Kanalizacija

Rodoma 1-48 of 103 prekė (s)

Šiuolaikiniai buitiniai prietaisai – indaplovės, skalbimo mašinos, sūkurinės vonios, dušai gerokai padidino kasdienį vandens suvartojimą, tuo pačiu ir buitinių nuotekų kiekį. Todėl kanalizacija ir kokybiškas jos įrengimas yra viena iš aktualiausių inžinerinių sistemų, įsirengiant ar renovuojant namus. Nuotekų sistemai šiuo metu yra plačiai naudojami PVC vamzdžiai. Tai lankstus vamzdis, kuris gali būti skirtingo ilgio, diametro ir techninių savybių. Viduje paprastai naudojamas 40-50 mm, tuo tarpu lauke – 110 mm skersmens nuotekų vamzdis.

Montuojant kanalizacijos vamzdžius, labai svarbu juos įrengti tinkamame gylyje ir su atitinkamu nuolydžiu, kuris turi būti ne mažesnis kaip 1-2 cm vienam metrui. Tačiau tai padaryti galimybė yra ne visuomet, todėl tais atvejais reikalinga vadinamoji spaudiminė technologija. Slėginių tinklų sistemoje klojami slėginiai vamzdžiai, nuotekų pumpavimui pasitelkiamas kanalizacijos siurblys, čia labai svarbus kanalizacijos atbulinis vožtuvas.

Šioje vietoje reikalinga tiksliai apskaičiuoti vamzdžiams tenkančias apkrovas – statinį ir dinaminį spaudimą, vandens ir oro išretėjimą, hidraulinius smūgius. Tam atlaikyti reikalingi ne tik patikimi PVC spaudiminiai vamzdžiai, bet ir fasoninės dalys su guminiais žiedais.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Tipas
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Filtras