Dušo latakai

Rodoma 1-25 of 25 prekė (s)

Tai - linijinė vandens drenažo sistema, itin svarbi norint komfortiško prausimosi be jokių rūpesčių. Dušo latakai montuojami tiek dušo erdvėje, tiek pačio vonios kambario zonoje apsaugant ją nuo patvinimo. Pagrindinis dušo latako veikimo principas yra toks, jog vanduo subėga pro įmontuotas groteles į griovelį ir iš ten keliauja į kanalizaciją. Dušo lataką sudaro šios dalys: kojelės, dušo latako korpusas bei sifonas. 

Kokį latako stilių pasirinkti?

Šios potinkinės dalies stilių galite rinktis dviem būdais:

- Pagal kitų vonios įrenginių apdailą - jei, pavyzdžiui, jūsų vandens maišytuvai chromuoti, taip pat rinkitės chromuotą lataką.

- Pagal plyteles - jei galima ant latako uždėti plyteles, rinkitės tas, kuriomis išklijuota jūsų vonia. Vanduo nutekės aplink kraštus, o dušo grindys atrodys vientisos.

Lengvai išimamas ar liekantis vietoje modelis yra jums tinkamiausias?

Kurio modelio, lengvai išimamo ar liekančio vietoje, pasirinkimą gali lemti tai, kas valys lataką - ar jūs patys ar santechnikas. 

Rinkitės liekantį vietoje, jei jums tinka retkarčiais išsikviesti santechniką nuotekų valymui. Be to, toks pasirinkimas patartinas iš techninės priežiūros atžvilgio.

Rinkitės lengvai išimamą, jei norite reguliariai valyti lataką. Šis pasirinkimas geresnis tuo, kad nesusiviliosite pilti cheminius preparatus, kurie agresyvūs ir kenkiantys paviršiams, tiesiai į lataką ir vamzdžius.

Kaip nustatyti reikiamo latako ilgį?

Latako ilgį galite nusistatyti pagal tai, kaip jį ruošitės montuoti.

Sienoje:

- Iš trijų pusių (rekomenduojama). Ilgis turi būti tikslus atstumui tarp sienų, sieninės plytelės dedamos ant dušo latako flanšo.  

- Vienpusis. Ilgis turi būti mažesnis nei atstumas tarp šoninių sienų, bent 8-10 cm iš abiejų pusių.

Grindyse:

- Toliau nuo sienų. Ilgis turi būti mažesnis už atstumą tarp sienų, iš visų pusių ne mažiau kaip 8-10 cm.

- Tarp sienų. Ilgis turi būti tiksliai toks, koks yra atstumas tarp šoninių sienų, sieninės plytelės dedamos ant dušo latako flanšo.

Papildoma apsauga nuo vandens

Kaip ir prieš tai minėjome, latako pasirinkimą daug lemia latako pozicija duše. 

Latakai be bortelių tinka tada, kai dušo viduje esanti grindų danga yra vientisa su likusia vonios kambario dalimi. 

Latakai su apsauga nuo vandens reikalingi tuomet, kai jie įrengiami įėjimo vietoje.

Modernią apsauginę funkciją nuo vandens gali atlikti skysta membrana arba audinio lakštas, kurie apima didesnį grindų plotą ir jie įrengiami be bortelių arba slenksčio.

Buitį palengvinantis elektropoliruotas paviršius 

Tiems, kurie neturi daug laiko vonios kambario šveitimui, siūlome rinktis lataką su elektropoliruotu paviršiumi, ant kurio sunkiau kaupiasi nešvarumai. Taip pat toks paviršius užtikrina nepriekaištinga išvaizdą ilgam laikui.

ADMA latakai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Išmatavimai
Svoris
Medžiaga
Spalva
Filtras