Dušo padėklai

Rodoma 1-48 of 52 prekė (s)

Tai – viena populiariausių prekių įrenginėjant vonios kambarį. Pagal medžiagiškumą galima išskirti šias padėklų rūšis: akmens masės, akrilo, keramikinius bei plieninius dušo padėklus. Taip pat skiriasi ir jų forma, matmenys bei gylis: rinkoje egzistuoja penkiakampiai, kvadratiniai, pusapvaliai, stačiakampiai dušo padėklai, kurių gylis prasideda nuo kelių centimetrų ir gali siekti netgi 10 cm. Šiuolaikinis dušo kabinos padėklas gali būti įvairių, netgi nestandartinių matmenų, jį rekomenduojame rinktis pagal patalpos dydį, atsižvelgiant į dušo kabinos tipą ir jos išmatavimus.

Standartiniai padėklų dydžiai

Turėkite omenyje, kad pasirinkę standartinius dydžius sutaupysite, nes nestandartinių matmenų gaminiai kainuoja daugiau. Standartiniai padėklų dydžiai yra šie:

Dušo padėklo tipas Plotis Gylis
Kvadratinis 700 mm - 1000 mm 700 mm - 1000 mm
Stačiakampis 700 mm - 1000 mm 800 mm - 1700 mm
Keturkampis 800 mm - 1000 mm 800 mm - 1000 mm
Penkiakampis 800 mm - 1000 mm 1200 mm - 1400 mm

Kokią formą pasirinkti?

Turėkite omenyje, kad pasirinkto dušo padėklo forma ir dydis turi idealiai atitikti dušo kabinos formą ir dydį, kad neliktų tarpų vandeniui nutekėti. Padėklo, kaip ir dušo kabinos, forma ir dydis priklausys nuo vonios kambario ploto. Mažesniuose vonios kambariuose geriau tinka vietą taupantys stiliai, pavyzdžiui, kvadratiniai ar keturkampiai, o erdviuose - didesni stačiakampiai dušo padėklai.

Keturkampiai dušo padėklai dailiai įsitaiso kampe, o išlenktas priekis leidžia maksimaliai išnaudoti erdvę. Jie derinami su stumdomosiomis arba varstomosiomis durimis. Keturkampiai padėklai dažniausiai būna simetriški, o jų matmenys svyruoja nuo 800 mm iki 1000 mm.

Kvadratiniai dušo padėklai yra puikus pasirinkimas mažiems vonios kambariams, ypač kai yra derinami su varstomomis arba dvivėrėmis durimis. Įvairių gamintojų dydžiai skiriasi, tačiau paprastai jie prasideda nuo 700x700 mm ir neviršija 1000x1000 mm. 

Stačiakampiai dušo padėklai suteikia didesnę dušo erdvę ir yra ypač populiarūs didesniuose vonios kambariuose. Vis dėlto, kai jie derinami su stumdomosiomis durimis, gali tikti ir mažesniems vonios kambariams. Standartinis plotis paprastai svyruoja nuo 700 mm iki 1000 mm, o ilgis - nuo 800 mm iki 1700 mm. 

Penkiakampiai dušo padėklai, kurių penkiašonė konstrukcija puikiai telpa vonios kambario kampe, paprastai derinami su dvivėrėmis arba šarnyrinėmis durimis. Šie padėklai skirti erdvesniems kambariams. Kaip ir keturkampiai, penkiakampiai padėklai dažniausiai yra simetriški, nes kiekvienos sienos matmenys yra vienodi - nuo 800 mm iki 1000 mm. Kai kurie gamintojai siūlo pasvirusius padėklus, kurių matmenys yra tokie patys, tačiau jų kraštinės yra ilgesnės - 1200 mm ir 1400 mm.

Pusapvaliai dušo padėklai puikiai tinka mažesniuose kambariuose. Trūkstamo kampo jaučiantis nesijaučia, tad gaunate tobulą komforto ir vietos taupymo derinį.

Kokį gylį pasirinkti?

Atkreipkite dėmesį į vamzdyno situaciją. Žemi arba plokšti dušo padėklai geriau tinka, jei vamzdynai yra įleisti į grindis, o jei vamzdynas pakeltas, prireiks paaukštinto padėklo. Kai kurie dušo padėklai yra komplektuojami su pakeliamosiomis kojelėmis, kad galėtumėte reguliuoti aukštį, kuris idealiai atitiktų jūsų poreikius.

Gilūs padėklai gali būti pritaikyti kaip nedidele vonelė. Tai - puikus sprendimas senjorams arba turintiems mažų vaikų ar augintinių. 

Kokią spalvą pasirinkti?

Dauguma dušo padėklų yra baltos spalvos, atrodantys paprastai ir santūriai. Tačiau vis labiau populiarėja skalūno spalvos padėklai, suteikiantys kambariui natūralesnę išvaizdą. Be to, baltos spalvos padėklai lengviau purvinasi - juos teks valyti dažniau nei kitų atspalvių.

Kokią medžiagą pasirinkti?

Dušo padėklai paprastai gaminami iš akrilo arba akmens masės. Akrilo padėklai yra populiarus pasirinkimas, nes jie patvarūs, lengvai valomi, lengvi ir neslidūs, kai yra drėgni.

Akmens masė taip pat tampa vis populiaresniu dušo padėklų pasirinkimu. Ši medžiaga turi visus tuos pačius privalumus kaip ir akrilas, tačiau nesilanksto ir yra patvaresnė - mažiau tikėtina, kad sulūš. Be to, akmens masės padėklai suteikia vonios kambariui įmantresnę apdailą.

ADMA dušo padėklai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Daugiau apie dušo padėklus skaitykite: Dušo padėklai - kaip išsirinkti tinkamiausią?

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Tipas
Kolekcija
Spalva
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Išmatavimai