Kanalizacija

Rodoma 1-25 of 106 prekė (s)

Nepaisant to, kad šiuolaikinėms nuotekų sistemoms naudojamos medžiagos yra modernios ir patogios, kanalizacijos profesionalus įrengimas reikalauja specifinių žinių ir supratimo.

Šiuolaikiniai buitiniai prietaisai – indaplovės, skalbimo mašinos, sūkurinės vonios, dušai gerokai padidino kasdienį vandens suvartojimą, tuo pačiu ir buitinių nuotekų kiekį.

Ne veltui kanalizacija ir kokybiškas jos įrengimas yra viena iš aktualiausių inžinerinių sistemų, įsirengiant ar renovuojant namus. Nuotekų sistemai šiuo metu yra plačiai naudojami PVC vamzdžiai. Tai lankstus kanalizacijos vamzdis, kuris gali būti skirtingo ilgio, diametro ir techninių savybių. Viduje paprastai naudojamas 40-50 mm, tuo tarpu lauko kanalizacijai – 110 mm skersmens nuotekų vamzdis.

PVC vamzdis ir kanalizacijos perėjimas pasižymi visišku sandarumu ir atsparumu nutekamiesiems buitiniams ir net pramoniniams vandenims bei gruntui. Atlikti bandymai parodė, kad šie vamzdžiai net iki 35 metų išlaiko nepakitusias savo savybes, eksploatacijos metu juos veikiant net ir agresyvioms nuotekoms. Tai užtikrina ir patvirtina, kad nuotekos nepatenka į gruntą, o gruntiniai vandenys nepatenka į kanalizacijos sistemą. Be to, šie vamzdžiai yra labai lengvi, todėl jų montavimas yra paprastas ir patogus.

Montuojant kanalizacijos vamzdžius, labai svarbu vamzdžius įrengti tinkamame gylyje ir su atitinkamu nuolydžiu, kuris turi būti ne mažesnis kaip 1-2 cm vienam metrui. Tačiau tai padaryti galimybė yra ne visuomet, todėl tais atvejais reikalinga vadinamoji spaudiminė kanalizacija. Slėginių tinklų sistemoje klojami slėginiai vamzdžiai, nuotekų pumpavimui pasitelkiamas kanalizacijos siurblys, čia labai svarbus kanalizacijos atbulinis vožtuvas.

Šioje vietoje reikalinga tiksliai apskaičiuoti kanalizacijos vamzdžiams tenkančias apkrovas – statinį ir dinaminį spaudimą, vandens ir oro išretėjimą, hidraulinius smūgius. Tam atlaikyti reikalingi ne tik patikimi PVC spaudiminiai vamzdžiai, bet ir fasoninės dalys su guminiais žiedais.

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Tipas
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.