Bidė

Rodoma 1-19 of 19 prekė (s)

Pastatoma ar pakabinama bidė?

Jei turite reikalų su visiškai nauju namu, vieno ar kito tipo bidė pasirinkimas iš esmės yra tik asmeninio skonio reikalas. Viskas pasikeičia, jei renovuojate ir esate saistomi jau esamos vandentiekio sistemos, kurioje vandens nutekėjimas jau įrengtas ir galbūt net šiek tiek senesnis. Tokiu atveju patariame rinktis tą bidė tipą, dėl kurio netektų iš naujo įrenginėti vandentiekio sistemos. Toliau apžvelgiame, kuo skiriasi pastatomos ir pakabinamos bidė.

Pakabinama bidė. Tarp pagrindinių priežasčių, kodėl daugelis žmonių renkasi sieninę bidė, galima paminėti modernesnį dizainą ir paprastesnį bei patogesnį kasdienį tiek paties įrenginio, tiek grindų valymą. Be to, pasirinkę pakabinamą bidė, galite ją įrengti jums patogiausiame aukštyje. Tai didelis privalumas tiems, kurie gyvena kartu su pagyvenusiu žmogumi ir todėl turi padaryti vonios kambarį prieinamesnį bei saugesnį, bet nenori atsisakyti gražaus ir modernaus dizaino.

Tačiau, norint saugiai įrengti pakabinamą bidė, reikia pakankamai storos sienos, tinkamos paslėptam bakeliui ir tvirtinimo komplektui įrengti. Dar vienas trūkumas yra vidutiniškai didesnė sieninių bidė kaina, palyginti su pastatomomis.

Pastatoma bidė. Pastatoma bidė tikrai nereiškia vien tik klasikinio stiliaus - šių bidė kolekcijos taip pat pasižymi dinamiškomis linijomis, novatorišku ir šiuolaikišku dizainu, todėl garantuoja kiekvienam pritaikytą pasirinkimą. Šio tipo bidė įrengimas yra pigesnis ir lengvesnis, o prireikus remontuoti, visus darbus atlikti bus paprasčiau.

Tačiau pastatomai bidė prireiks daugiau laiko valymui. Be to, ji užims daugiau vietos ant grindų, vizualiai užgoždama vonios kambarį.

 

Kokie bidė priedai yra pravartūs?

Yra trys pagrindiniai bidė priedų tipai, kuriuos verta apsvarstyti:

 • Rankinis bidė purkštuvas. Rankiniai bidė purkštuvai yra nebrangūs ir lengvai montuojami. Jie suteikia daugiau lankstumo nei bidė priedai klozetams dėl atskiro purkštuko, kurį galite nuimti nuo laikiklio, kai reikia jį naudoti, ir laikyti rankoje.
 • Bidė-klozeto sėdynės priedai. Klozetams skirti bidė priedai yra šiek tiek paprastesni ir vienas iš prieinamiausių variantų. Paprastai jie neturi daug funkcijų, tačiau juos taip lengva pritvirtinti prie klozeto ir jie kainuoja tiek nedaug, kad yra praktiškiausias pasirinkimas žmonėms, kurie nori paprasčiausio varianto ar norintiems pirmą kartą išbandyti bidė.
 • Bidė-klozeto sėdynės. Šios sėdynės yra specialiai suprojektuotos taip, kad bidė funkcija būtų integruota į bendrą klozeto konstrukciją. Jei jau turite klozetą ir nenorite jo viso keisti, galite įsigyti bidė sėdynių, kurios tvirtinamos prie esamo klozeto. Jei įsigysite tinkamos formos sėdynę, tinkančią jūsų turimam klozetui, jos montavimas yra gana nesudėtingas ir užtrunka vos kelias minutes.

Iš visų trijų priedų bidė sėdynės paprastai yra brangiausios, tačiau jos taip pat turi daugiausiai malonių funkcijų. Daugelis jų siūlo tokias įmantrias galimybes kaip šildomos sėdynės, džiovinimo funkcija, reguliuojamos temperatūros ir purškimo parinktys bei dezodoravimo funkcijos. Jei norite, kad bidė būtų prabangi, tuomet šis priedas yra būtent tai, į ką verta atkreipti dėmesį.

 

Tinkamo lygio vandens slėgis

Kad būtumėte patenkinti savo bidė, reikia, kad vandens slėgis būtų tinkamo lygio. Jei jis bus per aukštas, bus nepatogu. Per žemas, ir jums bus sunku pakankamai švariai nusiprausti.

Tradicinėse bidė bei kai kuriuose prieduose yra maišytuvai, kurie leidžia padidinti slėgį iki jūsų poreikius atitinkančio lygio. Norėdami patirti didžiausią komfortą, ieškokite bidė su reguliuojama vandens temperatūra.

Populiariausios bidė funkcijos komfortui

Jei ieškote dar didesnio komforto, čia pateikiamos kelios dažniausiai pasitaikančios bidė funkcijos:

 • Šildoma sėdynė. Bidė sėdynės kartais turi šildymo funkciją, kad šaltaisiais mėnesiais būtų patogiau.
 • Šildomas vanduo. Galimybė praustis šiltu vandeniu taip pat dažnai pagerina bidė naudojimo patirtį.
 • Savaiminio valymo funkcija. Ši funkcija reiškia, kad vandens srovė judės automatiškai, kad užtikrintų geresnį ir švaresnį prausimąsi.
 • Reguliuojama temperatūra. Galimybė naudoti šiltą vandenį yra maloni, galimybė keisti vandens temperatūrą tiksliai pagal pageidaujamą lygį - dar malonesnė.
 • Dezodoruojantis purškiklis. Jei nenorite jaudintis dėl nemalonaus kvapo vonios kambaryje, su dezodoruojančiu purškikliu šią problemą greitai išspręsite.
 • Nuotolinio valdymo pultelis. Prie išmaniųjų bidė pridedamas nuotolinio valdymo pultelis palengvina norimų nustatymų ir funkcijų pasirinkimą.

 

Naudojimo patarimai

 • Prieš naudodami bidė, išsiaiškinkite, iš kur tekės vandens čiurkšlės, kad būtumėte pasiruošę.
 • Pirmą kartą naudodamiesi bidė, pirmiausia nusivalykite tualetiniu popieriumi.
 • Kai kurie žmonės naudoja bidę kaip mini dušą po tuštinimosi, lytinių santykių ar norėdami atsigaivinti, tačiau tai nėra privaloma.
 • Prieš įjungdami bidė purkštukus įsitikinkite, kad netrukdo jokie drabužiai.
 • Kad pasiektumėte geriausių rezultatų naudodami bidė priedą, nepamirškite po kiekvieno naudojimo be jokių išimčių išjungti T vožtuvą. Pamiršę jį išjungti, galite patirti nesandarumo problemų.
 • Jei turite vulvą, būtinai nukreipkite vandenį iš priekio į nugarą, kad į vulvą nepatektų bakterijų.

 

ADMA bidė

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius gaminius.

Daugiau apie bidė skaitykite: Bidė: viskas apie tipus, medžiagas ir priežiūrą

Filtruoti pagal
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija
Pasirinkimas
Išmatavimai
Plotis
Ilgis
Modelio numeris
Forma
Montavimo tipas
Kilmės šalis
Filtras