ADMA asortimente – plataus spektro produktai, apimantys kelias kategorijas:

  • Santechniką (įvairūs įrenginiai, skirti sanitarinių normų laikymuisi patalpose užtikrinti)

  • Šildymą (įvairių rūšių – kieto kuro, granuliniai, dujiniai, skysto kuro, kombinuotieji – katilai)

  • Vėdinimą (vėdinimo, kondicionavimo įranga ir sistemos)

  • Vonios ir kambario įrangą

Esame UAB „ADMA“ – ambicinga ir perspektyvi komanda, jau daugiau nei 10 metų teikianti patikimą ir kokybišką šildymo, inžinerinių sistemų bei santechnikos produkciją.

Efektyviai ir kryptingai dirbame ieškodami naujų bendradarbiavimo galimybių, todėl mūsų asortimente gausu rinkoje pripažintų gamintojų produkcijos. Be to, siekiame ne tik patenkinti klientų poreikius, bet ir viršyti jų lūkesčius, todėl dirbdami vadovaujamės pagrindinėmis savo vertybėmis:

  • Kokybiški šildymo, inžinerijos sistemų ir santechnikos gaminiai kiekvienam klientui
  • Laiku ir pagal numatytus terminus įvykdomi užsakymai
  • Profesionalus bendravimas ir konsultavimas įvairiais santechnikos, šildymo ar inžinerinių sistemų klausimais
  • Konkurencinis pranašumas – nepriekaištingas produkto kokybės ir kainos santykis
  • Atidus dėmesys klientų norams ir abipusis supratimas

Siekis pateisinti klientų įvertinimą – vienas iš pagrindinių mūsų tikslų, todėl mes visuomet įsiklausome į kiekvieno kliento poreikius, atsižvelgiame į klientų pageidavimus ir pasiūlome tinkamiausią sprendimą. Neabejojame, kad mūsų būstinėje – Kaune – geriausią šildymo, inžinerijos bei santechnikos sistemos variantą atras tie, kurie ieško santechnikos prekių, vonios kambario įrangos, šildymo katilų ar šildymo bei inžinerinių sistemų. Platus ADMA asortimentas leidžia be vargo išsirinkti tai, ko reikia. Klientų patogumui – reikiamą prekę galima užsakyti ir iš anksto.

Nuolat tobulėjame, plečiamės ir stengiamės įsitvirtinti kaip lyderiaujanti šildymo, inžinerijos sistemų ir santechnikos gaminius teikianti įmonė, kurianti vis geresnes bei palankesnes sąlygas savo produktų užsakovams. Esame tikri, kad kokybė, patvarumas, patikimumas ir ilgaamžiškumas – tai esminės produktų savybės, kurias vertina kiekvienas klientas.

ADMA – aukščiausius kokybės standartus atitinkantys gaminiai ir išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui.

Prekė pridėta prie norų sąrašo