Potinkiniai moduliai klozetams

Rodoma 1-22 of 22 prekė (s)

Šie įrenginiai yra modernus ir šiuolaikiškas sprendimas. Šie moduliai gali būti dviejų tipų – tai potinkinis rėmas pakabinamiems unitazams ir potinkinis bakelis ant grindų pastatomiems klozetams. Pastarieji skiriasi tuo, kad neturi pakabinamiems unitazams būdingo rėmo.

Potinkiniai rėmai yra skirtingų matmenų – tai standartiniai ~115 x 14 cm potinkiniai rėmai. Tačiau esant poreikiui galima rinktis ir žemesnį – 82 cm,  kurį esant poreikiui galima montuoti po palange. O siekiant sutaupyti vietos, siūlome siauresnį 8 cm potinkinį rėmą.

Beveik visi potinkiniai moduliai unitazams turi bent du ar net kelis skirtingus vandens nuleidimo režimus. Vienas jų – tai taupus režimas, vienu mygtuko paspaudimu išleidžiantis vos pusę viso vandens esančio bakelyje. Priklausomai nuo gamintojo, galima nustatyti 4,5-9 l vandens pilną nuleidimą, tuo tarpu dalinis gali siekti vos 3 litrus. Galimybė reguliuoti vandens kiekį ir mechanizme padeda taupiai ir atsakingai kontroliuoti vandens suvartojimą. 

Rekomenduojame rinktis patikimų gamintojų potinkinius komplektus, užtikrinančius tiek detalių garantinį aptarnavimą, tiek galimybę pakeisti atsarginę detalę jai sugedus. Visi remonto darbai atliekami per vandens nuleidimo mygtuką, todėl sienos griauti tikrai nereikės. Atsarginių detalių tiekimo terminas paprastai yra 10-25 metai, todėl nereikėtų jaudintis, kad tobulėjant moduliams neliks jums reikalingų detalių.

Potinkiniai moduliai klozetams leidžia sutaupyti ne tik vietos, tačiau tokių unitazų priežiūra žymiai paprastesnė ir estetinis vaizdas patrauklesnis. Žinoma, tokia sistema kainuoja brangiau, jai reikalingas specialus montavimas.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija
Spalva
Aukštis
Plotis
Ilgis
Filtras