Pastatomi klozetai

Rodoma 1-25 of 47 prekė (s)

Pastatomi unitazai

 

Jeigu atliekate vonios remontą arba norite atnaujinti vonios kambarį, reikėtų skirti pakankamai dėmesio tinkamos įrangos pasirinkimui. Vienas svarbiausių pirkinių vonioje turėtų būti unitazas. Nors šiandien gamintojai siūlo išbandyti ir potinkines unitazo sistemas, ilgus metus populiariausiu pasirinkimu išlieka pastatomi unitazai.  Renkantis šią prekę, labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir unitazo funkcionalumą bei jo pagaminimo technikas.

Kaip išsirinkti pastatomą unitazą?

Funkcionalumas. Tai svarbiausias dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis unitazą. Pastatomi unitazai yra vertinami dėl to, kad juos lengva naudoti, jie yra patikimi ir kokybiški. Ilgus metus pastatomi unitazai gali ištarnauti be didelių gedimų, jeigu pasirinksite kokybišką gaminį. Pagrindinė unitazo funkcija – tinkamas vandens nuleidimas. Todėl renkantis šią įrangą, įsitikinkite, kad vanduo nuleidžiamas kokybiškai. Galima rinktis vandenį taupančius unitazus, kurie gaminami su dviem mygtukais. Tokiu atveju galima pasirinkti, ar nuleisti pusę bakelio vandens, ar visą. Taip pat gamintojai siūlo ir papildomas funkcijas. Pavyzdžiui, kiekvienais metais populiarėja pastatomas unitazas su bide funkcija. Tai patogus ir higieniškas sprendimas, kuris sutaupo vietą vonios kambaryje, nes nereikai įrenginėti atskiro bide.

Priežiūra. Nors iš pirmo žvilgsnio visi unitazai yra gana panašūs, įsižiūrėjus, suprasite, kad priklausomai nuo to, kaip pastatomi unitazai pagaminti, priklausys jų priežiūra. Mažiau priežiūros reikės unitazui, kuris neturi papildomų dekoracijų ir įvairių išlinkimų. Be to, labai svarbu atkreipti dėmesį į klozeto vidaus padengimą. Kuo geresnės medžiagos panaudotos padengiant unitazą, tuo ilgiau jis išliks švarus, bus lengviau jį valyti ir prižiūrėti.

Dizainas. Unitazai įprastai gaminami iš keramikos, todėl didžioji jų dalis yra baltos spalvos, tačiau šiandien gamintojai siūlo ir eksperimentuoti. Pavyzdžiui, užsisakyti juodą klozetą. Svarbiausia, kad jo dizainas atitiktų Jūsų vonios kambario interjerą. Galima rinktis įvairių formų klozetus, priklausomai nuo to, prie kokių baldų ir kokių vonios sprendimų derinsite.

 

Populiariausi pastatomi unitazai

Mūsų parduotuvėje ADMA klozetai pastatomi yra labai populiarūs. Todėl savo klientams siūlome platų šių gaminių pasirinkimą. Klozetų kainos vyrauja nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų, tad išsirinkti galės net ir išrankiausias klientas.

 

Siūlome patikimų gamintojų unitazus, kurie pasižymi aukščiausiais kokybės standartais. Pastatomi klozetai „Gustavsberg“ ir kiti yra vertinami mūsų klientų, nes siūlo ilgus metus tarnaujančius klozetus. Tinkamai pagamintas klozetas neturėtų skilti ar sudužti, jis tarnaus daug metų nepakeitęs išvaizdos. Todėl skirkite dėmesio Jums patikusių prekių analizei ir sužinokite, iš kokių medžiagų pagamintas Jums patikęs pastatomas tualetas.

 

Tiems, kuriems svarbu išmatavimai, siūlome išanalizuoti prie klozeto pridedamą informaciją bei brėžinį, kuriame aiškiai nurodyti visi reikalingi parametrai. Be to, pastatomi klozetai gali būti glaudžiami prie sienos arba ne. Todėl būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kai renkantės patikusius gaminius.

 

Jums patikusias prekes galite pasižymėti, kad prie jų galėtumėte grįžti vėliau arba kad galėtumėte vieną ar kelias patikusias prekes palyginti su kitomis. O jeigu kiltų klausimų renkantis, visuomet galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie yra pasiruošę padėti ir patarti.

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis klozetą?

Pastatomi klozetai gali būti skirtingų tipų. Anksčiau buvo įprasta, kad pastatomi unitazai yra surenkami iš dviejų dalių, kai bakelis tvirtinamas prie klozeto pagrindo. Šiandien gamintojai siūlo ne tik tokio tipo klozetus, bet ir monolitinius klozetus, kurių atskirai rinkti nereikia. Tai patogus sprendimas tiems, kurie nori, kad klozeto priežiūra būtų kuo paprastesnė. Kuo mažiau jungimų, tuo lengviau klozetą prižiūrėti.

 

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip klozetas bus montuojamas. Unitazai pastatomi yra montuojami nesudėtingai, tačiau reikėtų iš anksto žinoti, kur statysite klozetą ir kaip jis turi būti pajungiamas. Kadangi vandens pajungimas gali būti horizontalus arba vertikalus. Pagal tai reikėtų rinktis ir patį klozetą. Nepamirškite, kad planuojant klozetui vietą, reikėtų palikti aplink šiek tiek erdvės. Tai svarbu, kai perkate klozetą internetu. Atkreipkite dėmesį į klozeto išmatavimus ir būtinai patikrinkite, ar jam užteks vietos Jūsų suplanuotoje vonios erdvėje.

 

Taip pat skirkite dėmesio ir kitoms techninėms savybėms. Pavyzdžiui, kaip paduodamas vanduo į bakelį. Nuo to priklauso triukšmo lygis. Pastatomi unitazai įprastai gaminami taip, kad nekeltų daug triukšmo, tačiau kuo žemiau bakelyje yra įrengtas vandens padavimas, tuo tyliau vanduo į bakelį bėga. Tai ypač svarbu, kai ieškomi pastatomi unitazai mažai vonios erdvei.

Filtruoti pagal

Kategorija
Kaina
Gamintojai
Montavimo būdas
Aukštis
Plotis
Gylis
Rėmo spalva
Ilgis
Modelio numeris
Daugiau Mažiau
Forma
Be nuplvovimo latako lanko
Glaudžiamas prie sienos
Nuotako tipas
Garantija
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.