Šviestuvai

Rodoma 1-48 of 5229 prekė (s)

3 apšvietimo tipai

Aplinkos apšvietimas paprastai yra pagrindinis šviesos šaltinis, esantis kambaryje. Tai gali būti bet koks apšvietimas - nuo viršutinių šviestuvų iki įleidžiamųjų lempų.

Darbinis apšvietimas naudojamas tam tikrai veiklai apšviesti, pavyzdžiui, knygai skaityti arba makiažui atlikti prieš veidrodį. Šie šviestuvai niekada nenaudojami visam kambariui apšviesti, o tik nedideliam jo plotui. Tokios lempos gali būti montuojamos ant sienos, padėtos ant stalo arba įmontuojamos į veidrodį. 

Akcentinis apšvietimas yra dekoratyvusis kambario apšvietimas. Šie šviestuvai leidžia kažką išryškinti kambaryje. Akcentiniai šviestuvai gali būti paprasti ir elegantiški, bet gali būti ir prabangūs bei nestandartiniai. Lubų šviestuvai, pastatomos lempos ir sieniniai šviestuvai - visi jie gali veikti kaip akcentinis apšvietimas.

Kaip pasirinkti šviestuvą pagal patalpą?

Prieškambaris. Tai - pirmoji vieta, kurią svečiai pamatys jūsų namuose, todėl norisi, kad apšvietimas būtų draugiškas ir kviečiantis. Nesirinkite krūvos lempučių ir akcentinių šviestuvų - vietoj to išbandykite lubinius šviestuvus.

Svetainė. Šis kambarys skirtas pramogoms arba poilsiui. Tad reikėtų, kad prireikus galėtumėte naudotis ryškia šviesa, tačiau netektų jos nuolat laikyti įjungtos. Čia padės pastatomi šviestuvai ir stalinės lempos

Svetainėms taip pat praverčia šviesos reguliatoriai. Taip galėsite įjungti ryškią šviesą ar pritemdyti ją pagal kambario nuotaiką.

Be to, svetainė - tai reprezentacinė namų erdvė. Šio kambario šviestuvai turėtų žaviu stiliumi, įmantriomis detalėmis. Jei interjeras tamsesnis, puikiai atrodys juodas šviestuvas.

Valgomasis. Valgomajame turi būti pakankamai ryški šviesa, kad galėtumėte patogiai šnekučiuotis ir valgyti prie pietų stalo. Pabandykite pastatyti šviestuvą tiesiai valgomojo stalo viduryje. Jei jums nepatinka liustra, įsigykite porą lubinių arba pakabinamų šviestuvų ir įmontuokite juos virš stalo.

Virtuvė. Virtuvę gali būti sudėtinga apšviesti, nes skirtingoms patalpos dalims reikia skirtingo apšvietimo. Pavyzdžiui, virš virtuvės salos norėsis įrengti ryškų apšvietimą, o tose virtuvės vietose, kurios nėra taip dažnai naudojamos, patariama pasirūpinti silpnesniu apšvietimu. Jei turite plačią kriauklę, atvirą barą arba gražią virtuvės salą, lubiniai ar pakabinami šviestuvai bus geriausias pasirinkimas tiek funkciniu, tiek stilistiniu požiūriu.

Miegamasis. Miegamajame reikia šilto apšvietimo. Norėsite, kad kambaryje būtų sutelktas darbinis apšvietimas, taip galėsite atsipalaidavę skaityti arba žiūrėti televizorių su lempa prie naktinio stalelio. Jei dažnai dirbate kompiuteriu ar skaitote lovoje, patariame rinktis sieninius šviestuvus ir juos tvirtinti ant sienos už nugaros. Ant darbo stalo būtinas aksesuaras yra stalinis šviestuvas. Na, o pastatomas šviestuvas miegamajame bus pravartus dėl to, kad lengvai galėsite keisti jo vietą pagal poreikį. Šiame kambaryje taip pat galite panaudoti šviesos reguliatorius. 

Vonios kambarys. Šiame kambaryje rekomenduojame virš veidrodžių įmontuojamus šviestuvus ir ryškias LED paneles. Būtinai pastatykite šiuos šviestuvus arti veido aukščio, nes taip juos geriausiai išnaudosite. Akivaizdi išeitis yra ir specialūs vonios kambario šviestuvai.

Pakabinamas ar lubinis šviestuvas?

Svarstant, ar labiau tinka pakabinamas, ar lubinis šviestuvas, reikėtų atsižvelgti į lubų aukštį:

  • Aukštoms luboms pritaikyti pakabinami šviestuvai. 
  • Žemoms luboms tinka lubinės lempos, dėl kurių patalpa atrodo mažiau apkrauta. 

LED lempų privalumai

LED - tai šviesos diodų technologija, kurią galima drąsiai vadinti vienu iš revoliucinių sprendimų, padariusių didžiulę įtaką apšvietimo rinkai. Ji nereikalauja daug išteklių, o energijos sąnaudos gali sumažėti iki 90%, palyginti su šviestuvais, kuriuose naudojamos kaitrinės ar halogeninės lemputės. 

LED lemputės gali būti montuojamos visuose vidaus ir lauko šviestuvuose: lubiniuose, pakabinamuose, pastatomuose, sieniniuose arba panelėse. LED šviestuvai gali būti naudojami ir neįprastose erdvėse: dėl savo atsparumo jie tinka montuoti laiptuose, sienose, grunte. Lubiniai LED šviestuvai dažniau naudojami kaip dekoratyvinis elementas.

LED apšvietimas tampa vis svarbesne tiek interjero, tiek eksterjero dalimi. Šio tipo šviesos šaltiniai montuojami ne tik moderniuose šviestuvuose, bet ir klasikiniuose, arba, pavyzdžiui, Art Deco stiliaus šviestuvuose. 

Labai svarbu, kad LED lempos padeda prisidėti prie ekologiško vartojimo. Ši technologija vis dažniau derinama su atsinaujinančiaisiais energijos šaltiniais, kurie padeda užtikrinti tvaraus vartojimo idėjas mūsų kasdienėje veikloje.

ADMA šviestuvai 

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius gaminius.

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Spalva