Klozeto bakeliai

Rodoma 1-21 of 21 prekė (s)

Šis elementas – tai labai svarbi unitazo dalis, užtikrinanti puikias vandens laikymo sąlygas, talpą ir švarą jūsų tualete. Unitazo bakeliai būna trijų tipų: išoriniai prikabinami, išoriniai išliejami kartu su unitazu ir paslepiami sienoje. Kokybiškas klozeto bakelis pasižymi stipria srove, užtikrinančią švarą sanitariniame mazge, taip pat – dviejų mygtukų mechanizmu, kuris padeda kontroliuoti nuleidžiamo vandens kiekį. 

3 klozeto bakelio tipai

Išoriniai prikabinami:

- sugedus bakeliui, galite pakeisti tik jį, o ne visą tualetą;

- paprasta gabenti, nes dvi susijungusias dalis galima be vargo atskirti;

- galima pritaikyti jūsų pageidaujamam stiliui ir aukščiui;

- pigesni už vientisus.

Išoriniai, išliejami kartu su unitazu:

- paprasčiau valyti nei dviejų dalių;

- paslepiamas juos jungiantis nuleidimo vamzdis;

- lengva įrengti;

- galimi modernūs arba tradiciniai stiliai;

- prieinama kaina.

Paslepiami sienoje:

- atrodo elegantiškai;

- taupo vietą ir sukuria papildomos erdvės iliuziją, nes atsiveria siena;

- nesudaro papildomos vietos, kur kauptis bakterijoms ir nešvarumams, todėl lengviau prižiūrėti vonios kambario sieną bei klozetą;

- kelia minimalų triukšmą.

Galite rinktis iš kelių vandens nuleidimo sistemų

Yra dvi standartinės nuleidimo sistemos.

Slėginė nuleidimo sistema: slėgiu veikiamas oras, kuris išstumia vandenį tekėti į klozetą. Privalumas - sumažėja tikimybė, jog klozetas užsikimš. Tačiau ši sistema yra triukšminga ir brangi.

Savaiminio nuleidimo sistema: yra labiausiai paplitusi ir paprasčiausia. Vandens svoris sukuria slėgį, kuris verčia jį tekėti iš bakelio į dubenį per S formos sifoną. Nuleidimą užbaigia sifonas. Ši sistema yra tylesnė ir reikalauja mažiau priežiūros nei slėginė.

Vandens taupymas

Beveik visų klozeto bakelių talpa yra panaši - maždaug 6 litrai. Tiems, kuriems rūpi sutaupyti vandenį ir pinigus už jį, rekomenduojame įsigyti bakelį su dviejų mygtukų mechanizmu, kuris padeda kontroliuoti nuleidžiamo vandens kiekį. Tada vienam nuleidimui galite panaudoti 3 arba 6 litrus vandens.

Pas mus rasite ir bakeliu su Dual Flush sistema, kuri leidžia nuplovimui pasirinkti 4.5 arba vos 3 litrus vandens. Tai itin taupus variantas!

Atkreipkite dėmesį į paviršių

Kuo išorinio bakelio paviršius glotnesnis, tuo lengvesnė jo priežiūra. Ant kokybiškai glazūra padengto bakelio mažiau kaupiasi nešvarumai ir toks paviršius užtikrina ilgaamžiškumą.

Kaip surasti bakelį klozetui?

Klozeto bakeliai nėra universalūs, turite įsigyti to paties gamintojo ar modelio numerio. Juos galite rasti prekių aprašymuose. Prieš įsigydami naują bakelį, galite atsižvelgti ir į išmatavimus.

ADMA klozeto bakeliai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija
Pasirinkimas
Modelio numeris
Daugiau Mažiau
Filtras