Virtuvės plautuvės

Rodoma 1-48 of 217 prekė (s)

Atnaujinant virtuvę, kriauklei skiriamas didelis dėmesys. Ja naudojamės daug ir dažnai, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą, kad nereikėtų jos nuolat keisti arba nusivilti vos pradėjus naudoti. Savo klientams siūlome platų prekių pasirinkimą. Kviečiame susipažinti su mūsų turimu asortimentu!

Nerūdijančio plieno plautuvės

Šio tipo virtuvės plautuvės kokybė priklauso nuo jos pagaminimo metodikos. Jeigu tai štampuota kriauklė, greičiausiai plienas bus daug plonesnis, tuomet plautuvė bus lengviau pažeidžiama, ilgainiui ant jos gali atsirasti įdubimai. Tuo tarpu pasirinkus virintą kriauklę, pastebėsite, jog ji storesnė, atrodo patikimiau ir yra ne taip lengvai pažeidžiama. Dažniausiai tokio tipo prekės itin vertinamos dėl savo geros kainos ir ilgai išliekančios nepriekaištingos išvaizdos. Be to, valant nerūdijančio plieno gaminius, galima naudoti platų priemonių pasirinkimą. Norint jas nuvalyti, nereikia rinktis specialių priemonių ar baimintis, kad jos paveiks virtuvinės kriauklės paviršių.

Granitinės plautuvės

Kone dažniausiai pasirenkamas sprendimas – granitinės kriauklės virtuvei. Greičiausiai dėl savo kokybės ir lengvo naudojimo jos itin pamėgtos klientų. Šio tipo kriauklės yra ne tik malonios paliesti, bet ir saugios. Dėl jų gamyboje naudojamų medžiagų, į granitinę kriauklę įkritęs indas greičiausiai nesuduš. Be to, šio tipo gaminiai yra atsparūs braižymams ir mechaniniams pažeidimams. 

Be to, granitiniai įrenginiai tiks tiems, kurie nori namuose atkartoti natūralius gamtos derinius. Dažniausiai granitinių plautuvių spalvos yra natūralios ir šiltos, todėl jos puikiai dera prie įvairaus interjero. Dar vienas tokių kriauklių privalumas – daug laiko nekainuojanti priežiūra. 

Akmens masės plautuvės

Plačiai pamėgtos akmens masės plautuvės yra labai panašios į granitines, tačiau jų gamybai naudojamas kvarcas. Todėl jos taip pat yra labai malonios paliesti, virtuvėje atrodo stilingai ir elegantiškai. Dažniausiai tokio tipo plautuvės pasirenkamos tuomet, kai virtuvėje kuriamas klasikinis stilius, kai norima, kad virtuvė būtų jauki ir šviesi.

Jos labiausiai išsiskiria tuo, jog joms reikalinga nepriekaištinga priežiūra. Pirmiausia tai reiškia, jog jų negalima valyti rūgšties pagrindu pagamintais valikliais. Tokio tipo valymas gali palikti nebepanaikinamų dėmių. Todėl akmens masės gaminiai turėtų būti valomi šiltu vandeniu ir skudurėliu.

Keramikinės plautuvės

Labiausiai klientų vertinamas privalumas – tai labai higieniški gaminiai. Keramikinės virtuvės kriauklės yra higieniškos, nes jų paviršiuje neužsilieka nešvarumai, jos yra atsparios temperatūrų pokyčiams, o taip pat jose plauti indus bus daug maloniau, nes jos sugeria krentančio vandens garsą. 

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija