaukite vėsiu vandeniu ir sumontuokite atgal.

Prižiūrėdami dušą niekada nenaudokite cheminių valiklių. Užteks švelnaus indų ploviklio ir vandens, kurie padės išlaikyti gražią dušo išvaizdą.

ADMA dušo sistemos

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Tipas
Kaina
Gamintojai
Spalva
Kolekcija
Daugiau Mažiau
Atstumas tarp pajungimų
Aukštis