Akmens masės vonios

Rodoma 1-31 of 31 prekė (s)

Laisvai pastatoma ar įmontuojama vonia?

Laisvai pastatomos vonios reikalauja daugiau vietos nei įmontuojamos. Jos gali būti pastatomos kambario viduryje arba prie sienos. Tai - praktiškas pasirinkimas, turintiems mažų vaikų.

Įmontuojamos vonios idealiai tinka nedideliems kambariams. Jų būna įvairių dydžių, tad galite rasti tokį modelį, kuris tobulai atitiktų patalpos matmenis.

Universalias vonias galima montuoti, kaip tik jums patogu, tačiau kai kurios vonios yra sukurtos statyti tik kairėje arba dešinėje pusėje. Pateikiame žingsnius, kaip nustatyti, kokia vonia yra reikalinga jums:

 

  1. Išsirinkite, kurioje vietoje norėtumėte pastatyti naują vonią.
  2. Įsivaizduokite, kad žiūrite į ją iš priekio.
  3. Pasukite vonią mintyse taip, kad plačiausias jos galas būtų viršuje.
  4. Jei jis nukreiptas į dešinę, vadinasi, vonia turėtų būti montuojama dešinėje. Jei į kairę, vadinasi, ji turėtų stovėti kairėje.

 

Kokį dydį ir talpą pasirinkti?

Dydį lemia kambario plotas. Kuo didesnė bus vonia, tuo daugiau komforto gausite, tačiau būtina užtikrinti, kad patalpoje liktų pakankamai vietos kitiems baldams ir praėjimams.

Kitas veiksnys - talpa. Kuo ji didesnė, tuo automatiškai bus didesnė pati vonia ir tuo daugiau vandens galėsite prileisti. Daugumai žmonių maudynėms vonioje pakanka apie 135 l vandens. Standartinėje vonioje, kai ji pripildyta iki pat viršaus, telpa 190 l vandens.

 

Kuri forma yra tinkamiausia?

Stačiakampės vonios pasižymi daugybe skirtingų modelių ir dydžių. Jos turi aiškių linijų kraštus, tad jas galima patogiai įstatyti į kambario kampus.

Kampinės vonios, kaip ir sako pavadinimas, yra pritaikytos įrengti kampe. Jos turi platesnius fasadus, ant kurių galima padėti daiktus.

Ovalios vonios išsiskiria gausybe skirtingų raštų ir spalvų. Tai - labiausiai paplitusi laisvai pastatomų vonių forma.

Asimetrinės vonios yra netradicinių formų arba matmenų. Jos skirtos tapti pagrindiniu kambario akcentu.

 

Poliruota ar matinė akmens masės vonia?

Akmens masės medžiagą galima rinktis iš dviejų skirtingų stilių - matinio ir poliruoto.

Poliruota danga suteikia vonios kambariui spindinčią apdailą, puikiai tinkančią šiuolaikiškam ir prašmatniam interjerui. Poliruotos medžiagos sukuria rafinuotą, įspūdingą išvaizdą, kuri dėl savo blizgesio bet kokį interjerą paverčia prabangiu. Dėl poliruoto akmens erdvė gali atrodyti spindinti, nes yra pabrėžiamas spalvos ryškumas.

Poliruotas akmuo yra mažai priežiūros reikalaujanti medžiaga. Jį tenka rečiau valyti, o dėmės kelia mažiau rūpesčių, nes sunkiai užsilaiko skysčiai ir drėgmė. Tačiau jei ant vonios yra stiprių įbrėžimų, jie gali atrodyti ryškesni nei atrodytų ant matinės apdailos dėl šviesos atspindžio nuo blizgaus paviršiaus.

Tuo tarpu glotni matinė danga geriausiai tinka švariai, minimalistinei prabangos estetikai. Matinis stilius puikiai išlaiko natūralaus akmens eleganciją ir grožį. Sukurtas plokščias, neutralus paviršius ir glotni tekstūra idealiai tinka natūraliai aplinkai.

Matinę medžiagą reikia valyti nuodugniau ir tai reikėtų daryti dažnai, nes ji lengviau sugeria išsiliejusius skysčius ir drėgmę, pavyzdžiui, muilo nuosėdas.

 

Kurią akmens apdailą rinktis?

Matinė balta - nesenstantis atspalvis, įkūnijantis šiuolaikinę eleganciją. Šis universalus tonas yra itin mėgstamas minimalistinio stiliaus atstovų. Jį galima puikiai derinti su įvairiomis spalvų paletėmis - nuo lygios matinės juodos iki puošnių poliruotų aukso priedų.

Poliruota balta spalva yra labiau blizgi nei matinė, labai mėgstama dėl žvilgesio. Puikiai tinka šiuolaikiškam, moderniam interjerui. Ši spalva dera su daugeliu žalvario gaminių, tokių kaip raudonasis auksas ir poliruotas nerūdijantis metalas.

Puikus juodos ir pilkos spalvų derinys, būdingas charcoal apdailai, atkreipia dėmesį visur, kur tik jis yra. Drąsus ir rafinuotas, tačiau labai universalus, su šiuo atspalviu galite derinti daugybę furnitūros detalių.

Juoda spalva yra viena iš firminių apdailos medžiagų, sukurta siekiant suteikti interjerui kosmopolitiškos, elegantiškos estetikos. Idealiai tinka tiems, kurie mėgsta išraiškingą interjerą, nes dėl savo glotnios ir elegantiškos išvaizdos juoda sukuria netikėtą avangardinį požiūrį į kasdienius akcentus. Galima rasti tiek matinės, tiek poliruotos juodos vonių.

 

ADMA akmens masės vonios

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Ilgis, cm
Plotis, cm
Vonios tipas
Forma
Pusė
Spalva
Medžiaga
Aukštis, cm
Talpa, ltr
Filtras