Šildymo katilai

Rodoma 1-48 of 92 prekė (s)

Dujinis šildymas yra vienas populiariausių sprendimų tiek butuose, tiek privačiuose namuose, tiek ieškant būdų, kaip šildyti komercines patalpas šaltuoju metų sezonu. Todėl dujiniai katilai yra vienas populiariausių mūsų pirkėjų pasirinkimų. Jie yra lengvai pritaikomi tiek didelėse, tiek mažose patalpose. Todėl tai puikus sprendimas įvairiais atvejais. Nesvarbu, ar  ieškote katilo mažam sodo nameliui, ar dideliam individualios statybos namui. Viessmann dujų katilas ar kito gamintojo įrenginys pateisins visus Jūsų lūkesčius.

 

Šiluma namuose yra labai svarbu. Nuo to, koks bus katilas, priklauso namų jaukumas. Šildymas dujomis yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nenori vargintis vaikščiodami prie katilo ir rūpintis kietu kuru. Šildymas dujomis yra paprastas, pigus, ekonomiškas, o svarbiausia – šiuolaikiškas. Dujiniai šildymo katilai yra valdomi autonomiškai, todėl namų šiluma galite pasirūpinti net nebūdami namuose. Pavyzdžiui, važiuodami iš darbo galite nustatyti šildymą ir Jums grįžus, namuose jau bus šilta ir jauku. Jums daugiau nebereikės kankintis šaltuose namuose, kol įsikurs ir pradės veikti šildymo sistema. Nuo šiol Jūsų namai visuomet Jus pasitiks šilti.

 

Siūlomi pirkti katilai dujiniai, pagaminti geriausių gamintojų

Šildymo įranga yra brangi, todėl labai svarbu rinktis ne tik pagal kainą, bet ir žinoti, kokia yra katilo kokybė. Tai geriausiai užtikrina patikimas ir žinomas gamintojas. Rinkoje labiausiai vertinami „Immergas“ ir „Viessmann“ katilų gamintojai. Štai Viessmann dujinis katilas yra vienas populiariausių pasirinkimų mūsų elektroninėje parduotuvėje. Tai aukščiausios ekologinės klasės gaminiai, kurie užtikrina mažą taršą ir efektyvų šildymą. Šie gamintojai siūlo platų skirtingų modelių pasirinkimą, todėl klientai gali rinktis jiems aktualaus tūrio ir galingumo katilus.

 

Kas svarbu renkantis katilą?

Renkantis gaminį, reikėtų skirti daugiausiai dėmesio jo galingumui. Jis pasirenkamas pagal tai, kokį plotą reikia apšildyti. Nereikėtų rinktis per daug galingo katilo, nes tai reikš, kad galite permokėti. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį  į tai, koks yra katilo tūris. Nes dujiniai katilai ypač vertinami todėl, kad kartu jie ne tik šildo namus, bet ir ruošia karštą vandenį. Pagal tai, koks yra Jūsų išnaudojamo vandens poreikis, reikėtų pasirinkti ir katilo tūrį.

Mūsų asortimente – tik patikimi gamintojai

Labiausiai vertinami geriausi šildymo katilai, kuriuos rinkai siūlo patikimi gamintojai. Todėl savo klientams siūlome platų katilų pasirinkimą. Visi jie gaminami geriausiai rinkoje žinomų katilų gamintojų, todėl taip galime užtikrinti geriausią kokybę. Pavyzdžiui, klientų vertinami vokiški Viessmann dujiniai katilai kaina yra gana panašūs kaip ir „Immergas“ gaminiai iš Italijos. Tai aukščiausios klasės gamintojai, kurie rinkoje yra užsitikrinę geriausius įvertinimus. Štai kai ieškomi „Immergas“ katilai, atsiliepimai padeda įvertinti, ar klientai buvo patenkinti gaminiais. Džiaugiamės, kad klientai visuomet lieka patenkinti mūsų siūlomais gaminiais. Tiek „Immergas“, tiek „Viessmann“ dujų katilai yra tarptautinėje rinkoje vertinami dėl savo ilgametės patirties ir taikomų šiuolaikinių technologijų. Jų gaminamos prekės yra modernios, lengvai valdomos, ekonomiškos ir patikimos. 

Kitos susijusios kategorijos: radiatoriai, šilumos siurbliai, vandens šildytuvai-boileriai, gyvatukai, elektriniai rankšluosčių džiovintuvai, elektriniai vandens šildytuvai.

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtras