Vonios priedai

Rodoma 1-15 of 15 prekė (s)

Įrengus vonią jums neabejotinai prireiks dar kelių daiktų. Galima įsigyti įvairių tipų vonios priedų. Visų jų tikslas yra padėti voniai funkcionuoti 100 %. Įprastai tai yra nebrangūs daiktai, gaminami iš nerūdijančio plieno, plastiko ar kitų vandeniui atsparių medžiagų. Kai kurie vonios priedai gali būti su siurbtukais, todėl juos lengva perkelti į kitą vietą. Kiti yra reguliuojami, kad tiktų įvairaus dydžio vonioms. Žemiau pateikiame patarimus, kaip išsirinkti Jums tinkamiausius vonios priedus.

5 svarbiausi vonios priedai

Vonios rankenėlė: pirmiausia - saugumas! Užkirskite kelią nelaimingiems atsitikimams vonioje, naudodami rankenėles. Įsikibus į jas galite patogiai išlipti iš vonios. Ilgi laikikliai leis griebtis abiejomis rankomis. 

Sandarinimo (apdailos) juosta: šią lipnią, vandeniui atsparią sandarinimo juostą lengva ir greita užklijuoti. Ji akimirksniu sukuria švarią ir estetišką vonią. Apsaugosite apdailą nuo drėgmės poveikio ir pelėsio.

Atrama (kojelės): vandeniu pripildyta vonia su besimaudančiuoju sveria šimtus kilogramų. Gera atrama užtikrina konstrukcinį saugumą ir ramybę. Tai ypač aktualu tiems, kurie turi akmens masės vonią.

Pagalvėlė arba atlošas voniai: idealiai tinka tiems žmonėms, kurie patiria problemų įlipdami į vonią ir išlipdami iš jos. Priklausomai nuo vonios konstrukcijos, Jūsų kaklui ir galvai gali būti nepatogu atsiremti į kietą vonios kraštą. Vonios pagalvėlė apsaugos nuo kaklo raumenų patempimo.

Vonios sieniniai tvirtinimai: jei ketinate įsirengti vonią, montuojamą prie sienos, jums būtina įsigyti sieninius tvirtinimus.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis vonios priedus?

Vonios priedų būna begalė modelių. Rinkitės tokius, jog vonios kambariui suteiktumėte klasę. Vonios dizainas - tai kur kas daugiau nei tik išsirinkti apdailos plokštes ir vonios maišytuvus. Suderinę vonios kambario aksesuarus ir priedus galite sukurti harmoningą vonios kambario išvaizdą. Rekomenduojame derinti metalus. Pavyzdžiui, jei vonios maišytuvas yra iš nerūdijančio plieno, ieškokite tokios pačios vonios rankenėlės. Dar keletą aspektų aptariame toliau. 

- Funkcionalumas: vieni pageidauja preciziškai atrodančių vonios priedų, o kiti pirmenybę teikia funkcijai.

- Naudojimo dažnumas: rinkitės tik kokybiškus vonios priedus, nes jų tikslas Jums tarnauti ilgą laiką.

- Amžiaus grupė: tai labai svarbi aplinkybė, kurią daugelis pamiršta. Pavyzdžiui, mažiems vaikams reikės laisvai užčiuopiamų vonios rankenėlių. Suaugusiems bus svarbu pagalvėlių voniai patogumas.

ADMA vonios priedai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija
Filtras