Šildymo katilai

Rodoma 1-25 of 63 prekė (s)

Dujinis šildymas yra vienas populiariausių sprendimų tiek butuose, tiek privačiuose namuose, tiek ieškant būdų, kaip šildyti komercines patalpas šaltuoju metų sezonu. Todėl dujiniai katilai yra vienas populiariausių mūsų pirkėjų pasirinkimų. Jie yra lengvai pritaikomi tiek didelėse, tiek mažose patalpose. Todėl tai puikus sprendimas įvairiais atvejais. Nesvarbu, ar  ieškote katilo mažam sodo nameliui, ar dideliam individualios statybos namui. Viessmann dujų katilas ar kito gamintojo įrenginys pateisins visus Jūsų lūkesčius.

 

Šiluma namuose yra labai svarbu. Nuo to, koks bus katilas, priklauso namų jaukumas. Šildymas dujomis yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nenori vargintis vaikščiodami prie katilo ir rūpintis kietu kuru. Šildymas dujomis yra paprastas, pigus, ekonomiškas, o svarbiausia – šiuolaikiškas. Dujiniai šildymo katilai yra valdomi autonomiškai, todėl namų šiluma galite pasirūpinti net nebūdami namuose. Pavyzdžiui, važiuodami iš darbo galite nustatyti šildymą ir Jums grįžus, namuose jau bus šilta ir jauku. Jums daugiau nebereikės kankintis šaltuose namuose, kol įsikurs ir pradės veikti šildymo sistema. Nuo šiol Jūsų namai visuomet Jus pasitiks šilti.

 

Siūlomi pirkti katilai dujiniai, pagaminti geriausių gamintojų

Šildymo įranga yra brangi, todėl labai svarbu rinktis ne tik pagal kainą, bet ir žinoti, kokia yra katilo kokybė. Tai geriausiai užtikrina patikimas ir žinomas gamintojas. Rinkoje labiausiai vertinami „Immergas“ ir „Viessmann“ katilų gamintojai. Štai Viessmann dujinis katilas yra vienas populiariausių pasirinkimų mūsų elektroninėje parduotuvėje. Tai aukščiausios ekologinės klasės gaminiai, kurie užtikrina mažą taršą ir efektyvų šildymą. Šie gamintojai siūlo platų skirtingų modelių pasirinkimą, todėl klientai gali rinktis jiems aktualaus tūrio ir galingumo katilus.

 

Kas svarbu renkantis katilą?

Renkantis gaminį, reikėtų skirti daugiausiai dėmesio jo galingumui. Jis pasirenkamas pagal tai, kokį plotą reikia apšildyti. Nereikėtų rinktis per daug galingo katilo, nes tai reikš, kad galite permokėti. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį  į tai, koks yra katilo tūris. Nes dujiniai katilai ypač vertinami todėl, kad kartu jie ne tik šildo namus, bet ir ruošia karštą vandenį. Pagal tai, koks yra Jūsų išnaudojamo vandens poreikis, reikėtų pasirinkti ir katilo tūrį.

 

Mūsų asortimente – tik patikimi gamintojai

Labiausiai vertinami geriausi šildymo katilai, kuriuos rinkai siūlo patikimi gamintojai. Todėl savo klientams siūlome platų katilų pasirinkimą. Visi jie gaminami geriausiai rinkoje žinomų katilų gamintojų, todėl taip galime užtikrinti geriausią kokybę. Pavyzdžiui, klientų vertinami vokiški Viessmann dujiniai katilai kaina yra gana panašūs kaip ir „Immergas“ gaminiai iš Italijos. Tai aukščiausios klasės gamintojai, kurie rinkoje yra užsitikrinę geriausius įvertinimus. Štai kai ieškomi „Immergas“ katilai, atsiliepimai padeda įvertinti, ar klientai buvo patenkinti gaminiais. Džiaugiamės, kad klientai visuomet lieka patenkinti mūsų siūlomais gaminiais. Tiek „Immergas“, tiek „Viessmann“ dujų katilai yra tarptautinėje rinkoje vertinami dėl savo ilgametės patirties ir taikomų šiuolaikinių technologijų. Jų gaminamos prekės yra modernios, lengvai valdomos, ekonomiškos ir patikimos.

  

Katilų tipai, naudingumo koeficientas ir prekiniai ženklai

Dažniausiai dujiniai katilai Immergas ar kitų gamintojų skirstomi pagal tai, kaip jie yra montuojami. Pavyzdžiui, mūsų asortimente klientams yra siūlomi pastatomi dujiniai katilai arba pakabinami dujiniai katilai. Koks geriausias sprendimas Jums, priklauso nuo to, koks yra namų išplanavimas ir kur katilas bus montuojamas. Tačiau pavyzdžiui mažose patalpose kartais pasirenkamas pakabinamas dujinis katilas, nes taip yra taupoma erdvė ant grindų.

 

Tuo tarpu pastatomi šildymo katilai dujinei sistemai dažniausiai įrengiami komercinėse patalpose arba tuomet, kai reikia apšildyti dideles erdves. Jų galingumas yra šiek tiek didesnis, kadangi tokio tipo katilas yra gaminamas taip, jog jo šilumokaitis yra iš ketaus ar plieno. Kai katilas gaminamas su šilumokaičiu, dažniausiai tai reiškia, kad jo galingumas yra kiek didesnis.

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Galia karšto vandens ruošimui
Dūmtraukio diametras
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Galia šildymui
Naudingumo koficientas
Vandens pašildymas
Siurblio tipas
Atstumas tarp pajungimų
Našumas
Pakėlimas
Darbinis slėgis
siurblio galia
Aukštis
Plotis
Ilgis
Išmetamų dujų/paduodamo oro jungtis (mm)
Galingumas karšto vandens ruošimo režime (kW)
Karšto vandens ruošimo greitis
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo