Pakabinami klozetai

Rodoma 1-48 of 63 prekė (s)

Kodėl verta rinktis pakabinamą klozetą?

Taupo vietą ir tinka mažiems vonios kambariams. Jei vonios kambaryje turite nedaug vietos, pakabinami klozetai yra puikus sprendimas. Toks unitazas montuojamas ant sienos, todėl po juo lieka vietos kitiems vonios kambario reikmenims.

Ypatingos santechnikos galimybės. Dauguma pakabinamų klozetų turi integruotą bakelį (rezervuarą), todėl jiems reikia tik šalto vandens tiekimo ir nuotekų vamzdžių.

Mažas vandens suvartojimas. Pakabinamieji klozetai taupiau naudoja vandenį nei senesni modeliai. Įprastai pakabinamas unitazas gali sunaudoti nuo 6 iki 7 l vandens vienam nuleidimui, o tradiciniai klozetai sunaudoja nuo 11 iki 26 l vandens vienam nuleidimui.

Lengva priežiūra. Kadangi po pakabinamu klozetu lieka laisvos vietos, jį prižiūrėti ir valyti yra kur kas lengviau.

 

Kokiame aukštyje reikėtų įrengti pakabinamą klozetą?

Nėra konkretaus aukščio, kuriame turite įrengti pakabinamą klozetą. Svarbiausia, kad būtų patogu visiems juo besinaudojantiems žmonėms. Galite išmatuoti savo dabartinio tualeto aukštį (jei jis yra patogus), kad galėtumėte palyginti, koks sieninio tualeto aukštis yra geriausias.

 

Kaip įrengiamas pakabinamas klozetas?

Ant sienos kabinamam tualetui reikės visiškai kitokio vandentiekio nei standartiniam klozetui. Standartinio tualeto nuotekų vamzdis visada yra žemės lygyje, tačiau naudojant pakabinamą unitazą didžiąją dalį šio vamzdyno teks perkelti į kitą vietą. Rekomenduojame pasamdyti profesionalų santechniką, kad jis atliktų šiuos darbus.

Pirmiausia paprastai reikia pašalinti sienos dalį, kurioje bus įrengtas pakabinamas tualetas, kad santechnikas galėtų įrengti naują nuotekų vamzdį tinkamame aukštyje. Jis taip pat gali sumontuoti sieninio tualeto rėmą, kuris prisiims didžiausią apkrovą ir prie kurio bus pritvirtintas tualeto bakelis. Montuojant klozetą prie jo bus pritvirtinti vandens bei nuotekų vamzdžiai ir tik tada jis bus uždėtas ant sieninio klozeto rėmo.

 

Ar pakabinamo klozeto rėmas yra būtinas?

Kai kuriems, bet ne visiems pakabinamiems tualetams reikia rėmo, kuris tvirtinamas sienoje arba ant jos. Rėmas prisiima didžiausią apkrovą, taip padedamas tualetui išlikti tvirtam bei saugiam dėl naudojamo svorio. Sieninio klozeto rėmo pridėjimas gali labai padėti užtikrinti unitazo vientisumą.

Kokią klozeto dubens formą rinktis?

Klozeto dubens forma ir aukštis turi įtakos naudojimui bei ergonomikai. Aukštesniais klozetais lengviau naudotis judėjimo negalią turintiems žmonėms. Klozetai su pailgu dubeniu suteikia patogumo ir labiau tinka aukštesniems asmenims, o klozetai su kompaktišku kvadratiniu arba apvaliu dubeniu taupo vietą.

 

3 klozetų stiliai: modernus, minimalistinis, tradicinis

Minimalistiniai ir modernūs klozetai idealiai dera prie šiuolaikiško vonios kambario. Šių unitazų tiek forma, tiek apdaila būna labai paprasta, todėl juos lengva valyti ir prižiūrėti. Minimalistiniai klozetai netgi gali turėti paslėptus rezervuarus!

Tradiciniai klozetai nuostabiai įsilieja į senovinio stiliaus ir klasikinius vonios kambarius. Tradiciniai tualetai su aukšto lygio bakeliais dažniausiai turi traukimo grandinėles, o klozetai su žemo lygio bakeliais - svirtines rankenėles. Be to, tradiciniai unitazai turi matomus rezervuarus.

 

2 klozeto dangčių tipai: lengvai arba lėtai nusileidžiantys

Yra 2 pagrindiniai klozeto dangčių tipai: lengvai nusileidžiantys ir lėtai nusileidžiantys.

 • Lengvai nusileidžiantys dangčiai gali būti tiek šiuolaikinio, tiek tradicinio stiliaus. Juos lengva pritaikyti, tad jie tinka įvairiems vonios kambariams.
 • Lėtai nusileidžiantys dangčiai sukurti taip, kad užsidarytų švelniai ir be garso. Tai ne tik suteikia prabangos pojūtį, bet ir yra puiki idėja šeimoms, nes padeda vaikams išvengti pirštų prispaudimo.

 

Porcelianas, keramika ar nerūdijantis plienas?

Klozetai paprastai gaminami iš porceliano arba keramikos. Šios medžiagos tinka tiek gyvenamajam, tiek komerciniam naudojimui. Jų privalumai:

 • Itin patogūs;
 • ilgaamžiai;
 • lengvai prižiūrimi;
 • aukšta higiena.

Galima rasti ir iš nerūdijančio plieno pagamintus unitazus. Jie ne tokie patogūs kaip keraminiai arba porcelianiniai klozetai, tad dažniausiai sutinkami viešosiose vietose. Tačiau šie tualetai turi savų pliusų:

 • Yra lengvesni;
 • atsparesni smūgiams.

 

Bakelio talpa ir vandens nuleidimo mechanizmas

Vandens nuleidimo mechanizmas ir bakelio talpa lemia išlaidas už vandenį. Bakelių tūris dažniausiai būna 6 l, bet yra ir išimčių: 4,5 l, 10 l ar netgi 21 l.

Kalbant apie vandens nuleidimo mechanizmą, jų yra 3 tipai:

 • Įprastas arba viengubas. Vienu metu yra nuleidžiamas visas bakelio tūris - paprastai tai yra 6 l.
 • Specialus arba viengubas. Šis mechanizmas turi vieną starto-pauzės mygtuką, dėl kurio galite nuleisti arba 3 l, arba 6 l.
 • Dvigubas. Paspaudę vieną mygtuką galite nuleisti 3 l, o spustelėję kitą - 6 l.

Verta paminėti rimless nuplovimo sistemą. Tokio tipo unitazai būna be vidinių kraštinių lankų, kuriais įprastai nubėga vanduo. Būtent šiose vietose kaupiasi daugiausiai nešvarumų, o juos išvalyti būna itin sudėtinga. Rimless yra šios problemos sprendimas - šių klozetų kraštai atviri, todėl yra labai lengvai nuvalomi.

 

ADMA pakabinami klozetai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Tipas
Kolekcija
Spalva
Išmatavimai
Montavimo būdas
Aukštis
Plotis
Gylis
Rėmo spalva
Ilgis
Modelio numeris
Daugiau Mažiau
Forma
Medžiaga
Nuotako tipas
Montavimo tipas
Kilmės šalis
Filtras