Vonios kambario aksesuarai

Rodoma 1-25 of 462 prekė (s)

Kalbant apie vonios kambarį, čia kaip niekur kitur svarbu komfortas ir funkcionalumas. Tuo pačiu ne mažiau dėmesio reikėtų skirti ir estetikai bei jaukumui. Nesvarbu, ar tai – santechninė keramika, ar vonios kambario aksesuarai, kiekviena detalė čia yra itin svarbi. Nieko nėra harmoningiau už tarpusavyje derančias detales.

Didžiausią dėmesį rekomenduojame skirti tiems dalykams, kurie labiausiai prisideda ir daro įtaką jūsų patogumui bei higienai. Tai yra rankšluosčių laikikliai, tualetinio popieriaus laikikliai, tualeto šepetys bei lentynėlės priemonėms sudėti. Visi šie vonios aksesuarai turėtų būti kuo arčiau ir jums patogiai pasiekiamoje vietoje – ne toliau kaip per ištiestos rankos atstumą.

Žinoma, aksesuarai voniai turėtų derėti ir prie vonios interjero stiliaus, tačiau derinkite ne tik pačias detales, tekstūras, bet ir spalvas. Jeigu pasirinkote spalvotą vonią ar dušo kabiną su aukso ar juodomis detalėmis, subtiliai suveskite visa tai į aksesuarus.

Tarkime, jeigu jūsų vonioje puikuojasi elegancija alsuojanti juoda pastatoma vonia, juodą spalvą atkartokite detalėse. Rinkitės juodos spalvos vonios bei praustuvo maišytuvus ar rankšluosčių džiovintuvą, laikiklius, muilo dozatorius, tačiau venkite juodos spalvos plytelių. Kurkite išskirtinę, tačiau skoningą ir malonią sau bei savo šeimos nariams aplinką.

Taip pat labai svarbu apgalvoti, kokio tipo muilo dozatorius ar vonios stiklinė jums bus reikalinga. Tais atvejais, jei pasirinkote pakabinamą praustuvą ir ant praustuvo nėra pakankamai vietos, šiuos aksesuarus rekomenduojame rinktis montuojamus prie sienos. Tai, kas praktiška, turi būti taip pat ir patogu bei funkcionalu.

Paskutiniais potėpiais galėtų tapti vonios kilimėlis, užuolaida ar stilingas baldas. Žinoma, viskas priklauso nuo patalpos dydžio ir kuriamo dizaino. Tačiau atminkite – tokie aksesuarai gali tapti pagrindiniu jūsų vonios kambario akcentu!

Filtruoti pagal
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Tipas
Kolekcija
Daugiau Mažiau
Spalva
Išmatavimai
Pasirinkimas
Išmatavimai
Aukštis
Rėmo spalva
Serija
Modelio numeris
Medžiaga
Tūris, L
Filtras