Dušo durys į nišą

Rodoma 1-33 of 33 prekė (s)

Didelė niša yra puiki vieta dušo kabinai įrengti. Ją įrengiant svarbu pasirinkti ne tik tinkamus dušo padėklo matmenis, bet ir duris. Jos turi įtakos tam, kaip patogiai bus įrengta dušo kabina ir kaip atrodys visas vonios kambarys. Būtent durų išvaizda iš karto atkreips visų dėmesį. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad dušo durys bus dažnai naudojamos, todėl svarbu išrinkti tinkamiausią ir kokybiškiausią variantą.

Kokie yra durų į nišą varstymo tipai?

Siūlomi du varstymo tipai:

- į išorę arba į vidų - vyriai pritvirtina dušo duris prie gretimos sienos arba stiklinės sienelės;

- į išorę ir į vidų - vyriai iš viršaus ir apačios pritvirtina dušo duris prie stiklinės sienelės.

Pastarasis variantas dažniausiai renkamasis erdviems dušams ir vonios kambariams, jog durys sklandžiai darinėtųsi ir pakaktų vietos kitai vonios įrangai.

Dušo durys: su rėmu ar be?

Galite rinktis rėmą turinčias arba berėmes dušo duris. 

Su rėmu dušo duris rekomenduojama rinktis, kai siena, prie kurios ruošiatės montuoti, yra nepakankamai lygi. Tokiu atveju rėmas sulygins ją ir leis glaudžiai pritvirtinti duris (ir sieneles).

Berėmės dušo durys vizualiai padidina vonios kambarį, nes nėra bereikalingų kyšančių konstrukcinių detalių, tačiau reikalauja didesnio kruopštumo jas matuojant. 

Iš kokio stiklo dušo durys jums tinkamiausios?

Prekyboje galite net nerasite, pavyzdžiui, grūdinto stiklo durų, nes šiai paskirčiai yra per trapus, todėl svarbu žinoti, koks dušo durų stiklo tipas jums tinkamiausias. Žemiau pateikiame dažniausiai pasitaikančius variantus:

- Skaidrus stiklas pasižymi vizualiu erdvės padidinimu ir lengvai derinamas prie viso vonios kambario. Taip pat gali suteikti kambariui daugiau šviesos ją atspindėdamas nuo langų. 

- Matinis stiklas suteiks privatumo jums besimaudant. Be to, mažiau matomi nešvarumai paviršiuje. 

- Raštuotas stiklas gali tapti pagrindiniu jūsų vonios kambario akcentu suteikdamas jam išskirtinę išvaizdą.

- Tamsintas stiklas gali būti gelsvo arba pilko tono. Toks stiklas taip pat suteikia privatumo ir priklausomai nuo pasirinkto tono palaiko vonios kambario interjerą.

Įvertinkite dušo durų plotį

Standartinis dušo durų dydis yra iki 100 cm pločio. Jei anga, skirta dušo durims, yra platesnė nei 100 cm, greičiausiai reikės papildomos sienelės arba platesniems praėjimams skirtų dušo durų.

Kokio stiliaus dušo duris galite pasirinkti?

Renkdamiesi dušo duris į nišą renkatės ir visos dušo kabinos išvaizdą. Jog išsirinkti būtų dar lengviau, apgalvokite šiuos galimus stilius:

- Viengubos durys puikus pasirinkimas įspraustiems dušams, kai vietos palikta tik praeiti. 

- Prancūziškos durys tinkamos platesnei dušo kabinai arba jei norite uždengti ją. Dvigubas varstomų durų komplektas erdvei suteikia žavesio.

- Durys ir stacionari sienelė. Yra galimybė papildomai įrengti 90 laipsniu kampu sienelę, kuri suteiks daugiau vietos dušui be padėklo.

- Kampiniai dušai yra erdviausias variantas tiems, kurie nori sukurti dušo kabiną, nepriklausomą nuo vonios kambario sienų.

ADMA dušo durys į nišą

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Tipas
Kaina
Gamintojai
Kolekcija
Rėmo spalva
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Išmatavimai
Aukštis
Plotis
Garantija
Saugaus stiklo vitražas
Profilis
Filtras