Virtuvės plautuvės

Rodoma 1-25 of 96 prekė (s)

Atnaujinant virtuvę, plautuvei skiriamas didelis dėmesys. Plautuve naudojamės daug ir dažnai, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą, kad nereikėtų jos nuolat keisti arba nusivilti vos pradėjus naudoti. Savo klientams siūlome platų prekių pasirinkimą. Kviečiame susipažinti su mūsų turimu asortimentu!

Nerūdijančio plieno plautuvės

Šio tipo virtuvės plautuvės kokybė priklauso nuo jos pagaminimo metodikos. Jeigu tai štampuota plautuvė, greičiausiai plienas bus daug plonesnis, tuomet plautuvė bus lengviau pažeidžiama, ilgainiui ant jos gali atsirasti įdubimai. Tuo tarpu pasirinkus virintą plautuvę, pastebėsite, jog ji storesnė, atrodo patikimiau ir yra ne taip lengvai pažeidžiama. Dažniausiai tokio tipo prekės itin vertinamos dėl savo geros kainos ir ilgai išliekančios nepriekaištingos išvaizdos. Be to, valant nerūdijančio plieno gaminius, galima naudoti platų priemonių pasirinkimą. Norint jas nuvalyti, nereikia rinktis specialių priemonių ar baimintis, kad jos paveiks virtuvinės kriauklės paviršių.

Granitinės plautuvės

Kone dažniausiai pasirenkamas sprendimas – granitinės kriauklės virtuvei. Greičiausiai dėl savo kokybės ir lengvo naudojimo jos itin pamėgtos klientų. Šio tipo kriauklės yra ne tik malonios paliesti, bet ir saugios. Dėl jų gamyboje naudojamų medžiagų, į granitinę kriauklę įkritęs indas greičiausiai nesuduš. Be to, šio tipo gaminiai yra atsparūs braižymams ir mechaniniams pažeidimams. 

Be to, granitinės plautuvės tiks tiems, kurie nori namuose atkartoti natūralius gamtos derinius. Dažniausiai granitinių plautuvių spalvos yra natūralios ir šiltos, todėl jos puikiai dera prie įvairaus interjero. Dar vienas tokių kriauklių privalumas – daug laiko nekainuojanti priežiūra. 

Akmens masės plautuvės

Plačiai pamėgtos akmens masės plautuvės yra labai panašios į granitines, tačiau jų gamybai naudojamas kvarcas. Todėl jos taip pat yra labai malonios paliesti, virtuvėje atrodo stilingai ir elegantiškai. Dažniausiai tokio tipo plautuvės pasirenkamos tuomet, kai virtuvėje kuriamas klasikinis stilius, kai norima, kad virtuvė būtų jauki ir šviesi.

Tai stilingos ir kokybiškos plautuvės, tačiau labiausiai išsiskiria tuo, jog joms reikalinga nepriekaištinga priežiūra. Pirmiausia tai reiškia, jog jų negalima valyti rūgšties pagrindu pagamintais valikliais. Tokio tipo valymas gali palikti nebepanaikinamų dėmių plautuvėje. Todėl akmens masės gaminiai turėtų būti valomi šiltu vandeniu ir skudurėliu.

Keramikinės plautuvės

Virtuvėje keramikinės plautuvės pasirenkamos dėl aukščiausios šių kriauklių kokybės. Todėl jos išsiskiria ir aukšta kaina. Tačiau būtent kaina ir yra didžiausias šių plautuvių trūkumas. Visa kita – vien privalumai. Labiausiai klientų vertinamas privalumas – tai labai higieniški gaminiai. Keramikinės virtuvės kriauklės yra higieniškos, nes jų paviršiuje neužsilieka nešvarumai, jos yra atsparios temperatūrų pokyčiams, o taip pat jose plauti indus bus daug maloniau, nes jos sugeria krentančio vandens garsą. 

Kokia turėtų būti prekės kaina?

Virtuvės kriauklės kaina priklauso nuo jos dydžio ir medžiagos, iš kurios plautuvė pagaminta. Natūralu, jog mažesnės kriauklės kainuoja pigiau, o jeigu norite įsirengti dvigubą plautuvę, už ją teks sumokėti kiek daugiau. Kalbant apie medžiagą, iš kurios pagaminta plautuvė, geriausią siūlo gamintojai, dirbantys su plautuvėmis iš akmens masės arba kurie gamina granitines plautuves. Galima sakyti, kad nedaug brangiau kainuoja nerūdijančio plieno plautuvės, o kartais jos netgi pigesnės. Tačiau daug kas priklauso nuo plautuvės formos, modelio ir išmatavimų. Brangiausios ir labiausiai vertinamos – keramikiniai gaminiai. Jie išsiskiria savo aukšta kaina, todėl dažniausiai yra perkami tuomet, kai namuose norima sukurti išskirtinį stilių. 

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Spalva
Silicsana plautuvės spalva
Plieno plautuvės spalva
Min. spintelės plotis, cm
Montuojama
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo