Praustuvai

Rodoma 1-25 of 487 prekė (s)

Tai – vienas esminių gaminių įsirenginėjant vonios kambarį. Šiuolaikiniai praustuvai pasižymi skirtingomis medžiagomis ir tipais. Rinkoje egzistuoja pakabinami, įleidžiami, laisvai pastatomi ant stalviršio arba grindų bei baldiniai praustuvai. Vonios kambario praustuvai gali būti gaminami iš akmens masės, keramikos, marmuro, medienos, naujos kartos plieno, padengtu emalio sluoksniu. 

Vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad vonios kambaryje vyrautų dermė ir harmonija, tad pasirinktą praustuvą patariame derinti su stilingomis dušo kabinomis, klozetais (pakabinamais ir pastatomais) bei bidė gaminiais. 

Prieš įsigyjant vonios kriauklę derėtų peržvelgti ir kokybiškų vonios kambario baldų bei veidrodinių spintelių kategorijas, be kurių neįsivaizduojamas joks vonios kambarys. Pakabinami rankšluosčių džiovintuvai taip pat neturėtų būti užmiršti - juos patartume derinti su vonios kambario įranga. 

Į pagalbą pasitelkite žymius prekinius ženklus. Tinkamai prižiūrėti praustuvus Jums padės Raypath priemonės. O kitus elementus 100% užtikrins Handsgrohe ir Grohe prekiniai ženklai. 

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Tipas
Kolekcija
Daugiau Mažiau
Spalva
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Išmatavimai
Montavimo būdas
Aukštis