Gyvatukai, rankšluosčių džiovintuvai

Rodoma 1-48 of 85 prekė (s)

Šie įrenginiai šiandien daugelyje namų atlieka ne tik savo tiesioginę funkciją. Dėl išskirtinio dizaino ir patrauklios išvaizdos gyvatukai neretai tampa vienu iš pagrindinių vonios kambario akcentų.

Pagrindiniai tipai

Rankšluosčių džiovintuvai gali būti elektriniai arba vandeniniai. Pastarieji paprastai yra jungiami į atvirą (daugiabučiuose) ar uždarą šildymo sistemą. Gali būti jungiami tiesiai prie šildymo sistemos, tačiau jų veikimas priklauso nuo jos veikimo. Tuo tarpu elektriniai yra nepriklausomi nuo šildymo sistemos ir veikia nuo elektros tinklo pagal poreikį.

Ne mažiau populiarumo sulaukia ir kombinuoti gyvatukai su kaitinimo elementu, kurio veikimas derinamas su uždara šildymo sistema ir elektra. Tai reiškia, kad jie šildymo sezonu gali veikti nuo šildymo sistemos, o kai šildymas neveikia yra jungiamas prie elektros tinklo. Be to, šie įrenginiai turi valdymo skydelį, kurio pagalba galima nustatyti pageidaujamą temperatūrą ir veikimo laiką.

Kokio galingumo įrenginys reikalingas?

Tam, kad užtikrinti komfortišką vonios kambario temperatūrą, labai svarbu tinkamai apskaičiuoti, kokio dydžio vonios šildytuvas reikalingas. Šilumos poreikis apskaičiuojamas atsižvelgiant į:

  • kambario dydį,
  • jo vietą pastate,
  • pastato šilumos varžą,
  • individualius šilumos poreikius. 

Mažo galingumo gyvatukas gali būti skirtas išskirtinai rankšluosčiams džiovinti, o galingesnis – ir patalpos šildymui, užtikrinantis malonią vonios kambario temperatūrą.

Jeigu vonioje nėra grindinio šildymo, paprastai 1 m2 skaičiuojama 100 W galia. Kitu atveju galima rinktis mažesnio galingumo šildytuvą.

Kaip išsirinkti?

Priklausomai nuo šildymo sistemos ir galimybių, reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, iš ko jie yra pagaminti. Vonios šildytuvai gaminami iš plieno, nerūdijančio plieno, vario bei žalvario, pastarieji pasižymi ne tik ilgaamžiškumu, tačiau ir ženkliai aukštesne kaina. Plieniniai gyvatukai yra labiausiai pažeidžiami, todėl juos rekomenduojama naudoti individualių namų voniose, o daugiabučiuose rinktis nerūdijančio plieno arba žalvarinius džiovintuvus. 

Mūsų asortimente galite rasti ne tik jau visiems įprastas kopėtėles, bet ir charakteringai bei be galo žaismingai atrodančius gaminius. Jie gali būti ne tik klasikinės baltos spalvos, tačiau ir sidabro, aukso ar net juodos. Šie džiovintuvai drąsiai gali tapti tikru tiek klasikinės, tiek modernios vonios akcentu.

Neskaitant jų dizaino ir spalvos, šie modernūs vonios kambario šildytuvai yra kompaktiški ir funkcionalūs. Jų skleidžiama šiluma užtikrina jaukumą vonios kambaryje bet kuriuo metų laiku ir leidžia mėgautis komfortiškai šiltais rankšluosčiais po vonios ar dušo.

Renkantis vonios šildytuvą, reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad jis harmoningai derėtų erdvėje. Rankšluosčių džiovintuvą rekomenduojama orientuoti pagal tam tikras patalpoje vyraujančias linijas – viršutinį lango, durų ar dušo kabinos kraštą. Žinoma, taip pat reikėtų atsižvelgti į baldų išdėstymą bei jų stilių. Vonios šildytuvą galima centruoti atsižvelgiant į vonios kambario bendrą aukštį.

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtras