Akriliniai dušo padėklai

Rodoma 1-16 of 16 prekė (s)

Šiems dušo padėklams naudojama ta pati medžiaga kaip ir akrilo vonioms. Lengvi, paprastai apie 4,5 mm storio padėklai pasižymi dideliu atsparumu smūgiams. Akriliniai dušo padėklai dažniausiai gaminami standartinių dydžių ir su standartinėmis nuotekų padėtimis. Jų negalima pritaikyti netaisyklingos formos erdvėje, kuri dažniausiai pasitaiko senesniuose pastatuose. Žemiau pateikiame patarimus, kaip išsirinkti Jums geriausiai tinkantį akrilinį dušo padėklą.

Kaip nustatyti reikiamą akrilinio dušo padėklo dydį?

Nuo vonios kambario dydžio priklausys dušo kabinos forma ir dydis. Pasirinkto dušo padėklo forma ir dydis turi idealiai atitikti dušo kabiną, jog neliktų tarpų vandeniui nutekėti.

- Mažesniems vonios kambariams labiau tinka erdvę taupantys stiliai, pavyzdžiui, kvadratiniai arba pusapvaliai kabina ir dušo padėklas.

- Dideliems vonios kambariams idealiai tiks didesni stačiakampiai dušo padėklai.

Paaukštinti ar plokšti dušo padėklai?

Ar rinksitės paaukštintą, ar plokščią dušo padėklą, priklauso nuo Jūsų vamzdyno. Plokšti dušo padėklai yra žemesnio profilio, todėl geriau tinka, jei vamzdynas yra įleistas į grindis. O paaukštinti dušo padėklai skirti tam, kad būtų galima įrengti pakeltą vamzdyną.

Standartiniai dušo padėklų gyliai:

- Paaukštinti: 9 cm.

- Vidutinio gylio: 4 cm.

- Plokšti: 2.5 cm.

Kai kurie dušo padėklai taip pat gali būti komplektuojami su reguliuojamomis kojelėmis. Jos leidžia reguliuoti aukštį, kuris idealiai atitiktų Jūsų poreikius.

Ką reiškia LA, EX ir PU žymėjimai?

Gamintojas RAVAK akrilinius dušo padėklus skirsto į tris tipus - LA, EX, PU. LA žymi, kad gaminys iš stiklo pluošto, o EX ir PU - iš putų poliuretano su stiklo pluoštu. Kiekvienas jų turi ir skirtingą paskirtį.

- LA tipas: skirtas montuoti ant kojų (bazės) arba pagrindo.

- EX tipas: savaime laikantis, skirtas plytelėms klijuoti - priekinę pusę galima iškloti keramikinėmis plytelėmis. 

- PU tipas: savaime išsilaikantis su plokšte. Plokštė ir padėklas sudaro neatskiriamą vienetą.

Kaip prižiūrėti akrilinį dušo padėklą?

Rekomenduojame kas savaitę valyti dušo padėklus švelniu valikliu ir vandeniu. Tokiu būdu neleisite kauptis muilo nuosėdoms ir kitiems nešvarumams. Venkite naudoti komercinius aerozolinius ar abrazyvinius valiklius ir tirpiklius. Valydami naudokite tik minkštą šluostę ar kempinę. Tekstūrinė kempinė gali subraižyti paviršių. Po valymo būtinai švaria drėgna šluoste perbraukite dušo padėklą.

ADMA akriliniai dušo padėklai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Tipas
Kolekcija
Išmatavimai
Išmatavimai
Forma
Medžiaga
Filtras