Dušo galvutės

Rodoma 1-48 of 56 prekė (s)

Tai labai svarbus vonios kambario elementas, užtikrinantis malonų bei komfortišką mėgavimąsį vandeniu. Šis įrenginys – kasdieninio naudojimo prekė, kuriai tenka nemaža apkrova, todėl pravartu rinktis kokybišką, žinomų prekinių ženklų gaminį, kuris tarnaus ilgus metus. Renkantis derėtų atkreipti dėmesį į dizainą: labai svarbu, kad dušo galvutė derėtų prie bendro vonios kambario interjero. Taip pat pravartu nuspręsti, norite stacionarios ar rankinės dušo galvutės. Žinoma, vienas iš svarbiausių funkcionalumų – srovė ir galimybė ją reguliuoti. Norite lengvos dulksnos ar stipraus lietaus efekto – metas išsirinkti iš plataus Adma.lt asortimento. 

Kurį modelį, stacionarų, rankinį ar lietaus dušo, pasirinkti?

Viskas priklauso nuo to, kokie jūsų poreikiai ir kokių pojūčių siekiate. Žemiau pateikiame dažniausiai pasitaikančių dušo galvučių modelius.

Stacionari galvutė:

- patogu praustis, nes jums nereikia rankomis prilaikyti. Vietoj to jas galite įdarbinti prie geresnio galvos išskalavimo;

- užtikrina pastovų vandens srautą;

- paprasta valyti, nes yra be dušo žarnos;

- gali padėti taupyti vandenį, nes mažiau tikėtina, kad paliksite jį tekantį, kol muilinsitės ar skusitės.

Rankinė galvutė:

- tinkamiausias pasirinkimas šeimoms su vaikais, senjorams, neįgaliaisiais ir naminiais gyvūnais;

- galite nukreipti dušo srovę ten, kur jums reikia, pavyzdžiui, į kojas;

- nebūtina palįsti po dušu, jog lengvai nusipraustumėte tik tam tikrą kūno dalį, tarkim, pėdas;

- lengviau prižiūrėti dušą, nes su rankine galvute vandens srovę galite nukreipti į kiekvieną jo dalį;

- visada galite ją pakabinti ir tuo metu ji bus kaip stacionari galvutė.

Lietaus dušo galva:

- ji turi didesnį aprėpties spindulį, todėl jums nereikės maudantis duše keisti padėties į visas puses vien tam, kad vanduo tekėtų ant visų kūno dalių;

- puikiai tinka erdviam dušui;

- suteikia SPA maudymosi patirtį -  vandens srovė primena šiltą vasaros lietų, kuris visiškai atpalaiduoja kūną;

- stilinga vonios kambario detalė.

Kokios būna dušo galvutės funkcijos?

Daugeliu atveju vandens srovę galima reguliuoti dušo galvutėje, todėl lengvai pritaikysite ją prie savo individualių poreikių. Įprastai dušo galvutė turi 2-3 funkcijas. Pagrindiniai nustatymai, kuriuos galite rasti:

- Normali srovė: dažniausiai naudojamas ir nustatomas tipas. Vanduo iš kiekvieno purkštuko nuolat purškiamas tuo pačiu greičiu ir tolygiai.

- Stipri masažinė: vanduo purškiamas iš kelių purkštukų stipriau nei įprastai. 

- Intensyvi srovė: purškiama iš centre esančių purkštukų.

- Švelni srovė: vanduo purškiamas iš kelių purkštukų švelniau nei įprastai.

Be šių pagrindinių, dar yra dušo galvučių su pulsuojančia srove ir vandens srove-kriokliu.

Iš ko gali būti pagaminta dušo galvutė?

Iš plastiko, dengto chromu - neišsigąskite, tokia dušo galvutė puikiai atlieka savo funkcijas. Dažniausiai renkamasi, kai siekiama sutaupyti pinigų, nes yra pigesnė nei nerūdijančio plieno dušo galvutė. 

Iš nerūdijančio plieno - brangesnis pasirinkimas, tačiau dušo galvutė be vargo tarnaus ilgai. 

Žinoma, kol nusiprausti yra pati svarbiausia dušo funkcija, tol didelio skirtumo tarp plastikinės ir plieninės dušo galvutės nepajausite. 

Koks vandens slėgis yra jums reikalingas?

Skirtingoms dušo galvutėms reikia skirtingo l/min (litrų per minutę), kad efektyviai tekėtų vanduo. Patikrinkite savo namų vandens slėgį ir pagal tai įsigykite dušo galvutę. Kitu atveju, jei pasirinksite netinkamą, vanduo negalės pakankamai stipriai ir tolygiai tekėti. Idealus vandens slėgis vidutinio dydžio name yra 10-15 l/min.

Ar jūsų namuose teka kietas vandens?

Nuo kieto vandens, kuriame gausu mineralų, ant dušo galvučių pasidengia mineralinės nuosėdos ir jos greitai gali užsikimšti. Tokiu atveju rekomenduojame investuoti į viso namo vandens filtravimo sistemą. Tačiau, jei negalite skirti tam pinigų, apsvarstykite galimybę įsigyti dušo galvutę su įmontuotu filtru.

Kaip prižiūrėti dušo galvutę?

Pagal tai, kiek daug yra susikaupusių nešvarumų, dušo galvutę galite valyti dviem etapais:

1. Trinkite dantų šepetėliu. Daugelis dušo galvučių turi lanksčius guminius antgalius, todėl lengvai susikaupusias mineralines nuosėdas pašalinsite patrynę dantų šepetėliu.

2. Panardinkite ją į indą su actu. Palikite dušo galvutę kelias valandas mirkti acte. Po to, kai pritvirtinate dušo galvutę atgal, kelias minutes leiskite vandenį, kad iš jos pasišalintų acto likučiai. Actas pašalins sunkiau nuvalomas nuosėdas.

ADMA dušo galvutės

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Tipas
Kaina
Gamintojai
Spalva
Kolekcija
Pajungimas
Išmatavimai
Aukštis
Plotis
Ilgis
Forma
Medžiaga
Galvutės išmatavimai
Filtras