Pastatomi klozetai

Rodoma 1-45 of 45 prekė (s)

Kaip sužinoti reikiamus klozeto matmenis?

Tualetams su paslėptu bakeliu gali prireikti daugiau vietos gipso kartono plokštėms ir laikančiajam rėmui nei kompaktiškiems uždaro tipo tualetams. Taip pat yra modelių, kuriuos galima įrengti kampuose.

Norėdami sužinoti reikiamus tualeto matmenis, išmatuokite šias dalis:

 • Įvado išmatavimas. Norėdami išmatuoti klozeto įvado ilgį, matuokite nuo sienos už klozeto iki varžtų dangtelių vidurio. Jei yra keturi varžtų dangteliai, matuokite iki galinio varžtų dangtelių komplekto.
 • Bako aukštis. Padėkite matavimo juostos galą ant grindų ir matuokite ties pačiu viršutiniu bakelio dangčio kraštu.
 • Tualeto gylis. Norėdami išmatuoti esamo klozeto gylį, matuokite nuo dubens priekinio krašto iki bakelio galo. Jei dabartinio klozeto gylis jus tenkina, rinkitės panašaus gylio naują įrenginį. Jei manote, kad jums reikėtų šiek tiek daugiau vietos priešais klozetą, rinkitės seklesnį pakaitalą.

 

Kokią unitazo dubens formą rinktis?

Klozeto dubens forma ir aukštis turi įtakos naudojimui bei ergonomikai. Aukštesniais klozetais lengviau naudotis judėjimo negalią turintiems žmonėms. Klozetai su pailgu dubeniu suteikia patogumo, o klozetai su kompaktišku kvadratiniu arba apvaliu dubeniu taupo vietą. 

3 klozetų stiliai: modernus, minimalistinis, tradicinis

Modernūs, minimalistiniai klozetai derės prie šiuolaikinio vonios kambario. Jų forma ir apdaila būna itin paprasta, aptaki, tad juos lengva valyti bei prižiūrėti. Minimalistiniai unitazai netgi gali turėti paslėptus rezervuarus.

Tuo tarpu tradiciniai tualetai puikiai atrodo senovinio stiliaus arba klasikiniuose vonios kambariuose. Unitazai su aukšto lygio bakeliais paprastai turi traukimo grandinėles, o turintys žemo lygio bakelius - svirtines rankenėles. Tradiciniai klozetai turi matomus rezervuarus.

Porcelianas, keramika ar nerūdijantis plienas?

Unitazai paprastai gaminami iš porceliano arba keramikos. Šios medžiagos puikiai tinka ir gyvenamajam, ir komerciniam naudojimui. Jų privalumai:

 • Itin patogūs;
 • ilgaamžiai;
 • lengvai prižiūrimi;
 • aukšta higiena.

Taip pat galima rasti iš nerūdijančio plieno pagamintus klozetus. Jie ne tokie patogūs kaip keraminiai arba porcelianiniai unitazai, tad paprastai sutinkami viešosiose vietose. Tačiau šie klozetai turi savų pliusų:

 • Yra lengvesni;
 • atsparesni smūgiams.

 

Bakelio talpa ir vandens nuleidimo mechanizmas

Vandens nuleidimo mechanizmas bei bakelio talpa lemia išlaidas už vandenį. Bakelių tūris paprastai būna 6 l, tačiau yra ir išimčių: 4,5 l, 10 l ar netgi 21 l.

Kalbant apie vandens nuleidimo mechanizmą, jų yra 3 tipai:

 • Įprastas arba viengubas. Vienu metu yra nuleidžiamas visas bakelio tūris - paprastai tai yra 6 l.
 • Dvigubas. Paspaudę vieną mygtuką galite nuleisti 3 l, o spustelėję kitą - 6 l.
 • Specialus arba viengubas. Šis mechanizmas turi vieną starto-pauzės mygtuką, dėl kurio galite nuleisti arba 3 l, arba 6 l.

Verta paminėti rimless nuplovimo sistemą. Šie klozetai būna be vidinių kraštinių lankų, kuriais įprastai nubėga vanduo. Būtent šiose vietose kaupiasi daugiausiai nešvarumų, juos būna sudėtinga išvalyti. Rimless yra šios problemos sprendimas - tokių unitazų kraštai atviri, tad yra itin lengvai nuvalomi.

 

2 klozeto dangčių tipai: lengvai arba lėtai nusileidžiantys

Yra 2 pagrindiniai klozeto dangčių tipai: lengvai nusileidžiantys ir lėtai nusileidžiantys. Apžvelkime juos išsamiau:

 • Lengvai nusileidžiantys. Šie dangčiai gali būti šiuolaikinio arba tradicinio stiliaus. Juos lengva pritaikyti, tad jie tinka įvairiems vonios kambariams.
 • Lėtai nusileidžiantys. Tokio tipo dangčiai sukurti taip, kad užsidarytų švelniai, be garso. Tai ne tik suteikia prabangos pojūtį, bet ir gali būti gera idėja šeimoms, nes padeda vaikams išvengti pirštų prispaudimo.

 

ADMA pastatomi klozetai

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius gaminius.

Daugiau apie pastatomus klozetus skaitykite: Kaip išsirinkti pastatomą klozetą?

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Tipas
Kolekcija
Pasirinkimas
Aukštis
Plotis
Rėmo spalva
Ilgis
Modelio numeris
Forma
Nuotako tipas
Montavimo tipas
Kilmės šalis
Filtras